Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na www.kamikak.blog.cz(lukbobo.blog.cz zrušeno) díky moc za každej hlas (Pussycat Dolls jsou tam taky )
  • Podporování

    Prosim dejte hlas Pussycat Dolls na stránce www.kunce-hitposky.blog.cz dekuju vám
  • lístky na koncert

    Prodám 2 lístky na koncert, cena dohodou!!! tel 777032248
  • VIP lístky

    prodám 2 VIP lístky (lóže,občerstvení,vlastní vchod + možná dárek)
    původní cena 1900 za jeden....prodam za 1200,-!!!
    pište co nejdřív na whoopy.foxx@seznam.cz
  • Podpořte Pussycat Dolls

    podpořte Pussycat Dolls v 2. kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • ....

    Ach jo chceme jet s kamoskou na pcd ale nemuzeme sechnat listky protoze jsou mozna uz vyprodane a navic i taky drahy tak nevite o nejake soutezi na netu nebo tak neco?jestli jo napiste mi pls na email diky
  • Ouu

    Newite nekdo jake maji stranky pussycat dols?
    *3*
    • Re: Ouu

      www.pcdmusic.com
  • prodám lístky - stání u pódia

    Ahoj,
    prodám 2 supr lístky - katergorie stání u pódia. Prej už jsou vyprodané. Cena 1200 každej. Pište na mejla, nebudou *3*
  • vstupenky

    Zdar, mam VIP vstupenku na PSD konzert a prodam ji nebo treba vymenit za stání u podia ja totiz nechci tu vip je to blby a hlavne je to prej daleko od podia mi řikal kamoš z ticketupro, a já chci bejt blízko PSD.
    takze puvodni cena byla 1900 a já je prodávám za 1400korun. nebo klidně vyměnim. Jedu sám z Písku bez kamosu, a bude vás hodne u podia??
  • Airport

    Ahojky, je tu někdo, kdo bude čekat na Pussycat Dolls na letišti??
    • Re: Airport

      to jo.. oni tě na letiště nepustí.. tam bude tolik bodygárdů že se ti vyptalí na ně mrknout až na konzu.. vždyť by je lidi zežrali kdyby tam mohli.. ale jinak kdyby to šlo tak bych se k tobě přidala.. *3* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit