Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lístek

    Ahojte lidi mám dva lístky na pussy a druhá půlka mi odpadla a proto věnuji klidně zadarmo nějaký slečně ze severu čech druhý lístek, jestli by měla odvahu tak pište na maila, odpovím každýmu
  • Fotky

    nevíte jestli se může na tom koncíku fotit??...i kdyz za tu cenu by to melo byt povolene
    kdyz sem byla na MCR tak to bylo zakazane
    • Re: Fotky

      Jj, dá se tam fotit. Se podívej na všechny weby o PCD, tam jsou všude fotky od jejich fanoušků!!
  • Český překlad PussyCat Dolls

    neví někdo pls jaký je český doslovný překlad pussycat dolls??? díky moc.. za odpověd
    • Re: Český překlad PussyCat Dolls

      Ahojky, ten název se nějak nepřekládá, ale mělo by to být něco jako ,,kočičí panenky,,. Ale slovo Pussy je taky jedno slovo vulgární, tak nevim, jak to maji :-(
      • Re: Re: Český překlad PussyCat Dolls

        mohla by být dobrá skupina-Hairypussy Dolls *15*
        • Re: Re: Re: Český překlad PussyCat Dolls

          a proč zrovna hairy?? xD *1*
          • Re: Re: Re: Re: Český překlad PussyCat Dolls

            a protože mám takovou skupinu rád *3*
          • Re: Re: Re: Re: Český překlad PussyCat Dolls

            nic,jenom takový erotický humor *1*
  • ...

    Ahojte taky se chci zeptat nejedete nekdo z brna, nechci jet sama a asi bych tam stejne nedojela *1* , kdyztak prosim piste na maill... diky *4*
  • Koncert

    ahojj....neni mezi vama nekdo kdo jede na koncert a z okoli opavy??? ja se tam totiz nemam jak dostat *9*
  • TV

    V pondělí budou celý den na Ocku TV hrát písničky od Pussycat Dolls, tak se koukejte!!
  • as

    listky este sou sezenes je na internetu na strance tesla arena
  • as

    je to ta nejnej skupina naten koncert se tesim
  • ????

    nevíte kolik je ještě lístků?? a jsou ještě vůbec nějaký?
  • Prodam listky na koncert

    Ahoj,
    mám k dispozici dva lístky na koncert Pussycat Dolls v Praze. Lístky jsou do první kategorie. Původní cena 1290,- Kč, nyní za jeden 1150,- Kč V případě zájmu na tel. 731 431 956, Praha
    • Re: Prodam listky na koncert

      já ty lístky beru teda alespon ten jeden mí číslo je 606409988.Papa a předem dííííííííííííííííí k *3* *3* *14* *4*
    • Re: Prodam listky na koncert

      Já je beru.Teda alespon ten jeden. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit