Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PCD Koncert

    Ahojte lidi, tak co jdete na koncert??? uz se moc tesim!!!!!! *14* *14* *14*
  • Vstupenky PCD

    Prodám vstupenky na Pussycat Dolls - 21.2 2009 v Praze. Stání pod podium 1.050kč a stání 750kč. 777 24 74 34
  • afsadf

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • PCD

    Pussycat dolls jsou nejlepsi!!!!!!! Nemaji konkurencii!!!! *3* *4*
  • Jonas Brothers chcípněte!!

    Co to sem jako píšeš ty krávo??Pomlouvá ti někdo ty tvý zkurvený pošahaný a teploušský Jonas B.???Víš co ti přeju?? Chcípni svině černá!!Pussycat Dolls jsou nejlepší!!Přeju ti, aby jsi umřela svině pošahaná, už sem takovýdhle komentáře nepiš!!! Ale já vim, čim to je!!ZÁVIDÍŠ JIM!!!Pussycat Dolls umí tancovat a zpívat! Hele fakt, jeste jeden komentář a najdu si te a uvidíš!! *5* *16*
    • Re: Jonas Brothers chcípněte!!

      co vadiš ty kurevskej hovnousku:d *3* *13* *9* *9*
  • Blééééé

    fůůůj...nesnáším je!!sou to krávy pošahaný!!ani zpívat neumí..děte všichni do prdele..je to nejhorší skupina na světě!!!
    • Re: Blééééé

      ty čupko co si o sobě myslíš ty děvko my taky nemáme jonas brothers zrovna v lásce kdybych tě měla pod rukou tak bych tě zmlátila tak až by jsi zmodrala ty krávo!!!!!!!!! *16* *5* *9* *13* *8*
    • PCD!!nej

      ten co rika ze pcd sou posahany kravy tak at de sam do prdele pac zpivaj fakt dobre a hezky tancujou
      jak se rika... co se skadliva rado se miva tak ktera z vas se vam libi ze je tak urazite?? *1* *1* *9*
    • Re: Blééééé

      Mooooc ZAVIDIIIIIIS, KRAVOOOO *13*
    • Re: Blééééé

      jonas brothers sou stejne lepší *14* *14*
      • Re: Re: Blééééé

        To teda nejsou!!!!!!!!!!!!! *13*
    • Re: Blééééé

      si asi slepá *16* a hluchá *16* *16*
      • Re: Re: Blééééé

        to si spíš ty slepá a hluchá krávo!! *5*
        • Re: Re: Re: Blééééé

          Drž hubu a vypadni odtut!!!! Jsou to nejlepší skupina a zpívat umí!!!!!!!!!
  • Projekt fanoušků PCD

    Na mém blogu se koná velký projekt českých fanoušků Pussycat Dolls. Tak se prosím podívejte na muj blog a zapojte se do toho projektu. Díky moc!
    www.pussycat-dollsky.blog.cz
  • koncert

    Nemate nahodou nekdo listek pod podium a nechtel byste mi nekdo delat spolecnost??Nejspis jedu sama:)piste na mail:)))) *1* *7* *3*
    • Re: koncert

      huráááááá jdu na koncert *3* *3* ale stejně bych radsi na JB *14* *14*
  • :-)

    Jo a je mi 13 let, tak doufám, že to nebude vadit..
  • Hledam partaka/cku

    Ahoj, hledám partáka či partačku, který by šli se mnou čekat na letiste na V.I.P zonu, chtela bych tam cekat na Pussycat Dollsky, bych chtela autogram..Jsem přemýšlela, že by se tam sešli všichni fanoušci PCD. Tak v případe zájmu mi prosím piste na muj email: Dennysa.K@seznam.cz
    Paa *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit