Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pussycat dolls jsou NEJ!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=RBug 4gSAcZI
    toto je moje nejoblíbenější song od PD
    co na to říkáte? Jsou prostě nejlepší!!!!!
  • VIP Jih

    tak už jsem to zjistila...tak kdyby jeste nekdo nevedel:

    Dobrý den,

    tribuna VIP JIH je přímo naproti pódiu a má komfort vlastního vchodu, zázemí a přímého výhledu na interpreta. Pořadatele si dle svého zvážení zvolí, zda je v ceně i např. catering, dárek apod. V tom by Vám odpověděla přímo společnost WTF Entertainment, která uvedený koncert pořádá.

    Každá vstupenka platí do daného sektoru, nelze se na ní tedy dostat do jiné cenové kategorie.
  • konc

    chtela jsem sice VIP stani u podia ale uz byly jen VIP Jih...ja je mam ale mam obavy ze to bude na nic kdyz je to z hora a ani k nim nebudu blizko *9* ....mate je nekdo taky?
    • Re: konc

      No jestli máš VIP jih, tak budeš nahore a nebudes u nich blízko, blízko jsou u nich ty, co maji u podia
      • Re: Re: konc

        aha tak to je blbý...a myslite ze by me poustily k tomu podiu kdybych se zeptala?...1900 za listek a pekne na nic ne? *8*
        • Re: Re: Re: konc

          Tak to pochybuji, protože si myslím, že se to vyměnit nedá ani jít do jiné kategorie. Ale tak pokud je to VIP, tak by to mělo mít určitě ty výhody..třeba Pussycat Dolls potkáš venku po koncertě. Mám pár přátel na ICQ, kteří mi poslali fotky z jejich setkání s Pussycat Dolls.
        • Re: Re: Re: konc

          ja mam taky VIP jih.....tak podle toho co pises a podle planku to znamena ze budem jako na druhem konci areny nebo co??....jestli je to tak tak nevim jestli to ma vubec cenu tam jezdit....prijde mi to dos divný ze listek VIP za 1200,- a uvudis je uplne luxus a VIP za 1900,- a uvidis kulový .... ja uz to fakticky nechapu *9* *7*
          vysvetlete mi nekdo jak to je s tim vrchem
  • Brno

    Ahojte jedete nekdo z brna??? *9*
    • Re: Brno

      jj jedu taky z Brna *4*
  • VIP

    jáá jduuu už se nemuzu dockat.....ale mám dotaz nevítenekdo jakej je rozdíl mezi tim VIP stáním a normálním stáním?? jamam totiz VIP(jih) takdoufam ze za tu cenu je uvidim dobre jinak me asi jebne
    • Re: VIP

      V tom VIP máš akorát pár výhod:
      Občerstvení
      půjdeš VIP vchodem, nemusíš se tlačit tim normálnim vchodem no a potom asi budeš někde nahoře, jsem se na to ptala tý ženský od Ticketpro..

      P.S. teď jsou v prodeji V.I.P. balíčky cca. za 5500Kč a jdeš VIP vchodem, občerstvení zdarma, jedna fotka s Pussycat Dolls a budeš několik minut v backstagi
      • Re: Re: VIP

        a ty mas VIP? jestli se teda muzu zeptat
        • Re: Re: Re: VIP

          Já VIP nemám, mám stání u podia, je to lepší. Sice tam jedu sám, ale doufám, že si to u podia užiju..A ty máš VIP jo?
      • Re: Re: VIP

        aha...no ptz me nekdo psal ze i neco s PCD tak nevim....5500 to jemazec no tolik ani nemam *1*
        no kdyzje to zhora tak doufam ze to pujde videt dobre....treba je potkame kdyz pudem tim VIP to by byloooo wow
        • Re: Re: Re: VIP

          Tak to nevim mno, jesli se s ima setkáš..Protože když jsem měl VIP na koncertě Madonny, tak to bylo udělané tak, že tam bylo více vchodů, jeden pro lidi a ten druhý pro tu celebritu, která vešla z pódia přímo tím vchodem do zákulisí, kde má šatny a jiné..Takže si myslím, že se s nima nepotkáš! Ale četl jsem pár blogů lidí z Anglie atd.. a měla tam i fotky, ptž čekali pár hodin před koncertem na Dollsky až přijednou za arénu a tam se s nima vyfotily a dostali autogram. Takže pokud se chceš s nnima setkat, tak ti doporučuju čekat 4-5 hodin jeste než zacne koncert u arény a čekat na jejich TOUR-BUSno a potom až vylezou tak jít za nima :-)
  • OUU

    už se moooc těším.. kolik vás jide na konz?? třeba se potkáme.. *3* *3*
    • Re: OUU

      ahojda jedeme s kámošem s ústí tak co takhle srazíka
  • hhhhh

    hej Plosím kde mám zjistit kolik je ještě vsupenek na ně?? nwm vůbec kolik je na stání bo sezení nwm nic.. newíte to někdo Plosííííííímm???????
    • Re: hhhhh

      http://www.ticketportal.cz/Podujati e_Search.asp?ID=183038

      tam to najdes
      • Re: Re: hhhhh

        Děkuji mocc.. už to mám.. seš zlato!! *15* *15* *3*
      • Re: Re: hhhhh

        Já bych to taky ráda věděla ale nějak mi ta stránka nejde nalézt???mě to nic nenajde.. *9* *9* *9* *9*
  • TV Ocko

    Nakonec vubec netrvalo hodku, jak rikali *9* , ale jinak dobry, jo a diky za upozorneni, asi bych na to zapomnela *1*
  • !!PCD IN TV!!

    Ahojda,
    ještě to tu raděi jednou říkám, aby jste nezapoměli *1* Dneska v 21:00 jedna hodina speciálně jen písničky od Pussycat Dolls na očko TV!!!! Papa
  • podpořte je

    Podpořte Pussycat Dolls v hitparádě na www.hitparady-lukbobo.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit