Přejít na výpis diskuzí

Veronicas, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLOG

    Naštivte prosím blog o The Veronicas
    http://lisaandjess.blog. cz
    Díky =)
  • ..

    uz se mi taky libí
  • :)

    moje lásky,které jsem poslala do t-music s jejich untouched,který se stal hitem číslo 1...jako kdybych to nepředvídala *4*
    konečně jsou známý i u nás....po 4 letech... *1*
  • ...

    Nevím proč, se tady hádáte, každej má právo říct svůj názor, a tohle není fanklub, ale diskuze, takže se tu může i kritizovat, ale určitě ne tím způsobem jakým to předvádíte. Každému se prostě líbí něco jiného...
  • Jen pro fanoušky

    Hele lidi, tahle diskuze je hlavně pro fanoušky, když se vám holky nelíbí, nepište sem. Je to zbytečný, nikoho to nezajímá! *16*
  • ..

    i green day sou vazne lepsi nez oni
    • Re: ..

      No Green Day miluju...Veronicas mám celkem ráda, ráda si je poslechnu, protože maj podobnej styl jako Green Day, ale každej má jinej ckus :)
    • Re: ..

      Co máš proti Green Day
  • The veronicas.

    The Veronicas nejsou úplně špatný ale lepší je Green day nebo tak něco
  • ..

    haha to tezko
  • sou nej

    veroničky sou nej prostě nejlepší *14* *14* *14* *14*
    • veroničky ?

      veroničky jo ? kdo o vimislel nějakej magor jsou moc hezký ale apsolutně blbí i písničky jejich nejsou wow *15*
      • Re: veroničky ?

        nauč se psát bez hrubek a pak si pomlouvej *8*
  • ..

    tyhle sou uplny nic oproti nightwish escape the fate lordi to uz je poradna muzika u ktery se nenudim ale u tech mozna se mi od nich libi nejvic faded ale metal hardcore punk to je neco
    • Re: ..

      Máš sice pravdu že Nightwish sou dorý ale the veronicas zpívaj pop-rock ale nightwish zpívaj zase metal a to o něčem jinym ne?
      • Re: Re: ..

        jj jsou fakt nej kapela co znam *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit