Přejít na výpis diskuzí

Veronicas, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    rada je posloucham ale nejlepsi sou Escape The Fate a Nightwish
  • lasky

    jezis...ty sou ploste nejlepsi...lovuju jeee *14* *15*
  • Néj... :P

    sou nej...miluju jéééje super že sou už i v česku....po 4 letech exisstence *15* *15* *14*
  • sou nej a žadny pindy xD

    sou dokonaly, dokonce nej i s nightwish *14* a ty kindísy, zalez jsi kokot *15*
    • Re: sou nej a žadny pindy xD

      tY BLBKO nIGHTWISH JE METAL TO JE MUZIKA TO JO ALE TOHLE SOU TOTÁLNÍ SRAČKY
      • Sou vazne goode

        Sice posloucham hlavne EUROPE, Nightwish, AC/DC, kiss, Judas Priest, Scorpions, Nirvanu, Rancid, System of a Down a Bad religion, ale tyhle holky zpivaj fakt nadherne...Sou absolutne dokonaly, mam od nich stahle to nove album a muzu rict ze je to velice kvalitni hudba. *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: sou nej a žadny pindy xD

        víš co? neurážej! jo nightwish sou nej...ale veronicasky mam rada a pokud se ti nelibi nemas tady co delat *13*
  • thE_vEroNiCaS?...

    ...tHe beEeEst!!!!!!!!!LoWe yA!!!4rEvER!!!!!!!SoU NeJlEpSiIiIi!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • WTF

    ty Kindáku kundáku zalez *1* toto je FANCLUB ty kokote! *13*
  • Dvě krávy na n

    Když zpívaj tak u toho vzdychaj jak dvě čubky když je nikdo naráží na kůl to je něco strašnýho jak když kvičí svině
    • Re: Dvě krávy na n

      Di do prdele bych chtěla vidět tebe když zpíváš ty nevzdycháš ale chrochtáš ne? Já si myslím že ani zpívat neumíš tak nám tu nepomlouvej holky *10* *10* *10* *10*
  • Dvě krávy na n

    Když zpívaj tak u toho vzdychaj jak dvě čubky když je nikdo naráží na kůl to je něco stašnýho jak když kvičí svině
    • Re: Dvě krávy na n

      No, fajn je to tvůj názor, ale myslim, že nejsou nutný tak drsný slova. Nelíbí se ti tak se ti nelíbí.Dá se to říct i kultivovaněji
  • Tak to je totální hnus

    Tak tyhle dvě mrdky musim každej den poslouchat každej den v práci tak 35 krát no totální humus
    • Re: Tak to je totální hnus

      ty se máš *15*
    • Re: Tak to je totální hnus

      ty si humus, ty hnuse *16*
      • Re: Re: Tak to je totální hnus

        Největší trapka si dycky ozve zalez do díry a tam zhebni ty píčo vypatlaná viz.Ta fotka jak tam má I love Metal tak to je největší debilita co sem viděl taková kráva ani neví co to metal je
        • Re: Re: Re: Tak to je totální hnus

          vy jste divnýýý,hádáte se a hádáte,přeci každej má jinej styl,veroničky vzdychaj,nightwish chrochtaj,nikdo není dokonalej,já mám ráda obě kapely a nebudu to porovnávat,obě jsou jiný a obě něčím jedinečny a každá má nějakou chybu,takže KLÍÍDEK!!!! *1* *1*
      • Re: Re: Tak to je totální hnus

        *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Sou nej :D

    sou nej *14*
    mám o nich aji blog...dohání mě k šílenství *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit