Přejít na výpis diskuzí

Veronicas, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eso!!!

    Holky se dostaly jako Novinka s hitem Untouched také do hitparády ESO *14*! Takže hlasujemeee! Hlavně ať to nedopadne jako v Medúze *9*! Hlasuje se pomocí internetu, tedy že se na stránkách zaregistrujete a hlasujete a také pomocí mobilu tím, že pošlete SMS nebo zavoláte! Prosím hlasujte, ten výsledek v Medúze je katastrofa! Více na www.eso.nova.cz nebo na www.lovely-veronicas.com *3*
  • Hlasujte,hlasujte,hlasujte

    Prostě Veroničky sou nej..hlasujte pořád na www.t-music.cz ať se na tom prvním místě udrží co nejdíl *14*
  • Medúza

    Wow, the Veronicas jsou jako novinka s hitem Untouched také v hitparádě Medúza. Hlasovat pro ně můžete na: http://www.ceskatelevize.cz/program /10213975905-12.03.2009-15:55-1-med uza.html :-)). Více info na www.lovely-veronicas.com!
  • hlasujůů...xD

    Hlasuju hlasuju co nejvíc můžu...xD xD xD
    ta nová písnička untouched se mi až zas tak nelíbí,ale neříkam,že neni pěkná...nejvíc se mi líbí takový ty jejich starší písničky jako třeba worlds apart,forever a ták :))
  • Re: Re: Re: T-music

    a přiste by mohli bejt první ptž Simple Plan vypadavají *1* *1*
  • Re: Re: T-music

    Je to domááá, jsou 2. *14*
  • Re: T-music

    musíme je dostat aspon do té top 3!! *3*
  • Re: T-music

    Jasněěě, hlasujte už od čtvrtka po odvysílání T-music!! *14*
  • T-music

    Čawte. Hlasujte na www.t-music.cz pro The Veronicas. Jsou tam s písničkou Untouched na 4. místě
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na www.kamikak.blog.cz(lukbobo.blog.cz zrušeno) díky moc za každej hlas (The Veronicas jsou tam taky )
  • Podporování

    Prosim dejte hlas The Veronicas na stránce www.kunce-hitposky.blog.cz dekuju vám
  • Podpořte je

    Podpořte The Veronicas v 2.kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • Re: T-music

    hlasujůů jsou nej!!! *3* *14*
  • Re: T-music

    hlasuju hlasuju...
    ... jsou vážně super hlasujte taky :D
  • T-music

    Hlasujte prosím pro The Veronicas na www.t-music.cz nebo na www.evropa2.cz, hlasujte každý den, ať mají, co nejvíce hlasů *3*
  • ánOO...!

    o táhlE skupinĚ sEm se dozvĚdělA nedAvno...tAdy v českU neni mOc znÁmá,alE musim říct,žE mají obĚ dvĚ upe skvĚlej hlas...vÁžně jsEm si je oblíbilAA...!
    nEjvíc sE mi asi líbí "forever"...tA je NEJ..! :))) :-**
  • zdar

    Čaw! čerstwě zaregistrovaný Fc wás wítá xD the veronicas is jsou super!
  • THE VERONICAS:-*

    Miluju je *14* jsou nejlepší!!!I s Avril Lavigne *3* Rock 4ver!!! *14* Hip-Hop is dead!!! *5*
  • veronicasky-4ever

    *14* Jsou prostě úžasný...kdyžtak mrkněte na veronicasky-4ever.blog.cz// *15*A srry že sem dávám reklamu. *4*
  • Re: The Veronicas 4ever

    Jj přesně tak The Veronicas 4ever!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit