Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joke

    Tokio hotel ist am besten forever.................it was joke :D ....ich hasse obwohl.....

    geht ins scheisloch!!!!!!!! *5* *5*
  • TH

    No fuj chce se mi z nich zvracet
    • Re: TH

      NÁM S TEBE TAKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!?????????????????????? ??????????????????????????????????? ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????? ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !????????????????????!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!????????????????!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!??????????????????????????!!!! !!!!!!!!!!!! *10* *5* *9* *13*
      • Re: Re: TH=fuj!

        A me se chce zase blut z vas *13* !KU*VA!! *16* *5* *5* *3* *9*
        • TH

          nepomlouvejteje oni vám nic nedělají.*5* *13* *14*
    • Re: TH

      KRAVA *16*
    • Re: TH

      Máš pravdu, je banda chudáčků, kteří udělaj cokoli jim jejich manažeři nařídí. Není na nich špetky originálního, jsou ubozí.
  • CZECH VERSION rette mich

    ----------------------------------- ---------------
    Tokio Hotel - Rette Mich CESKA VERZE - poslouchej!
    ---------------------- ----------------------------

    htt p://uploaded.to/?id=4tf2n0

    nebo

    http://www.uloz.cz/show/file/163 25-Za_Tebou_by_J.Orisek__Tokio_Hote l_czech_version_Rette_Mich_.mp3

    anebo

    http://www.edisk.cz/stahni /94776/Za-Tebou-by-J.Orisek--Tokio- Hotel-czech-version-Rette-Mich-.mp3 _8.21M

    Taky muzete shlednout vice pisnicek na: http://jakuborisek.mylivepage.com

    --------------------------------- -----------------
  • Není nad Linkini

    TH jsou fakt největší teplouši jaký jsem kdy viděla....nejlepší je ten buzík jak zpívá...vypadá jak holka *1*
    • =))))))))))))

      Jo,Linkiny mam ttaky ráda,hlavně Numb/Encore.
      TOKIO HOTEL=fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjííííííííííík
      *1* *1* *1* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *16* *16* *16*
      • Re: =))))))))))))

        wole,si trapná jak saně v létě..... *9*
  • LinkinParkforever

    Th jsou ty největší píče jaký jsem kdy viděla,tomu jejich kdákání se nedá říkat zpěv,zpívat neuměj,jejich vzhled raději no coment,bych se ani nedivila kdyby si to spolu všichni rozdávali v hotelu když to jsou buzny
  • ...není co dodat

    No to je fakt už trapny jak furt nadavate TH...A newim kdo je třinactileta holčička když se chovate jako malí fakani.....TH jsou nej kapela na světě.....A vy se mužete s toho posrat vy zasraný antifanoušci.... *5*
    • Re: ...není co dodat

      Hele,sklapni jo?A kolik je tobě?!Hlavně že jak malí fakani se chovaj ty jejich "fanynky".Sou total trapné,jako,zasraná fanyna seš spíš ty (jak se menujes)"majusicko"!tyjo,ja sem v životě nevidela trapnější skupinu,to už rači budu posluchat dechovku než th! *15*! *3* *16*
    • Re: ...není co dodat

      Au, ou....zasáhla si moje antifanouškovské srdce - umírám. řekni Těm teplouškům, že nestojí za nic....
    • Re: ...není co dodat

      Zasáhla si mě do mého antifanouškovského srdce...umírám...řekněte Těm teplouškům, že nestojí za nic......
  • nesnáším je

    nesnáším německý kapely, zpěváky a zpěvačky!!!! němčina je pěknej jazyk, ale th má příšernou výslovnost!!! a vypadaj jak teplouši a taky že jsou! *9*
    • Re: nesnáším je

      *10* si trapna strat sa ... a aka skopina je podla teba najlebsia *16*
      • Re: Re: nesnáším je

        Nevim,možno dechovka! *15* *13* (sranda,kdo by posluchal dechovku) *3* *1* *1* *5*
  • Tokio Hotel

    Tokio Hotel, když sem je poprvé viděl na fotce, tak sem se neskutečně lelkl! Co to je proboha za buzeranty!!!! Jsou to příšerné držky, buzny a myslí si, jací nejsou drsňáci. Jsou to stupidní naivní dementní děti. A ještě k tomu buzny. A hudba (jestli se tomu tak dá říct)to je na blití!!!! Toto můžou poslouchat možná nějaké naivní 13ti leté holčičky. Je mi z té kapely blbě!
    • Re: Tokio Hotel

      NO RIMMONE,NEJSI JEDINEJ,KDO SE LEKL!!!! VĚŘ MI!!! JÁ SEM SE TAKY STRAŠNĚ LEKLA A MĚLA SEM DĚSIVOU NOČNÍ MŮRU *9* *9*
    • Re: Tokio Hotel

      Souhlasím stebou na sto procent !!!!!!!§ve všem mám uplbně stejny názor až na ty 13 leté holčičky no na to možná taky protože já nejsem najivní.
      th fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj *16* *8*
      • Re: Tokio Hotel

        JUPííííííííííí! Nejsu sama kdo sa lekl!Ja se bojim vytahovat jejich plakaty,protoze mam vzdycky desivy nocni můry. *9* *9* *8* Help me! Já se bojíííííííím!!!Dneska zas neusnu.To je blbý,ale plakaty sem nevytahovala.Jak se leze na tenhle blog,jak je tam ta jejich fotka,tak se vzdycky STRASNE leknu. *8* *9* *9*
  • tokiomanie

    mooocinky je laskuju ..... tokio hotel is my life...... jsou to proste borci .. nadherni, sexy a cupr (supper)... I live you Billisku *14* *14*
  • fuj

    dementi!!!úchylný trapáci co si hrajou na rockery!!! *16* *10*
    • Re: fuj

      hele ty uhyle(ko) nejsou zadne dementi a na rockery si nehrajou protoze rockeri uz jsou *13*
      • Re: Re: fuj

        Tokio Hotel to jsou nemožný kurvy.. jestli tomu co dělají říkají zpěv no tak poser všechno fakt !! debilové namachrovaní zkurvení , pojebaní
      • Re: ...není co dodat

        Sany,seš trapná.To de úpa vidět jak si male naivní deti hrajou na rockery.Sou total ubozí "chudáčci",udelaj co sa jim řekne *15* jako.Nechapu,co na těch trapkách vidíte *7* ?!Snad jedině to,že bill vypada jak holka,ten zpěv sa prostě neda poslouchat.Image cele skupiny rači no comment... *9* *5* *16* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit