Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiks!

    haaa haaaa a co zimmer 483? hm? ated scream a room? lidi máte v tom krepet bordel! *9*
    • Re: kiks!

      VÍŠ CO SIS? *15* TÁHNI DO BORDELU,STEJNĚ NIKAM JINAM NEPATŘÍŠ,JO???????? *9* *9* *16* *5* *13*
    • Re:?

      Sklapni a nemel. Krepet binec v tom,co posluchat mas ty,nebo ne *7* *5*
  • Ich bin da:-)

    Fakt jsou úúžasní mno ne??!?jejich hudba jejich styl,jejich vizááš..hej uplný kundáci..a supr lidi!!! *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: Můj názor

      Ne,me tak teda nepripadaj. *13*
  • skvělí

    TH jsou absolutně neuvěřitelní. Obzvlášť Bill je velmi silná osobnost. Kdo je zná, ví, že jsou to strašně fajn lidi s velkým smyslem pro humor. Mně vůbec Billův obojetnický vzhled nevadí,naopak, je to tajuplné a vzrušující. Hlavně když vím, že je to normální heterosexuál, jenom prostě nekonvenční. Mám je ráda za to jací jsou,a že jsou stále stejní, za to, jak hrají a za obsah jejich textů, kterými něco říkají. Zaslouží si úspěch.
    • Re: skvělí

      Mno,není tak úplně pravda,že jsou stále stejní. Sláva jde nahoru a oni taky. Mění se ani nevíš jak...Sláva jim stoupá do hlavy čím dál víc....A ta Francie a ty anglický verze písniček pro Anglii a Ameriku....To všechno jsou důkazy...:-( Jak ráda bych je chtěla mít ráda stejně jako předtím,ale už to prostě nejde,jsou jiní,než bývali... *9*
    • Re: skvělí? NIKDY!

      Hmmmmmm........ možná silná osobnost,ale silně teplá osobnost! *3* *1* *15* *9* *13* *16*
  • TH the best!

    Sou uplně nej! jejich hudba je super a oni sami o sobě sou prostě nejlepší! *1* =o) tady přece není o čem spekulovat! xD prostě TH 4EVER ... koukněte na www.exoti.blog.cz papa =o) *14*
  • 50% na 50%

    Bill vypadá jako holka ale zpívá hezky... A mají hezký písničky *14*
  • nevěřím,co může existovat

    Aha, tak tady jsem omylem. Tady si jenom nějací chudáci, co o ně holka ani nezavadí pohledem posilují nadávkami sebevědomí.
    • Re: nevěřím,co může existovat

      HLAVNĚ ŽE Z TVÉHO VZHLEDU BUDE KAŽDÝ KLUK (NEBO MOŽNÁ KAŽDÁ HOLKA,CO JÁ VÍM)
      USCÁVAT V NÁRODNÍCH BARVÁCH!!!!!!! PODIVEJ SE NA SEBE DO ZRCADLA A POTOM JE SUD *13* *16* *15* *5* *1*
  • milačci

    Tokio Hotel jsou nej,a kdo pise ze jsou zmrdi ,debilove tak jsou debilove
    • Re: Můj názor

      Jo,ale kdo píše,že sou to....Tak ma pravdu,Víš?! *16* *9* *13* *10* *8* *5* *5*
  • Jsou to úplný debilové, co se jen naparujou!

    Nevím co na nich vidíte! vždyť jen řvou do mikrofonu jak nejací úchylové! navíc jsou jak holky! a dělaj ze sebe dospěláky, beztak jim ještě na ty jejich ubohé koncerty vaří řízky maminka! JDĚTE S NIMA NĚKAM!!!! *8*
    • Re: Jsou to úplný debilové, co se jen naparujou!

      No konečně někdo řek svůj a spravnej názor! *14* Tleskám ti,máš úplnou pravdu! *3* *4* *4*
  • i love TH

    ja tokio hotel lovuju a to mooooooooooooc!
  • TH

    Tokio Hotel je bezesporu ta největší ................................... ................................... ......................... BANDA BUZÍKŮ, které jsem měl tu smůlu slyšet *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit