Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte

    Já asi taky pojedu, sama, vlakem, v noci, brrr. Ale to prostě můsím vidět *3* Kdyby jel někdo taky sám z Ostravy a okolí tak napište budu moc ráda. Jinak pojedu s mamkou. Zase. *1*
  • koncík

    pro Míšu:dííky...normálně kámoška mi řekla že se mnou nikam nejede(myslela sem že jí zabiju)...nechce se mi tam jet samotný,ae já tm pojedu i kdybych tm sebou měla dotáhnout(klidně i násilim *1* )upe cizího člověka *1* ..nb dám inzerát do novin že hledám společníka na koncert TH *14*
    • Re: koncík

      přesně já tam prostě musim být a to tam 100 krat radši pudu sama než abych tam nešla *1*
      • Re: Re: koncík

        mno jako když někoho neseženu tk tam pudu sama...jak už sem psala to si nemůžu nechat ujít *1* ae s míma přesvědčovacíma schopnostma nebude takej problém někoho překecat *3*
        • Re: Re: Re: koncík

          Vy se máte. Mě tam rodiče nepustí. Eště k tomu, že je to v pondělí a já bydlím daleko od prahy. *9*
          • Re: Re: Re: Re: koncík

            jejda...to kdyby mě tam na ten zkurvenej koncert tahala.. tak bych ji asi praštila.. *15* *15* *15* *15* ale naštestí nemám tak blbé kámošky a taky je nesnáší!! *14* *15* *15* *15* *1*
  • Nabídka

    Ahojte lidišky.CHtěla bych se zeptat jestli nechcete někdo odkoupit plakáty TH.Mám jich opravdu hodně a chtěla bych se jich zbavit tak kdyžtak písněte na výše uvedený e-mail.
    Ahojky Werča
    P.S.:Mám i články a rozhovory. *3*
  • party

    a ted se ptám já jde někdo dneska od 12:00na tu fan party????
    • Re: party

      nasrat!! fůůj!! *13* *9*
  • koncík

    otázka...de někdo 15.3. na koncert TH?
    • Re: koncík

      ano jáááá:-D *3*
      • Re: Re: koncík

        nj se máš..to já to mam jistý tk na 60%...pač bydlim celkem daleko od Prahy...ae doufám že to vyjde.pač nechat si ujít jejich koncert by byl zločin *4*
        • Re: Re: Re: koncík

          to je horší no,ale tak zkusit se to může řekni rodičům když jsou ty vánoce *1*
          • Re: Re: Re: Re: koncík

            už to mááám zařízený..jedu tm na 99%...OMG!já se tk těšim *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncík

              huráááá *1* tak gratuluji! *3*
  • KUK

    TAK PO DELŠÍ DOBĚ JSEM ZAS TADY. TI TOKIÁCI JSOU SHIT SVĚTOVÉHO FORMÁTU. *1* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • TH

    TH mi absolutně nevadí, ale jdou mimo mě. Neposlouchám je, ale když je někdo poslouchá, tak si hned nemyslím že je to kretén ... u skupin je důležitější hudba a ten vzhled mě nikdy moc nezajímal, stejně jako u lidí spíš povaha než hudební názory *4* ...
  • Psychiatrie

    Gustav zralý je na ústav. *3*
  • ........

    TH nepatří mezi mí oblíbený skupiny ale nejsou nejhorší jak každej řiká. I když je trochu pravda že Bill vypadá jak holka, ale to mi je jedno. Nedůležitější je zpěv!!Starší písničky jsou celkem dobrý, ale ty německý! V angličtině se mi nelíbej nebo mi to k nim nesedí. V Automatic byl zpívá jednu chvíli docela vysoko a to je příšerný. Podle mě by měli zůstat u němčiny *5*
    • Re: ........

      nwmˇ,nějak mě tokiáci nesedli,možná je to pro to,že bill vypadá jak holka,ale to je jeho věc,a mohli by se držet němčiny,pač jejich anglina...nic proti,ale k nim to prostě nejde,ale třeba máte jinej názor,čus *3* *3*
    • Re: ........

      TAK TO SOUHLASÍM. TAKY SI TO MYSLÍM. *4* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • jojojojo

    Jo jO JO Tokiáči vyhráli Linkin Park vs. Tokio Hotel aby ne?!
    !!!!
    • Re: jojojojo

      *1* tokio hotel jsou impotentni tranzvestitove ... co se jebou do prdele ... linkin park je 1000x lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší