Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    PANE BOŽE ZACHRANTE MĚ NĚKDO TH TU MAJÍ KONCERT JE TO SICE ŮŽASNÝ ,ALE JÁ TAM NEMÁM SKYM JÍT......15.3.2010 *9*
    • Re: koncert

      to se ani nedivim ze nemas s kym jit...kdo by taky sel na takovy dementy,ze jo? *1*
      • Re: Re: koncert

        heeej víš co si můžeš...... *10*
        • Re: Re: Re: koncert

          co? *1*
          • Re: Re: Re: Re: koncert

            POLÍBIT PRDEL.....
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              jeeeeeeeee....ted si me fakt setrela *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              Jo máš recht..ale kašli na tyhle kreteny..dělá jim jen dobře když se rozčiluješ,za to ti přece žádný takový nestojí...
      • Re: Re: koncert

        jjjjjjjj:asi tak... *15*
    • Re: koncert

      Ahoj já taky nemám ským jít kamoška nemuže tak kdyžtak napiš na email verunka.t.l@seznam.cz
      • Re: Re: koncert

        ty už máš lístky?
  • No to snad ne!!!!

    Toko Hotel vyhráli cenu MTVEma v kategorii nejlepší skupina. *9* Ale co čekat, když to bylo v Německu, a oni sami prý pro sebe hlasovali(je to proti pravidlům!!!!) V Americe o nich nemají ani páru, když nevystrčili paty z Evropy!!!! Jedna Američanka si myslela, že Tokio Hotel je nějakej hotel v Tokiu(to dá rozum)!!!!! *1* *1* *1* *1*
    • Re: No to snad ne!!!!

      Hele no a co tak i kdyby pro sebe (Je o určo jen tvuj kec)!!!! A i kdyby náhodou. Pochybuju že ty kdyby si byla někde kde mužeš vyhrát nějakou cenou cenu tak by si pro sebe hlasovala jak vzteklá takže drž mlč! A TH už měli koncerty v New Yourku takže v Americi už byli takže buď zticha ty píčo! *16* *5* *13*
      • Re: Re: No to snad ne!!!!

        Koukni do slovníku jak se New York skloňuje, než to začneš psát(v New Yorku). Jelikož se stanovili jasná pravidla, že soutěžící pro sebe nesmí hlasovat, tak NE!!!!!!!! Já nepodvádím!!!! Navíc jejich angličtina, o Bože za co!!!!!?????!!!!!!
        • Re: Re: Re: No to snad ne!!!!

          cHTĚLA BYCH SLYŠET TU TVOJI TY TRAPKO!!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: No to snad ne!!!!

            tvoje anglina je taky nej na světě že?!
  • Ahojky TH Fans

    Ahojky TH Fans zdůraznuju TH Fans. Budou u nás Tokiači. Příští rok tak kdo by chtěl vedět víc tak ať mi napíše vzkaz. Uživatel : verunka.t.l tak se mějte a ty co fynděj JB a jinejm skupinám tak ať sem nelezou a ty co fanděj TH jsou tu vřele vítáni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Ahojky TH Fans

      no doufam ze sem fakt neprijedou...to bych taky nemusela prezit,kdyby se ty drzky objevili v ČR *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Ahojky TH Fans

        A komu to cpeš???
  • hnus hnus ffůůůůjjj

    Ježiši jak těmhle kreténům může někdo fandit vážně nechápu . Ta jejich hudba není žádná hudba je to pěknej hnus . Sou to prostě trapáci.
    • Re: hnus hnus ffůůůůjjj

      presne...sou to nejvetsi kreteni sveta
      • Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

        Nejsem faninka TH ale dost mě zaráží určití lidé-sakra tak když je tak nesnášíte,co lezete na jejich stránky????!!!!Když se vám nelíbí hudba tak jí prostě neposlouchejte,každý má jiný styl.Já taky třeba nemám ráda US5, S Club 7(nebo jak se to píše) a podobný pro mě přesládlí skupiny ale rozhodně nebudu lézt na jejich stránky a psát jaký jsou to kreténi apod.Když se mi něco nelíbí tak to nevyhledávám a mám od toho pokoj,nebo snad ne?Vaše chování mi přijde ubohý!!!Tohle dělají malý dětičky ve školce!
        • Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

          No i ty děti ve školce by se chovali líp
          • Re: Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

            panebože.. dokážete pochopit že my jsme sem nechodili ale ta zkurvená veronika tam na JB stránky chodí pořád.. a když už jsem nic nenapsala tak něco zas napíše... a předtím ještě říkala at TH necháme bejt a oni toho taky nechají.. ale hovno... tak držte hubu jo!!!! vy by ste se měli zamyslet!!! *13* *9* *16* hlavně že vy můžete urážet ostatní že!!!?? *8* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

          hele prosimtě já taky jejich hudbu neposlouchám... *1* *15* ani jedno slovíčko!! *15* .. hlavně že tady ty to fanynky lezli na JB stránku!! že!! my jsme tu nechodili ae oni tam přišli!! je to jejich problém!! hlavně že vy si můžete lézt kam chce že!! *16* *8* *13*
      • Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

        A co posloucháš ty?Evu a Šaška vid *15*
        • Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

          to že nesnášíme TH tak musíme poslouchat Evu a Vaška? *15* holčičky vy už ste stím trapný.. jenom .. a co posloucháš ty Eva a Vaška?? nebo .. ty nsad posloucháš dechovky co? *15* to si neumíte vymyslet něco lepšího!!!?? *7* *15* DĚTI! *15* ..jen pro informaci Eva a Vašek jsou dokonce lepší než ti trapáci TH!! *13* *5* *1*
          • Re: Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

            No vida takže se o ně přece jenom zajímáš *15* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Re Re: tokio ne jonas voe! -

            Tou krávou si myslela sebe vid..co tě tolik žere na tom že ty holky je poslouchaj?!Ty máš taky svoje a nikdo se ti do toho nesere.Klidně si tu svůj názor napiš,ale dál neodsuzuj.Jo neposlouchám je a když je neposlouchám nezajímaji mě tak tu ani neoblejzám fan abych o nich psala ty dětinský řečičky co tu máš ty!Tobě dělá jen dobře když můžeš provokovat lidi kolem sebe,to je vidět že toho máš hodně na práci!Nejsi ty z nějakýho ustavu pro duševně chorý??
      • Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

        jo pravda..pravda...
        • Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

          držte už huby!!TH jsou dobří *15* Jim závidíte co?
          • Re: Re: Re: Re: hnus hnus ffůůůůjjj

            a co jim asi tak závidíme?to až asi říct nechceš co?nikdo neříká,že když je nemusíme,tak že jim závidíme,jako trošku přemýšlej,neuškodilo by ti to *1* *1* jo,a th sou nejvěčí buzny na světě,čus:D
  • tupci

    Běžte si svoje problémy řašit někam jinam *15* *15* *3*
  • tokio ne jonas voe!

    jezis tak kdyz se ti tokio hotel nelibej,tak sem proste NELEZ!takovyhle lidi fakt nechapu...kdyz se mi neco nelibi,tak tam prostě nelezu. Jo a jestli chcete pomlouvat tak to ste tady špatně ,to se musí tam nahoře do toho okýnka napsat jonas brothers diskuze a tam si pište co hrdlo ráčí pomluv atd. slov *3* *15*
    • Re: tokio ne jonas voe!

      hele neser me....Jonasky nebude NIKDO pomlouvat...jen si tady tokiaky pomlouvejte dal,zaslozuej si to,sou to vsichni curaci *1*
      • Re: Re: tokio ne jonas voe!

        Ty drž klapajznici *15* běž si to psát někam na ANTIFAN *15* tady to stejně nikoho nezajímá!
        • Re: Re: Re: tokio ne jonas voe!

          ale jo zajímá když odpovídáte!! *5* *1* *1* *15*
          • Re: Re: Re: Re: tokio ne jonas voe!

            No tak zajímavej/vá zase nejsi jen tu všechy se*eš stěma svýma kecama!
            • Re: Re: Re: Re: Re: tokio ne jonas voe!

              a to je jen dobře!! *15* ale ani tu nejsu jediná antifan!! tak se uklidni krávo!! *15*
  • docela jsou dobří

    musím uznat že jsou 1000 krát lepší než JONAS BROTHERS.A to je neposlouchám. *14* *14* *1*
  • z.u.z.k.a ( pro dilinu vymatlanou)

    Hele ja tam chodim neo jsem tam začala zase chodit kvuli tomu že sem taky choděj ty pičusový fans jb tak řekni svejm at prestanu ja reknu mej at presstanou ju. domluvit se da né. A nenádavej jo a jedinou dilinu vidit tebe.
    • Re: z.u.z.k.a ( pro dilinu vymatlanou)

      drž piču krávo... oni přišli dřív víš...když bylo v t-music..chart tak je jen jednou porazili a přišla nějaká píča a kecela něco že: haha TH porazilo JB...protože zpívají jak kdyby se škrtili na provaze.....tak drž tlamu jo!! a nejdřív se nauč aspon trošku psát aby se to dalo přečíst!! kolik ti je 9?? *15* se podívej do zrcadla a tu dilinu už uvidíš!!..... pičusový fans?? *15* néé to je špatně..to jsou neej fanoušky na světe..:D a ty si tady vypatlaná FANS..tak drž hubu ! seš fakt trapná...holčičko nejdřív se nauč psát jo a pak začni se semnou bavit..já ty tvé chyby opravovat nebudu *15*
      • Re: Re: z.u.z.k.a ( pro dilinu vymatlanou)

        Hele ja bych řekla že si nemusíme nadávat. Tokio hotel už nějak nežeru sic JB furt nesnášim ale nemusime si hned nadavat. A není mi 9. Woe.
      • Re: Re: z.u.z.k.a ( pro dilinu vymatlanou)

        Presne...to vy jste s tim zacali...jako prvni jste zacali nadavat JB,takze radsi zklapni... *16*
  • tokio hotel

    Sou super skupina ale na jejich koncert bych nechtěla, tam musí bejt strašná tlačenice holek, *1* mě to stačí doma u kompu a sou *14* BEST BAND! *14*
  • tokio hotel

    Sou super skupina ale na jejich koncert bych nechtěla, tam musí bejt strašná tlačenice holek, *1* mě to stačí doma u kompu a sou *14*BEST BAND! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit