Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj nazor

    Vy, kdo jsou antifanousci TH, se sakra uklidnete!!!!tak z toho proboha vzpamatujte, nechapu, proc je porad urazis, me nebaví císt tak osklive urážky na TH...oni jsou hezki, slavni a tvrde drou, aby se jeho hudba vsem zaujala nebo ohromila, tak se jim jen zavidite!a prece nezalezi na vzhled, ale na hudbu..JB, US5 jsou taky hrozne cool kapela, tak se jim fandíte, ale nemusíte TH urazet, kdyz se vam nelibi, tak neposlouchejte ale i je neurazejte, proste se ignorujte!..PS:abys vedeli, ze ja nejsem nejvetsi fanynka TH..ale tohle je můj nazor, tak byste měli chovat rozumne!..chudaci TH, ze je urazite..
  • th

    Nechápu proč se tady bavíte o JB když to je o TH
    A chci jen říct ten kdo jim nadává je fakt velkej ubožák ja taky nechodim na stránky JB a neříkám jaký sou zkurvenci kteří neumí zpívat nebo u US5 ty taky neuměj zpívat nechám je tak ať si žijou když se mi nelíbí tak je prostě neposlouchám a hotovo tečka. Fakt nekterý blbce nechápu.
    A myslím si že mluvim nejen za sebe ale i za několik jiných fans TH. Prostě ste idioti vy kteří jim nadáváte.!!!!!
    Spozdravem vaše Verča. *5*
    • Re: th

      jenomze fanousci tokio hotel taky chodej na stranky JB a nadavaj jim tam,tak proc bych ja nemohla chodit na stranky TH a taky jim nadavat¨...je to muj nazor...fakt si myslim ze neumej zpivat a vypadaj jak dementi...
      • Re: Re: th

        jo jako presne oni si tam taky chodi tak proc by jsme zrovna vas meli poslouchat!!! *16* *8*
  • TOKIO HOTEL

    ...FAKT TOKIO HOTEL sou nejlepší...tenkdo je nemá rád tak se do nich neserte ja setaky neseru do Jonas Brothers...Ten kdo má rád Tokio Hotel tak at je má rád ale ostatní je nechte být...!!!!
    FAkt ty co nemaj rádi TOKIO HOTEL sou Idioti největší...!!!! *9* TOKIO HOTEL sou nejlepší...!!!!!!
    • Re: TOKIO HOTEL

      to je pravda kdo nesnáší tokio hotel tak ať se do nich nesere !!!! neznamená že když je někdo nesnáší tak nám bude kazit toho koho posloucháme nebo koho máme rádi !!!!! jo a mimochodem tokio hotel je nejlepší skupina xDD
    • Re: TOKIO HOTEL

      Dřív sem je ráda neměla ale po incidentu s les avghanes mi jich bylo líto. JB se mi líbí víc ale na TH se mi nelíbí jen to že zpívaj německy.
      • Re: Re: TOKIO HOTEL

        Říkala sem že je mi jich líto kvůli les avghanes? Tak teď dvojtě když je tady tolik lidí uráží!!!
  • Jonas Brothers jsou nejlepsi!!!

    stejne maj jonas brothers vic fanousku nez TH,protoze sou proste lepsi!!sesadili je z prvniho mista na t-music...HAHAHA....miluju jonas brothers a tokiaky nenavidim,protote jsou ubohy a ani neumej zpivat!!!a hlavne jsou to vsichni teplousi...nechapu proc by nejakej normalni kluk chtel vypadat jako holka....
    • Re: Jonas Brothers jsou nejlepsi!!!

      Za 1 JB taky miluju
      za 2 TH nejsou tak špatný
      za 3 Bill nevypadá jako holka - je zločin že má někdo svůj styl?
      za 4 nejsou teplouši
  • bleju z nich...

    sou všichni nechutný...hlavně ten jejich hermafroditní zpěvák...nechápu co se na nich některejm holkám tk líbí...sou to největší tragédi a jejich přiblbý 12-ti letý fanynky taky...=P
  • JB ! sou ubohý

    Nesnášim ty co fandí jonas brothers a pomlouvají Tokio hotel. Nevidim co je jako na jonas brothers lepšího podle mě zpívají jak kdyby se škrtili na provaze .... Tokio hotel /BYLI/JSou/ a BUDOU nejlepší :-* *14*
    • Re: JB ! sou ubohý

      Každej má svůj styl i v hudbě tak pls neurážej JB
      • Re: Re: JB ! sou ubohý

        ty krávo jdi do prdele!!!já zase nechápu jak může mít někdo rád takové hajzli..hnusací TH které mají písničky jak stará kurwa!!!!! *16* *16* JB jsou mnohem MNOHEM lepší!!!!!!!!!!! a TH nejsou a taky nikdy nebudou nejlepší..to si zapamatuj krévo jedna..a jestli budeš mít další urážky na JB...Tak si mě nepřej krávo jedna...doted jsem o TH nic špatného neřekla ae u mě si to teda posrala!! když ty budeš urážet JB tak já budu urážet ty buzeranti TH!! *16* *16*
        • Re: Re: Re: JB ! sou ubohý

          *krávo
  • Otazka

    Hojec lidi, ja se v tom uz vazne nevyznam! Tak nejdriv mel Bill dredy a tedkon najednou ma toho kohouta. Co ma teda za stalej uces? Dredy nebo kohouta??? Dikes za odpoved!
  • Fajnéé

    Jsou skvělí :-* :-*
  • ---

    tan klip je ubohej... *15* *8* *1*
    • Re: ---

      *ten*
  • klip

    *sorry v Africe *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit