Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Humus

    Proc jeste jestvuji takove skupiny ? Proc to jeste nezakazali ? Jsou to VYJEBANCI, SKURVENCI, HAVED POYEBANA SKURVENA. Nenavidim tu jejich hudbu, vzdyt to se kurva neda Poslouchat *16* *16* *16* . A kdso to prosim vas uznava ? Jedine tak mentalne retardovane 13- ky a 14- ky s nejakou vrozenou dusevni vadou. SKURVENCI, HAVED POYEBANA VYEBANA
    • Re: Humus

      sklapni sam ses na tom spatne kdyz neumis odeslat prispevek jenom jednou *13* *13* a kdyz te to nebavi tak vypadni a nelez sem *13*
  • ........

    Myslim si,že je zbytečné si tu vzájemně nadávat atd.....každému se líbí něco jiného a je špatné druhé pomlouvat kvůli jejich stylu.Někdo nemá rád TH dobře beru je to názor,i když mě se líbí nebudu hned nadávat jakto že nadáváš Tokio Hotel.To mi příde u fanynek ubohý.Každý si de prostě svojí cestou..... *3*
    • Re: ........

      Jn.. ale nesnasim je *15* *5*
    • Re: ........

      jj,presne tak!!!! kazdej ma svuj nazor!!!
  • Sbírka TH

    Ahojik!! Vyměním sbírku Tokio Hotel za Green Day nebo Chinaski nebo Ewu Farnou (případně od každýho trochu). Máte-li zájem nebo chcete-li vědět více, zanechte vzkaz :-)
  • OMJ...Zase Nějací Chytří Se Zrodily...

    No já z většiny lidí co je tady tak trapně pomlouvaj chčiju
    Vy tady všichni píšete jak z nich blijete atd..
    Tak sem nechoďtě když je vám z nich na blití
    Neříkám že jsem nějaká jejich faninka..popravdě je ani ráda nemám
    Ale rozhodně se nesnižuju k tomu že je tady pomlouvám jak jsou trapní etc..
    Já si myslim že je to jejich věc jakou mají image a jak vypadají
    Vy nemáte právo je pomlouvat..když se vám nelíbí..no tak dobře ať se vám nelíbí ale nemusíte to dávat najevo před celím světem
    Ale tak když se chce někdo hádat..tak proč nenapsat nějakej trapnej komentář k někomu koho nesnáším a pak už to pujde samo a já se aspoň zasměju
    Já osobně si myslim že lidi co tohle píší jsou jenom debilové kteří pořád sedí doma a už je nebaví rýpat do lidí do kterých rýpou pořád..tak proč si nerýpnout do někoho slavnýho a oni se pak už fanoušci ozvou a já se jim budu jenom smát
    Fak je mi spíš na blití z těch magorů co si neumí najít jinou zábavu než z téhle skupiny... *13* *13*
  • OMG

    Taakže, jak to jenom říct. Mě osobně není na blití z toho, jaký Tokio Hotel jsou a podobně, ale je mi vážně do velkýho smíchu z toho, jakým způsobem je pomlouváte :DDDDD Oni nejsou trapáci, to jenom vy. Vygumovaní debilové vašeho negramotního typu :D Píšete sem samý kraviny o tom jaký jsou a bla bla, ale kdyby jste si to po sobě alespon přečetly :DDD samá chyba, negramoti ! Polovina z toho nedáva smysl ... prej ze sebe dělají něco, co nejsou. Ne!! To vy frajeři. Stáli by před váma a neměli by jste ani kousíček síly jim to natřít :D Vypadalo by to faakt směšně. Měli by jste se nadsebou malinko zamyslet, a když nezvládnete ani to, tak si alespon otevřete nějakou příručku pro první stupen, co se týka psaní. Kde napsat to správný i/y, í/ý .. a podobně, protože to fakt potřebujete!!! Chudáci *1*
    • Re: OMG

      Myslim si,že spíš ty tady píšeš kraviny, nějaká gramatika sem do týhle diskuze fakt nepatří, to je každého věc jestli píše s chybama,nebo bez nich.A navíc nikdo neni dokonalej ,aby mohl poučovat ostatní co jak mají dělat,takže si můžeš se svojí gramatikou vylízat prdel!!!!(Tokio Hotel forever!) *15*
      • Re: Re: OMG

        jj,co tady poučuješ ty(domysli si sama). *10*
    • Re: OMG

      a není to nahodou jedno ty šprtko!!!!!je to nas problem jak to pisem tak tu nedržkuj a nedělej chytrou *3*
      • Re: Re: OMG

        Pomlč :D
  • fujky

    to sou takový čuráci že to není možné!!! je mi na blití když se na (de)billa kouknu fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjj
    • Re: fujky

      no přesně!
  • bože vy ste fakt retardi:D

    oooooh bože mě je s vás na blití *9* *9* no s jsk sem tu četla od někoho no už nwm jak se jmenuje to je mi celkem u prdele ale že má roztáhlou kundu a že čeká až jí bilísek tam strčí tokiačski péro *15* *15* *15* *1* *1* sem si to přečetla snad 2x a už sem si uvědomila co to vlastně čtu za krawinu hned jsem spadla ze židle to za ptvé za druhé se mi málem zvedl kufr *9* a za třetí mě táááááák bolelo břicho z toho smání že to není možné *15* *15* *15* *15* takovou krawinu jsem nidky nečetla boože vy ste fakt tak mentálně postižené nebo to děláte *7* AT ŽIJÍ ANTIFANS!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* PS:fakt bežte k nějakýmu doktorovi at vám předepíše nějáky léky *1* *5* nebo si tady za chvíli pobliju svoji obrazovku *9* *9* *9* pac by se mi tak rychle zvedl kufr že bych nestačila jit na WC *1* *3* *9*
    • Re: bože vy ste fakt retardi:D

      jooo to mas pravdu!!!!!!
  • Plakáty

    Nabízím plakáty TH mrkněte se na www.littlebuffy.blog.cz
    • Re: Plakáty

      to nikdo nebude chtít *1*
      • Re: Re: Plakáty

        jááá jo!!! *10*
        • Re: Re: Re: Plakáty

          tebe nepočítám ty děwko! *1* *9*
  • ou jééé

    je to prdel vás tady sledovat:-D... zaryté fans a odpůrce jak se hádají a jak si nadávají... jojo jenom kvůli tomu sem šla na tuto diskuzi, je to vždycky strašná sranda a pobavíte:) jen tak dál děckáááá *14* *5*
  • Blabla

    Tokio hotel nejsou pruser ale jejich fanynky jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit