Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peking penzion

    ble..takovy hnusaci co neumi zpivt a mysli si zhe sou nejaci kingove..XD..DeBill(a):uboha trapna slecinka co krakora jak pářící se vrány..myslí si zheje buhvi jak krasnej(á)ale vypada jak uboha holcina co se ani nalicit neumi...Tom:-!:mysli si zhe je nejakej borec co mel 1000 holek..ale spal jenom ze DeBillou bo s nejakym plysovym medvidkem(chudak)..Gustav:vipada jak prase a je to hnusnej slizoun co si mysli zhe je veelkej frajer kdyz hraje v tak ,,skvely''skupine..Georg:mysli si zhe je veelkej metalista ale vypada jak opice s prerostlema chlupapa na hlave... *9*
  • fuuj blee

    bože vy si myslite jak zawidime že jsou slavni??? *15* *15* *15* *15* *15* teda ja nemam ce mu zawidet vsichni do jednohoh sou tam hnusni bleee *9* *9* *9*
  • nový song

    text nové písně je na světě *1* tady najdete překlad, je to suprovní song http://www.ujdeto.cz/lyrics/tokio-hotel/automaticka-cz/
  • ne!!líbí!!ne nenne

    *13* nelíbí *13* bill vypadá ako děvče *13* tom kúří ako něco... jedinaj Gustik vypadat normálně.....george?? o jde§§
  • prodám CD

    Máte někdo zájem odkoupit odemě CD Tokio Hotel Zimmer 483??Jestli jo tak mi napište vzkaz na zuzanka666 a domluvíme se
    • Re: prodám CD

      Máš ještě CD Zimmer? Za kolik?
  • Skvela skupina

    Je skoda ze se nedeje nic novyho u Tokinu miluju je porad mocky mock,stale jsou jedna z nej skupin na svete musime je podporit at vydaji zas neco novyho,jejich hudba je uzasna a chapu ze kazdy ma jiny vkus ale meli by i haters uznat ze bil umi moc dobre zpivat urazite ho ze zavisti ze tak taky nezpivate a nevypadate,Billisku miluju te navzdy budes ma jedina laska a hlavne bud takovy jaky jsi krasny a hodny kazdy vecer snim jak mi ho tam rves a libas po celem telicku at si kazdy rika co chce je to krasna predstava mit te v sobe,a kaslu na vsechni my at si rikaj co chtej ja k tobe patrim.
    • Re: Skvela skupina

      ahoj hele prosímtě já mám takovej dotaz nevíš kdy kluky jejich pravej fotr opustil?Fakt mě to moc zajíná!!!Dˇ
  • blee!!kybl honem!!!

    takže řeknu svůj názor!!podle mě jsou to hnusní kokoti kteří neumí zpívat!!Bill je jak potouchle emo vyžle *1* nedá se na něho dívat a vy co tady píšete jak chcete mít snim děcka *1* *1* tak to ste teda fakt pojebané krávy *1* *1* *1* *1* *15* *15* už se těším až mi nějaká potouchlá fanynka napíše *15* *15*
    • Re: blee!!kybl honem!!!

      A chceš slyšet ty můj názor?Asi ti to moc nemyslí...protože jenom blbej člověk leze na diskuze těch osobností který nenávidí,aby mohl provokovat fanynky
    • Re: blee!!kybl honem!!!

      co to meles za krawiny?Bill ye nejhesci boy na swete,jenom mu zawidis,yaky je pekny,kdysh sama wypadash jak pinda.Ya Ysem yeho ÿedina lasenka,tag se do nej nenawazey,yasny?Jinag ti rozbiju hubu!!!!!!! *10* *10* *10* Billisku,miluju te,uz se teshim,az spolu budem sukat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: blee!!kybl honem!!!

        jo,a jeste neco:muj Bilisek neni emo,uz si to laskawe zapamatuyte!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: blee!!kybl honem!!!

          *15* *15* *15* *15* *15* *15* no jasně já zavidím jak je hnusný co *15* *15* *15* *15* kdyby se mi asi líbil tak bych byla fanynka ne!!!!! *15* *15* krávo!! *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: blee!!kybl honem!!!

            ježiš marja já se bojím *15* *15* až mi rozbiješ hubu *15* *15* *15* *15* jejda to bude pecka *15* *15* *15* *15* nemůzu se docakt *15* *15* *15* myslis ze se te bojim nejaky pojebane fanynky a jeste k tomu TH!!! *9* *9* *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: blee!!kybl honem!!!

              debile,mislym to wážně,neser mě,ste už všychni trapný,jak se do Billíska furt navážíte!!!!!! *10* *10*
  • Prodávám plakáty+články TH

    Prodám plakáty+články tokio hotel
    odkaz:http://aukro.cz/item69 5550764_tokio_hotel_plakaty_clanky. html
    *3* *3* *3* *3*
  • ......

    Nechapu proc je vsichni hned odsuzujou,jasne chapu kazdy ma svuj nazor a libi se mu neco jineho, to je normalni ale asi posledni rok na tuhle skupinu neslysim nic jineho ,nez nadavky .Podle meho je to super skupina ktera je originalni uz tim ze maji jiny image a ze nezpivaji jenom anglicky jako ostatnich 1000 skupin uz to ze se tak rychle dostali do Ameriky a to jeste Nemci si myslim,ze si zaslouzej trochu obdivu.Pro me jsou proste cislo 1 Tokio Hotel forever!!!! *4*
    • Re: ......

      když si zamilovaná do Bille máš smúlu protože je teplej a všichni mají smúlu ale na druhou stranu spivaj celkem dobře.

      a Bill ma velice vpadlé líce a jedno oko věčší než druhé!
      • Re: Re: ......

        pico,ted sy tadi beztak popsla swoyu vlastny podobu,prt Billisek bi mohl delat missaka,yakey ye krasnuckey *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ......

        Bill neni teplej ty krávo!!!! *10* Jö a oči ma užasný a ne jedno vetsi nez druhy tak drž hubu a zajdi si k očnimu *10* !!!
    • Re: ......

      S tim nic moc nenaděláš, jak říkáš, každej má svůj názor a nejvíc zajímavý na tom je, že takhle mluví i bývalí fanynka TH. Každej by si měl hledet svýho. A těch urážek si hlavně nevšímat *3*
      • Re: Re: ......

        jak jako byvaly fanynky ja jsem porad byla jsem minula jsem ted a budu doufam jeste porad *4*
        • Re: Re: Re: ......

          promin ja si to vylozila jinak *4* uz chapu
        • Re: Re: Re: ......

          Tady nikdo nemluvil o tom, jestli jsi nebo nejsi fan. Pořádně si to přečti a pak mluv *3*
  • halooo

    No tak lidi ..... pište sem taky něco někdo .. k čemu to tu potom je? Já vim, není moc o čem, možná to, jak je strašně milujete, to sem radši nepište. Tak si sem chodte stěžovat bo tak, at se to tu trochu rozporudí .. je to hrůza takhle *9*
    • Re: halooo

      Ráda napíšu názor na tuto skupinu*3* .Je to skupina plná buzerantu,vždycky když je slyším nebo jen spatřím v televizi mám nutkání zvracet!Měli by je zakázat,už jenom kvuli Billovi.Jenom čekám až vystoupí a řekne jsem holka!Doufám,že si ráda že sem tu přidala příspěvek ahoj *5*
      • Re: Re: halooo

        jejda ty trapko,jenom tokiackum zavidis,ze sou uspesni a slavni,ty bys nykdi nic tagoviho nedokazala,tak zavri ripag

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit