Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Forever Hate You

    Su to jelita, hovna smradlave, neznasam ich z celej duse a mysle, Skurveni madari vyjebani, curaci, vyjebanci, haved skurvena, mentalne zaostale blondinky s vrodenou dusevnou vadou ich mozu uznavat. JELITA, VYJEBANCI, SKURVENCI, HOVNA SMRADLAVE.
    • Re: Forever Hate You

      Co máš proti blondýnkám??
    • Re: Forever Hate You

      Ještě něco nebo už je to všechno?
  • Forever Hate You

    Su to jelita, hovna smradlave, neznasam ich z celej duse a mysle, Skurveni madari vyjebani, curaci, vyjebanci, haved skurvena, mentalne zaostale blondinky s vrodenou dusevnou vadou ich mozu uznavat. JELITA, VYJEBANCI, SKURVENCI, HOVNA SMRADLAVE.
    • Re: Forever Hate You

      No teď ses teda projevila *5*
  • jen pro ty koho to zajima

    Kondom akce pro TH

    Ahoj fans,

    takže po docela vydařené akci s videem pro Toma proti Stalkers, btw odkaz zde
    http://www.dailymotion.com/use r/M0nchen91/video/x9f7a4_tokio-hote l-stalkers_music
    jsem po dlouhém nočním zvažováním rozhodla uspořádat další FOTO AKCI týkajíc se TH.

    Nedávno jste na internetu určitě četli 6 krátkých rozhovorů s TH pro FASHION AGAINST AIDS. Jedna z otázek také byla…

    „2. Co můžete říct vašim fanouškům o ochraně?“

    a odpověď kluků zcela jasná…

    Bill: No myslíme si, že je to velmi velmi důležité, protože si myslím nebo my dva si myslíme: sex je dobrá věc...
    Tom: Jo.

    Okamžitě se mi přitom vybavily druhy nejrůznějších ochran typu kondom, pilulky aj. xD
    Proto mě napadlo, že by každý z FANS mohl obětovat pár kaček pro jeden ZABALENÝ kondom, vyfotit se s ním a následně v PC na něj napsat „Reden“ à proč Reden? Všichni jistě známe spojitost této písně s klukama xD

    Nicméně tady je ukázka..důležité je, abyste na fotce byli VY a ne nějaký FAKE, potom to nemá smysl ;)




    Proč tohle děláme? Chceme dalším videem ukázat, že podporujeme TH v akci pro Aids a že jejich slova s ochranou bereme na vědomí xD. Dá se to nazvat zpestřením xD.

    Upozornění: Nejedná se o akci typu „Jsme úchylové“ apod… vaše fotky budou použity pouze ve videu pro TH účel a k nikomu jinému se nedostanou.

    Jinak…jsem si samozřejmě vědoma, že tato akce ponese také nemalou kritiku jako ta předchozí. Prosím vás, nepodceňujte tuto akci a věnujte svých pár minut pro udělání jedné fotky. Tohle všechno co děláme..tohle všechno bude zasláno managementu TH a klidně se zaručím, že se to k nim dostane a že se na tohle podívají. Čím víc toho bude, tím lépe pro nás ;)

    Co se týče fotek…
    Samozřejmě by bylo nejlepší, kdybyste udělali nějakou tu originální fotku, ale pokud jste šikovní a máte zkušenosti s fotomontáží, můžete ji využít..důležité je, aby na fotce byla vaše osobnost, ten kondom xD a na něm text Reden.

    Fotky posílejte do 12. června 2009 na Monicca16@seznam.cz

    Ráda bych poděkovala holkám, které se do akce pustily na plno už teď a propagují tuhle akci všude, kde se dá. Všem veliké díky J

    Monchen


    ps:prislo mi to na mail,takze to sem davam
  • fuuj Bill

    Tokio Hotel je nejhorší skupina světa!!S Billa s toho geje,tranvesisty nebo jak ho vy fanynky uchyláků nazýváte je mi mírně řečeno na blití pokaždé když ho náhodou spatřím v televizi,nebo časopise ztratím o něm veškeré iluze!!Mám k němu nevýslovný odpor!! *9*
    • Re: fuuj Bill

      Bill nejni gay ty trapko!!!Sama sesh lezba a snazys se to timhle maskovat,Billiskovi zavidis,nic jiniho,prt ti to nykdy tag daleko nedotahnesh,si trapna *13* *13* *13*,yo,a tagy nejni EMO,jak si vi debylni anty furt mislyte!!!!!! Yešte jednou neco tagoviho reknete,a rozmlatim wam ripaki,do miho budoucyho manzela se nigdo nawazet nebude,uz sy to zapamatuyte *10* *10* *10* *10* *10* *10* MUCK MUCK MUCK MUCK BILLISKU *14* *14* *14*
      • Re: Re: fuuj Bill

        drsnej styl psaní,fakt že jo:D *1* *1* ,šmarja to seš tak naivní že si tě jednou veme?Se vzpamatuj,tahle buzna si tě nikdy ani nevšimne,páč ke všem svejm fanynkám se chová jak ke špíně na ulici *9* *9* *9* *9* *9* *9* ,sou to kokoti *3* *1*
    • Re: fuuj Bill

      mluvíš mě z duše,taky dyž sem je viděla poprvý,tak sem si málem zblila monitor,Bill je buzna jak vyšitá,to jenom ty fanynky to nechtěj vidět.. *9* *9* *9*
    • Re: fuuj Bill

      ten z nich ještě vypadá nejlíp,spíš ti ostatní jsou úplní hnusáci
      • Re: Re: fuuj Bill

        No jsou to krasavci *1*
    • Re: fuuj Bill

      tož z tadyma vypal a neser mě! *16*
      • Re: Re: fuuj Bill

        vypadni si sama,snad tady eště můžem říkat svoje názory,at se vám to líbí nebo ne!!!
      • Re: Re: fuuj Bill

        K tomu nemám duvod *1*
  • hitparáda

    pro všechny věrné fans: zavítejte na stránku www.ujdeto.cz *1* je tam hitparáda, ve které jsou se 2 songy, zhruba na 16. a 26. místě. Tak je podpořte, hlasovací formulář je pod hitparádou, vyberte 3 písně, opiště kod a klikněte na Hlasovat. Můžete hlasovat každé 2 hodiny, pls hlasujte
  • pxhe

    nee nesmíjou se spojit s Demi,Miley,Lady Gaga, JB!vždyt by je ti tokiáči zkazili!!!
    • Re: pxhe

      you are right!!!! Lady GaGa by thčka totál zkazili a zlikvidovali,fůůůj,sou to piče,až na Billa ale šecí vypadají vcelku normálně,ale jinak sou to buzny jak svííííín!!!!!!!Fuck of TH!!! *1* *1* *1* *1*
    • Re: pxhe

      Ano ANO ANO to je přeně ono bože ty jsem nej!!!!! *14*
    • Re: pxhe

      přesně!!!!!!
  • adresa

    Helejte lidi, nevíte někdo adresu do toho jejich nahrávacího studia? Pze nemá asi moc cenu jim psát do Berlína, když jsou neustále v Hamburku, ale tam neznám adresu. TAk kdyby náhodou někdo věděl, tak mi pls dejte vědět
    • Re: adresa

      Kdybych ji znala,tak už dávno jsem s Tomem v posteli!Takže sorry
      • Re: Re: adresa

        *15* *15* *15* tak hodně štestí *15* *15*
    • best band

      Tokio Hotel jsou ta nejlepší kapela a ten kdo je nemá rád ten není normální
      • Re: best band

        souhlasym s tebou,a nejhezci je Billisek,*IN LOVE* JÁ HO MILUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: best band

        jezisi ty taky nemas rada vsecky skupiny a nadava ti snad nekdo ze nejsi ok?Nenadava,tak laskave zavri rypak a nepicuj,uz me fakt seres!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: best band

        NEJLEPŠÍ KAPELA????Si děláš prdel? Takovýhle buzny se nemůžou měřit s takovýma supr KAPELAMA jako třeba Metallica, Dragonforce apod....
        • Re: Re: best band

          Vypadni si poslouchat ty tvý Dragonforce bo co a nechtěj mě nas... jo? *16*
          • Re: Re: Re: best band

            je neznal,ale jsou fakt dobří ti Dragonforce *3*
      • Re: best band

        ty nejsi normální takově čuráky co vypadají jak buzny fakt nemám zájem *15* *15* *15*to zase říka ten nenormální člověk co říká normálním lidem ze nejsou normální když se jim nelibí takový buzíci *15* *15* *15*
        • Re: Re: best band

          Jdi poslouchat Evu a Vaška a neprud' tu fanoušky TH !! *4*
          • Re: Re: Re: best band

            Jáá: tak když se ti nelíbí, tak proč sem pořád chodíš. TAk svůj čas využij k něčemu lepšímu než se sem chodit dohadovat ne. Stejně nás nepřesvědčíš. Tak jakej to pro tebe má smysl? Fakt nechápu tohle
            • Re: Re: Re: Re: best band

              do pr**** *15* tak a těd ty číslice konečně píšou chtěla jsem napsat že se mi líbí jenom 2 písničky od ní *15* *15* no konecne jsem to napsala
            • Re: Re: Re: Re: best band

              * písničky od ní *15* *15* sorry zapoměla napsat *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: best band

              ale mě se libí jenom písničky od ní *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: best band

              JB to bych vzala ale ta demi lovato nebo kdo no tak to vůůůůůůůůůůůůůůůůbe c *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: best band

              sabča:lady gaga,JB,morandi,demi lovato.....attd...!!!
            • Re: Re: Re: Re: best band

              Jáá:tak co posloucháš?
            • Re: Re: Re: Re: best band

              sabča:to že nemám ráda takové čuráky neznamená že posloucháme Evu a Vaška!!!
              *8* *8* *15* *15* *16* *16*
  • hruza??!!

    todle mi přišlo na vzkazník-....

    Ahojky,promiň že ti to píšu jo?Ale dostala jsem zprávu z Bravíčka,které má vyjít až za 14 dní,já ho mám předplatné a když si ho listuju,tak mě tam chytla jedna věc do očí..a to je,že Bill má novou holku!!!!Jestli chceš tak ti to pošlu a nezlob se že jsem tě obtěžovala,ale potřebuju,aby jsme se té holce zbavili!!že stačí aby jsme společně se všemi fanoušky napsali Billovi dopis,že nemůžeme vidět že má holku bo tak..co ty na to?tohle už si přečetlo spoustu fanynek a já potřebuju jestli se k nám přidáš!!?kdyžtak návrhy co by jsme mu mohly poslat posílej na xemogirlxxx@seznam.cz jo??a díky moc jestli se teda přidáš!!!!
    • Re: hruza??!!

      To si děláš prdel ne?Jsi ty vůbec normální, Bill je sice mega buzna, takže mě je u prdele co dělá, ale nechápu tu tvojí naivitu.Myslíš, že když mu napíšete dopis, že se s holkou rozejde?On na vás milé zlaté kašle a taky se vám neštve do života.Nevim jestli si myslíte, že ho sbalíte samy, ale dost silně pochybuju *16*
      • Re: Re: hruza??!!

        ty buzno!!jen mi to prislo vis!!tak sem to ssem dala... *16* kreteneee
      • Re: Re: hruza??!!

        jestli jednou pro vždy nesklapneš tak si tě najdu a rozbijuti tu tvou bílou držku že už nic o billovi a spol neřekneš kreténe!!! *16* *8*
      • Re: Re: hruza??!!

        Já se snad vyjádřila, že mi to přijde jako blbost ne. Si to zkus napřed přečíst celý. A pokud jde o mou poslední poznámečku, tak asi někdo nepochopil joke. Já už dávno nemám věk na takovou naivitu
        • Re: Re: Re: hruza??!!

          teda pokud to bylo na mě, pze už se v těch reakcích docela ztrácim *1*
    • Re: hruza??!!

      Hele takhle ti to řeknu. Za prvé Bravíčko je pořádná drbárna, takže kdo ví jak to ve skutečnosti je. To jestli má slečnu se dozvíme časem. Pze on sám jednou prohlásil, že až bude mít přítelkyni, tak jí nebude tajit pze by to nebylo fér vůči ní, ani fanynkám. Ale jestli to fakt je pravda, tak bysme mu to měli spíš přát ne? Jako psát nějaký dopisy, nebo dělat videa o tom, že nechceme aby byl zadanej mi přijde hloupí. Vždyť si vem, kdyby si byla na jeho místě a někdo ti říkal, že se máš rozejít s klukem. Myslim, že by tě to mrzelo. My máme bejt fanoušci, co je ve všem podporujou a milujou je ať už jsou zadaný nebo ne. Jednou to přece přijít muselo, to je jasný, že nebude do smrti sám. Ale jak říkám, neuvěřim tomu, dokud to neuvidim v nějakym věrohodnějšim vydání, než je Bravíčko.
      • Re: Re: hruza??!!

        Hele me to poslala jedna holcina a rekla by at to sem dam takze si to viřid sní......ja Billovi preju hodne stesti v lasce...... *14*
        Co říkáte na ten jeho nový účes? čekala jsem něco horšího, když jsem se na to koukala trošku déle, tak jsem si na to i docela zvykla a sluší mu to - docela.. :D No... uvidíme, jak to bude vypadat na jiných fotkách :) : http://tokiohotel-susi.blog.cz/0904/tom-v-aute-s-novym-ucesem
        • Re: Re: Re: hruza??!!

          Já to nemyslim zle na tebe. Na ní přímo reagovat nemůžu, tak reaguju takhle. *3* No ten Billův účes se mi nelíbi. Ty dredy mi k němu fakt nejdou. Ale ten Tomův je dobrej. Tam jsem čekala nějakou grose katastrofe a ono je to gute *1* Ale tak ať ať si vypadj jak chcou že. Hlavně když budou dělat pořád tak fajne hudbičku. Btw. Jestli si ale někoho najde Geouš, tak ně vlítnu *5* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: hruza??!!

            souhlas,ty dredy se nedaj *9* *9* *9* *9* ale dyž se to Billovi líbí *5*
  • slovo

    jedním slovem to jsou BUZERANTI největší
    • Re: slovo

      Tak proč sem chodíš??
  • jaaj

    Ahoj lidicky..cetla jsem že po ni Tom jen hodil cigo, ae ta pitoma fan za nim prej dolejzala už asi tejden, takže se mu ani nedivim!! *1* *16*
    • Re: jaaj

      jací jsou to hnusáci,ještě aji kouří,jak kdyby nestačilo,že tak hrozně vypadají a tak strašně zpívají *10* *9*
      • Re: Re: jaaj

        prosimtě že tě tak mega moc sere zrovna to kouření,to říkáš všem v tvojém okolí? Já taky kůřím (rači nebudu prozrazovat věk *3* *3* *5* ),ale že by to někomu vadilo?Sry,ale tímhle nic nezmůžeš *9*
        • Re: Re: Re: jaaj

          jistě,někteří debilové kouří už od 5 let a místo ,aby se snažili přestat,tak se po nich dalších 50 lidí začne opičit *16*
          • Re: Re: Re: Re: jaaj

            proč hned debilové?sou to snad tvfoje děcka nebo co?je to věc kuřáků,tak to neřeš,a zajímej se o lepčí věci,než sou kuřáci *3*
          • Re: Re: Re: Re: jaaj

            jezisi tak kouri a co?Sou to tvoje decka?nejsu,tak nemel pntem,je to jejich vec,a hotovo.jasne ze to nekomu moze vadit,ale vam to snad moze byt jedno ne??????:D
          • Re: Re: Re: Re: jaaj

            ale plosimtě *1* ,jak dybys nevěděl,že cíga sou super uklidnovadlo,skoušel jsi to vůbec někdy?asi ne co?ale nic proti tobě.....
            • Re: Re: Re: Re: Re: jaaj

              to jejich shromažďování na fotbalových stadiónech a před supermarketama je nejhorší nebo na nemocničních záchodech *5* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jaaj

              tak si odsedni
            • Re: Re: Re: Re: Re: jaaj

              super,hlavně,když to druhým foukají do xichtu,to mě dovede akorát tak nasrat a ne uklidnit *9*
          • Re: Re: Re: Re: jaaj

            to ti může bejt ale uplně ukradený. Tak ty se nepřidávej a buď v klidu. A jestli někdo přestat nechce, tak nechce. To je jeho věc.
            • Re: Re: Re: Re: Re: jaaj

              nemůže,nekuřáci na ně vždycky doplácí nejvíc
        • Re: Re: Re: jaaj

          Já kouřim taky. Jak fabrika už od 13ti *1* *1* Já už to prozradit můžu, teď už mi nidko nic nemůže dávno *1*
          • Re: Re: Re: Re: jaaj

            hm...to máš good,ja to rači eště prozrazovat nebudu *3* *14* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jaaj

              *rofl* Neprozrazuj :D
      • Re: Re: jaaj

        No že tě pohoršuje zrovna kouření. Omg. Takejch je co kouřej.
        • Re: Re: Re: jaaj

          právě proto,že jich je tolik,tak mě to strašně sere *10*
          • Re: Re: Re: Re: jaaj

            aha. No já holt dycky narazim na zatvrzelýho nekuřáka *1* nic proti jo. on se to někdo má když nekouří *1*
    • Re: jaaj

      jo Tom po ni hodil cigaro a ona ho zvedla tipla mu ho o auto....jo a ona a jeji"gang" ho pronasledovali asi uz pul roku....pry nadavali na Billovou a Tomovou mamu *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit