Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlasování

    www.ujdeto.cz je tam hitparáda kde maj 2 sobgy, hlásněte plísky kdo jste věrní fans
    • Re: hlasování

      hlásla jsem *3* zítra hlásnu zase, at jsou na 1. místě, tam totiž patří *1*
      • Re: Re: hlasování

        smůla já jsem věrný Antifanda *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: hlasování

          přicházíš o hodně *1*
          naštěstí fans je víc *15* *15* *15* takže lidi hlásnětě, at je popostrčíme na přední příčky, TH si zaslouží lepší pozice než 7. a 22. místo
  • ehm

    V tom případě,proč sem antifans lezou?Fanoušci nejsou na tyhle ,,výlevy" zvědaví...tahle provokace je směšná...a navíc stačí napsat že tu kapelu nemá rád nebo že jí nemusí...tyhle výlevy se tu nedaj číst...ty jovaa tuhle kritiku fakt miluju...nestojí za nic...když se mi nějaká kapela nelíbí tak jí snad neposlouchám a nejevim o ní žadnej zájem ne??to je logický!!
  • :D

    ježiš tak už to prostě neřešte:jedni je zbožnujuou a druzí je nenávidí.Anti s tím nic nenadělaj,páč ti fans si dycky budou poslouchat to couznaj za vhodný.A tydlencty hádky by už mohly přestat ne?:D *1* *1* *1* *1*
  • blog

    www.buffy313.blog.cz a n+ěco si kupte
  • mYSLENKY Z CHLIVA

    Tahle muzika od Tokio Bordelu je neposluchatelna, jsou to samy KOKOTINY A PICOVINY. A kdo uznava tuhle skupinu, prosim Vas, jedine tak mentalne zaostale 13 -ky a 14 -ky s vrozenou dusevni vadou. Pro vas je to hudba, podle me je to Bordel.
    • Re: mYSLENKY Z CHLIVA

      me je 16
      • Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

        A koho myslíš,že to zajímá?Si jdi na seznamku!!!!!!!!!!
      • Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

        Ty vole,atˇ jdou ty antifans do PRDELE,protože mě to fakt sere!!!!!KLUCI JSOU PROSTĚ NEJ!!!!Jsou tak úžasný a jejich songy fakt super!!!!Tak se jděte třebe vysrat a kluky nechte na pokoji!!!!Jo a ještě něco mi nedochází,jak je můžete pomlouvat,když je ani osobně neznáte?Si jich prostě nevšímejte a hotovo!!!!!!! *13*
        • Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

          sorry,ale těchle debilů si nejde nevšimnout *9* *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

          hle sorry,neber to jako že se do tebe navážim,ale ty THčka znáš osobně? že seš tak chytrá a meleš tady že je ani neznáme tak at se do nich nenavážíme a at je necháme na pokoji...... *7*
          • Re: Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

            jj to sem chtěla přesne říct....a vy je znáte?? *7* tak osobně že jsou tak milí hodní...a takový a takový *1* ani si mu neřekla ahoj a ty tady usoudíš že jsou nej když ani nevíš jejich chováni *1* *1* jenom nějaké keci do mikrofonu aby vypadali slušně *1* *1* nj tokio hotel jsou hodní když ten debil Tom praštil fanynku že?? *7* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

              No chtěla bych vidět tebe,když to je auto za tři mega!!!!No jo jenomže na to ty nemáš!!!!
    • Re: mYSLENKY Z CHLIVA

      jo!já taky,th sou jenom parta buzerantu,nechapu jak je mozete posluchat.Jste snad hlusi nebo co,vas fakt nechapu..... *7* *7* *1* *1* *1* *3*
      • Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

        jj,mluvíš mě z duše,ale to víš,každej není ajnštajn *1* *1* někdo ty ubožáky poslouchat musí........
        • Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

          Souhlasím s vámi. *4* Zajímalo by mě ale, co je na nich tak úžasnýho, když se z nich může někdo s prominutím posrat....*9*
          • Re: Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

            no mě by to taky zajímalo:Dže je někdo hotovej z takový party buziků,ale šak siposlůchajte co chcete,třebe aj sousedovo prdění na hajzlu,pokud vám to příde jako hudba *5*
          • Re: Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

            *15* *15* *15* *15* mě by to taky zajímalo *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

              TH je hnus a nějaké kousky písní jsem už bohužel zaslechla a proto mužu říct,že zpívají stejně hnusně jak vypadají!Taky nechápu proč se ti nelíbí r'n'b.Ano s některých interpretu je mi taky těžce na blití,ale musíš vědět kdo opravdu zpívat umí!Poslechni si Keri Hilson a myslím,že alespon trochu změníš názor *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mYSLENKY Z CHLIVA

              !!!!!!!!!!! vy jsme mi ale chytrý... mě by vcelku zajímalo co jste vy za idioty když lezete malej holkám do snu... a nesoudíte TH jen podle vzhledu slyšeli jste už ňákou písničku?? Přiznávám fakt že jejich hudba se dost opakuje je to více méně na jedno brdo (věc názoru)já poslouchám vše co se mi líbí a patří tam i TH a co z duše nesnášim je r´n´b děsný strašný šílený to neni hudba ale krákání... jinak mí jasný favoriti jsou COF, Metallica a KoRn....!!!!!
    • Re: mYSLENKY Z CHLIVA

      ja s tebou souhlasim *8*
  • sešit s článkama

    čau mám sešit s článkama kde je hooooodně německejch,slovenskejch,polskejch, italskejch a trochu českejch článků prodám ho za 250kč čož je až moc slušná cena!!kdybyste měli zájem piště na mail:lucibus-buffy@seznam.cz *4*
    • Re: sešit s článkama

      I kdyby si měla blok mého oblíbéného zpěváka nikdy bych si to nekoupila ani za 10kč většině totiž stejně nikdo nebude rozumět a i kdyby tak je tam třetina s toho co na internetu naivita,naivita=DTy si moc pííča,že??Jestli si to někdo koupí dej mi vědět.Chci vědět kam až bude sahat jeho duševní handicap!
  • Bill :-*

    mno Bill je upe k sežrání je tááák sladkej upe k vošukání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Bill :-*

      hey,neber my ho!!! Billisek je muy boy na sukani,ty pico,tak si ho nevsimej,tebe by si stejne any nevsimnul,uz se teshim az s nym budu tehotna *14* *14* *14*
      • Re: Re: Bill :-*

        tady někomu hrabe,ale já to nejsu *1* *1* *1* *9* *9* *4* *15* *15* *5* *5*
      • Re: Re: Bill :-*

        panebože nešvihla sis něčeho?dyť ty mluvíš jak zhulená ožralaá a zfetlá dohromady:D *1* *1* *1* *1* *9* ,panebože nezávidím ti,už bychmazala k psychoušovi,je videt že nejsi ok *13* *13* *8*
    • Re: Bill :-*

      hm...hlavně že bys ho šukala,ale ani jsi s ním nikdy nemuvila naživo,ach jo,je mi tě líto *1* *1* *1*
    • Re: Bill :-*

      *1* hlavně že bys ho šukala,přitem ho nikdy neuvidíš,ach jo,je mi tě líto... *9*
    • Re: Bill :-*

      až sním budeš šukat tak mi ukaž vaše děcko to bude nějaký zmutovaný emouš!!! *9* *9* *15* *15* Bude mít vlasy jak Bill *9* a rozum jak její maminka *15* *15* xDDDDD *9* *9* *9*
      • Re: Re: Bill :-*

        Debile, Bill neni emo něco si o něm předčti a pak přijď machrovat!!!!!!!!!!!!!!!
  • blééé!!!

    tokio hotel jsou zmalovany buzny delaj muzice ostudu!! *9* *9* a tady co tu pisete jak je bill hezky a jak chcete snema sukat a mit snema decka tak to je mi teda na bliti *9* *9* *9* ja kdybych videla billa naheho tak bych asi zdechla *9* *9* *9* *9* *9* zpiva jak holka a vypada jak holka to je fakt hrozny.mate vsichni pravdu jsou hnusni jak hovno a neda se na ne divat!! *9* *9* *9* *9*
    • Re: blééé!!!

      jj,já vidět Billa nahatýho,tak mě asi trefí,kdoví co by tam místo ptáka měl,asi ňákou zdechlinu-NO FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ŮŮJ *9* *9* *9*
    • Re: blééé!!!

      MĚ SE LÍBÍ PTŽ JSEM NA HOLKY... S ČŮRÁKAMA, KOMU SE TO NELÍBÍ AŤ SI PRDEL POLÍBÍ!!!!!!!!!!!!!! KRÁVO, BLBÁ.............................. ................................... ................................... .......
      • Re: Re: blééé!!!

        PIČO TO TI NIKDO NEBERE,TAK MI TADY LASKAVĚ NENADÁVEJ,CHOVÁŠ SE JAK MALEJ 12 LETEJ PARCHANT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JENO M SEM ŘEKLA SVŮJ NÁZOR,TAK NECHÁPU,PROČ HNED CHYTÁŠ HYSTERÁK,A NADÁVÁŠ MI DO BLBEJCH PIČÍ,KDYŽ BLBÁ PIČA SEŠ TY!!!!!!!!!!!!!!!!TRAPKO NAIVNÍ,JE MI Z TEBE NA BLITÍ,A BUĎ TAK HODNÁ A NEODEPISUJ *5* *5* *5*
    • Re: blééé!!!

      Mě se líbí ptž JSEM NA HOLKY S ČŮRÁKAMA, KRÁVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: blééé!!!

        co nadáváš?dyť ti nikdo nebere,že se ti líběj holky s čurákama,tak proč prudíš? *7* *7* *7*
  • ???dotaz???

    pls vite jak bill tedkom nosi tu "cepici" na hlave (nekteri rikaj ze je to kus hadru) jak se tomu rika?
    nekdo mi psal ze to nosi i hippiesaci....dik
    • Re: ???dotaz???

      šak jo,prosimte beztak nosi na hlave hadru kterou prvni vymachal ve splaskach,kokot!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ???

    cauky....vite ze Chantelle Paige chodi s Tomem Kaulitz z Tokio Hotelu??
    • Re: ???

      nechodí,jen se spolu bavili v tom klubu,nebo kde. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit