Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1.

    Ahoj....nasla sem video o tom jak pry Tom uhodil francouzskou fan....http://www.sodahead.com/blog /60115/tom-kaulitz-hits-a-fan/
  • zapojte se....

    Zdravíme všechny fans TH!

    Určitě jste slyšely nebo četly zprávy o tom, že „Tom Kaulitz z TH band uhodil nebo dokonce zmlátil svou 21letou fanynku“.
    Jak je známo, německý tisk si takovou záležitost nenechává ujít a píše o této věci nejrůznější zprávy a reportáže. Dokonce se zapojila i česká média, u kterých bychom asi reakci na toto čekali nejmíň.
    Nemohly jsme si s Lilchen také nevšimnout, že české, slovenské i polské fans stojí na Tomově straně a dávají to hezky najevo .
    Rozhodly jsme se proto vytvořit video, které by jasně ukazovalo, že za Tomem stojíme a fandíme mu. Pro některé to určitě bude hloupost a celé to budou pokládat za absurdně trapné, ale věřte, že tohle bude jak pro nás, tak i pro ně +.

    A co proto udělat?
    Jednoduše…

    Vezměte svou jakoukoliv fotku, ať už z libimseti, lide.cz, z rodinného alba nebo se klidně vyfoťte znova a připište slogan typu „Tom, Ich bin an deiner Seite“ nebo cokoliv jiného…hlavně to musí být anglicky nebo německy a musí to být čitelně. Můžete klidně zapojit svou fantazii je to na vás.
    Vaše fotky potom posílejte na Monicca16@seznam.cz a my z těch všech fotek uděláme jedno video, které bude následně odesláno dál.
    Určo o něj nepříjdete, bude zveřejněno a volně k vidění.

    Připojit se můžou také fans ze Slovenska, Polska či jiného státu. Uvítáme vše 

    Své fotky zasílejte do 27.4. 2009 !! Pokud by fotku někdo poslal 28., tak ji ještě přidáme.

    Děkujeme za Vaši pomoc.
    • Re: zapojte se....

      koilk maš už fotek???? *7*
      • Re: Re: zapojte se....

        ehm??
        • Re: Re: Re: zapojte se....

          já se mu vůbec nedivim. Bejt já na jeho místě tak jí už nikdo nedá dohromady. FAnatičku blbou. TA s i o to říkala. Když jsou to pipky co neví kdy přestat, tak se nesmí divit. Kluci už si nemůžou ani v klidu pro rohlík do obchodu, tak se nemůže nikdo divit, že jednou ztratěj nervy. Mě by nasralo kdyby mi někdo típnul cigáro o kolo, natož o auto. A za takový prachy
    • Re: zapojte se....

      Stejně tomu nevěřím ... mno...ikdyž ... těžko říct
    • Re: zapojte se....

      nn tomu neverim on by nikdy nikoho nezbil to je jenom lez abyste ho zase potopili ti by se vam libilo co?? tak nato zase hezky zapomente tom by nikdy nic takovyho neudal *10*
      • Re: Re: zapojte se....

        promin ale je to pravda....:( coz me je lito protoze mam Toma a Billa rada.....http://www.tyden.cz/rubrik y/lide/kytarista-tokio-hotel-dal-fa cku-fanynce_115176.html
        sem ta Tomovo strane...kdyby totiz me nekdo tipnul gigaro o Audi R8 tak bych ho na miste zabila!!! *10*
        • Re: Re: Re: zapojte se....

          jj souhlasim, taka kara mejch snu a ona mu o to tipne cigo..kra*a.. *3*
        • Re: Re: Re: zapojte se....

          jj promin nejspis mate pravdu ale je to divny takovy zlaticko a zmlati fanynku
  • (x

    http://www.youtube.com/watch?v=Uhfn RVIlGYE&feature=channel_page neni to krasny??je sikovna....
    http://www.youtube.com /watch?v=3oSU-9AumaI&feature=relate d
  • !!!!

    ach jo....uz me vazne sere youtube....!!!nejdou mi zpustit videa http://www.youtube.com/tokiohotel
    nebo to dela ze bydlime v takovy sracce jako je česko!!! *10* *10*
  • hruza!!!

    ahoj uz ste to cetli??http://tokio-hotel-de.blog.c z/0904/tom-uderil-21letou-zenou-fan ynka-dostala-ranu co si o tom myslite?? *7*
    • Re: hruza!!!

      cooo too? *7* asi nějakej výmyslek, ne .. to bue asi blbost ... ikdyž .. ani newim :D *9*
  • Andi

    Plosím vás,nevíte jak se jmenuje ta kapela ve které hraje Andreas?Nebo alespoň jak se Andi jmenuje přijmením?
    Prej hraje v nějaké kapele na bicí,ale nikde nemůžu přijít na to kde *9*
    Dííky :) *14*
    • Re: Andi

      Já do dneška ani nepřišla na to kdo to je *1* *1*
  • omg

    Pane bože, co vás na tom tak baví (myslim Anti) chodit koukat na stránky a podobný věci o lidech který nemáte rádi. Tak když se mi něco nelíbí (z jakýhokoliv důvodu) tak to nevyhledávám ne. Jsem ráda, že o ničem nevim. Navíc nechápu proč se nás furt snažíte přemluvit, abysme je neposlouchali. Vždy´t je to snad každýho věc ne. Tak dneska tu někdo blázní po TH zítra bude bláznit po někom jinym. O tom je showbisnis. No a pokud jde o jejich image, tak ta vám snad taky může bejt u větru ne? TAk když je neposloucháte, tak je nemusíte ani vidět. A jestli je neposloucháte jen proto, že se vám nelíbí že se Bill maluje, tak to je ubohej důvod. Já prostě ať se na to snažim podívat z jakýhokoliv pohledu, tak to prostě nechápu co z toho máte.
    • Re: omg

      snadná pomoc:tak se do nás anti prostě neser,a máš to vyřešený!!!!!!Ty určo taky nesnášíš jiný kapely a říkáš o nich to samý co my o th!!!tak seš laskavě uklidni,nemáš důvod prudit *13* *13* *13* *13* *3* *9* *9*
      • Re: Re: omg

        Já na rozdíl od jiných fans váš názor respektuju, ale asi se taky nad nim jako jediná zamýšilm. A ne o kapelách co já neposlouchám, neříkám to co vy o TH. Řeknu jasně že je nesnášim a víc to neřešim. A nechodim se ani nikam dohadovat. Já respektuju váš názor, ale podle toho co se tu objevuje za příspěvky o několik stran dál, tak vy nejste ochotný respektovat nás. Ne všichni teda. Byli tu i takový anti co se zůčastnili diskuse ve vší slušnosti.
  • ghdhdhdh

    Vy jste úplně moc vyjebaní na palici .Tokio Hotel je nej skupina *14* kterou totálně žeru . *14* *14* *14*
    • Re: ghdhdhdh

      panebože tak jich klido žer!!!!!!nwm esi mám stejnej názor jak ostatní anti,ale dyž vy je teda žerete( *9* ),tak aspon nechte ostatní řéct svůj názor!!!!!jako tydle nadávky,že jim závidíme,bo něco podobnýho sou už fakt ubohý!!!!!!no jo,a ted zas šecí fans řeknů,že my sme taky trapní,tak jako teda už nwm.....
    • Re: ghdhdhdh

      ty jsi vyjebaná na palici!!! *9*
  • návrat

    prej se vratili a to je to nejhorsi co mohli udelat!:D meli si je vzit na vojnu, tam by uz billa odnaucili se malovat
    • Re: návrat

      no to je vazne vtipny....Bill neni jediny zpevak ktery se maluje a narozdil odnivh Billovi to sekne... *14* *14*
      • Re: Re: návrat

        skvelej for!!!!!kams dala oci dyz si myslis ze Billovi to sekne?Vypada jak debil...........ale tak je to jeho vec,nabudu mu do teho kecat.Mejte se!!! *3*
        • Re: Re: Re: návrat

          TY SESH UPA TRAPNA!!!!!BILLISKOVI TO STRASNE SLUSI,BUDE MU TO SLUSET PORAD,A JA HO NEPRESTANU MILOVAT AZ DO SMRTI,UZ SE DO NEY NENAWAZEYTE,NEBO VAM ROZMLATYM RIPAKI,KOKOTI SKURVENY!!!!!!!A CHTJELA BISEM POPROSYT BILLISKA,ABI ZA MNOU CO NEYDRIW PRIJEL,PROTOZE SHEM NADRZENA,UPA STRASNE,BILLISKU,LASENKO MOJE,CEKAM!!! MUCK MUCK MUCK *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: návrat

            ježiši tak nwm kdo je tady trpnej,seš jenom bláznivá puberťačka,co se snaži bejt zajímavá *1* *1* *1* se ti divim,ale klidně žij dál v naději,že za tebou ta buzna dojede a vomrdá tě až do bezvědomí *9* *9* *9* *9* *9* Bill na mě šáhnout,tak mě skolí infarkt,¨fuj!!! *9* *9* *9* *5* *4* *5* *5*
      • Re: Re: návrat

        jako sry,ale Billovi by neuškodila menší lekce líčení,je zmalovanej jak náká kurva *9*
        • Re: Re: Re: návrat

          seš moje krevní skupina,mám stejnej názor,vypadá jak zfetlá děvka,kerá se snaží být EMO *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: návrat

        ha.. *15* no tak mi řekni kteří zpěváci se malujou!! *15* *15* nespletla si to náhodou že se malujou spíš zpěvačky?!!! *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: návrat

          hele....nejsi nahodou Bara??z Novyho Boru?? ze jo.... *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: návrat

            pro....Jáá____ *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: návrat

              Já říkám, že je neposlouchám, takže nevim jak to maj v klipech bo tak. Viděla jsem fotku. A jinak je mi to ale srdečně jedno. Se tadyk budem dohadovat o takový kravině jako je malování.
            • Re: Re: Re: Re: Re: návrat

              co to meleš za kraviny jonas brothers se nemalují *15* *15* *15* asi si slepá že!! *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: návrat

              jj nebo kluky z Metro station jsem taky viděla namalovaný a Johnas brothers (bo jak se to píše, *1* ty moc nemusim) prostě spousta chlapců. A nikomu to nepřijde divný. No tak US5 to je případ sám pro sebe. Brrr mám z nich osipky.
        • Re: Re: Re: návrat

          asi se faktis sekla. A nevim jak ty, prej ze mu to sekne, ale me se tahle HOLKA nelibi. Bill je strasne hubenej, nemuze do sebe dostat neco vic nez projimadlo??!
          • Re: Re: Re: Re: návrat

            A co třeba takovej Lauri z Rasmus? Toho jste nikdy neviděli? Ten se taky maluje ne snad. A o to jestli je hubenej nebo jakej, se vy vůbec nemusíte starat. Vy jeho oblečení nenosíte. To je jeho věc jak vipadá a je s tím určitě populárnější než vy dohromady že.
            • Re: Re: Re: Re: Re: návrat

              zajímavý,já sem ho nikdy neviděla namalovanýho,aspon to není taká buzna jako něterej zpěvák kerej se tu furt řeší:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: návrat

              no nebo se maluje Jared Leto ze skipiny 30 seconds to mars nebo cinema bizarre..... lepsi jak simple plan,us5 a tychle vase sracky tak se klidn já......
    • Re: návrat

      hm.....
  • Anti

    Názor AntiFnas mě naprosto nezajímá :D a hlavně si z toho nic moc nedělám ... každý at si myslí, co chce, ae mi FANS je milujeme!!! xD
    • Re: Anti

      víš co, ty vůbec nezajímáš mě *1*
      • Re: Re: Anti

        Prostě jsme na tom stejně :D
        • Re: Re: Re: Anti

          *1* *1* víš co vyliž si prdel..tvoje iq se rovná houpacímu koni a máš dost omezenej hudební přehled když si myslíš že tyhle hnusáci sou nejlepší na světě *15* *15* toto můžou poslouchat akorát lidi bez mozku a bláznivý puberťačky *9*
          • Re: Re: Re: Re: Anti

            jooooooo přesně!!!!!!! *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit