Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klip

    pro fans:viděly jste ten nový klip TH ???je výbornej mě se moc líbí, hlavně to prostředí v severní Americe je bezva *3*
  • ouje

    jsou jak kyble s vodou-podivala bych se na ne,kopla bych do nich...aby mi uz nikdy nelezli na oci...a poslouchat je??? kdo chce,at si posloucha,pro me jsou to jen monstra,ktery nevedej,co by... *3* *13* *3* *13* *3*
  • hrůza

    hrůza jsou z5 s novim klipem a to je pohroma *9* hrůza jak to někdo může poslouchat to bych rači pustil dechny *1* *1*
    • Re: hrůza

      souhlasim s tebou,jsou strasny a ten novej klip je desnej...BOHUZEL jsou zase zpatky a to me sere... *1*
      • Re: Re: hrůza

        yeah!jsou zpátky a co vy s tim uděláte? leda tak velký hovno *1*
    • Re: hrůza

      lidi toho naslibujou.....
  • blabla

    Jak to může někdo poslouchat?sou strašný-a nesympatickýýýýý!!!! *5*
    • Re: blabla

      furt lepsi poslouchat todle nez JB US5 a dalsi takovy sracky *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: blabla

        JB taky zpívaj dobře!!!
      • Re: Re: blabla

        Víš ty co na Tokio hotel se mi líbí jenom písničky ale nemusíš se navážet do jejich fanoušků a je dost ubohý kvůli tomu nadávat na jiné kapely kdysi jsem us5 fandila to mě moc nenaštvalo protože se rozpadaj ale Jonas brothers z toho vynech ti s tím nemaj nic společného. Jsem mimochodem ráda že se tento názor obešel bez vulgarit *5* . *5*
  • th nejjj

    kdyžto tu projiždim a jak na th nadavate sklidne te se tom a billy mi řikali že nejste normalni fud nadavate jake by va to bylo ???co???????? nejste normalni *14* *1* *14* th 4ever *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: th nejjj

      ale prosimte ty nejsi normalni!!!!!!!
  • ...

    jsou uzasni..a pokud to nikomu tady neni jasny..tak me se libi jen jak zpivaji..takze se tu uklidnete
  • ANTIFAN

    TOKIO HOTEL JSOU TY NEJVETSI HNUSACI SVETA!!!JSOU TO PROSTE TY NEJVETSI SRACKY,KTERY ANI NEUMEJ ZPIVAT A MYSLI SI O SOBE KDOVI CO!!!JE MI Z NICH NA BLITI!!!TO CO ONI VYTVARI OPRAVDU NENI HUDBA!!!A TY CO JE POSLOUCHAJ JSOU FAKT ZOUFALCI......
    • Re: ANTIFAN

      zajímalo by mě, kolik písniček si slyšel/a! :D a nvm kdo je tady zoufalec, když ty se zmůžeš akorát na to někomu nadávat do sraček apod... takže se běž zklidnit :D
      • Re: Re: ANTIFAN

        driv jsem taky byla fanynka TH,ale ted se za to uprime stydim...driv meli pisnicky jeste docela dobry,ale ted uz to jsou proste sracky,nemuzu si pomoct...
    • Re: ANTIFAN

      Jo jasně a co jsi ty taky největší hnusák a kokot světa!!!Jsem teda zvědavá co posloucháš ty!!!!!!!! co no Evu a Vaška že???!!! Tokio Hotel umě jedou a mám je mocinky ráda a jestě neco???!!! ty kokote??? *16* *10*
      • Re: Re: ANTIFAN

        ty pičo beze stim evou a vaskem nekam!!!!!!!kdyz neposlouchame takove buziky co krakoraji do toho mikráku tak neznamena ze je poslouchame!!!!!je to uz fakt trapny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!my poslouchame kwalitni hudbu vis!!!!!!!ale ty nevis co to je ze!!!!!!! *8* *1* *1*
    • Re: ANTIFAN

      hrdě se hlásím k těm zoufalcům, co je poslouchají *15* jdi se vyblít někam jinam, tady po tobě nikdo uklízet nebude *13*
      • Re: Re: ANTIFAN

        ja se k tem zoufalcum taky mirne hlasim ale vubec me to nesere *15*
  • Hnusaaaaaci!!!

    TOKIO HOTEL JSOU TY NEJVETSI HNUSACI SVETA!!!JSOU TO PROSTE TY NEJVETSI SRACKY,KTERY ANI NEUMEJ ZPIVAT A MYSLI SI O SOBE KDOVI CO!!!JE MI Z NICH NA BLITI!!!TO CO ONI VYTVARI OPRAVDU NENI HUDBA!!!A TY CO JE POSLOUCHAJ JSOU FAKT ZOUFALCI......
  • Názor

    Názor se má akceptovat, ale oni si asi myslí, že je názor to, když jim tady budou nadávat do kreténu a debilů. Tohle podle mě názor není...a já si myslím, že narozdíl od vás něco dokázali, takže být vámi, tak držím klapačku!!!! I když, aspoň je vidět, jak jste netaktní a špatně vychovaní !
    • Re: Názor

      mluvíš mi z duše *15*
  • český fanklub

    AHOJ
    CO SI MYSLÍTE O ČESKÉM OFICIÁLNÍM FANKLUBU TH? POSLEDNÍ ZPRÁVA Z 1.9. PŘÁNÍ K NAROZKÁM TWINS. NA GUSTAVA ZAPOMNĚLI *9* VŮBEC NENÍ AKTUALIZOVANÝ*9* KDYŽ SE PODÍVÁM NA ZAHRANIČNÍ OFIŠKY, TAK TAM PŘIBÝVAJÍ NOVINKY A DESIGN NĚKTERÝCH Z NICH SE PODOBÁ OFICIÁLNÍ NĚM. STRÁNCE. TEN NÁŠ FANKLUB NÁM JEN DĚLÁ OSTUDU, ANI BYCH SE NEDIVILA, KDYBY K NÁM NEPŘIJELI V RÁMCI TURNÉ *16*
    • Re: český fanklub

      to máš pravdu naše země je v tomhle fat na nic všude maj tolik věcí o nich v polskym německym Bravu maj o nich ted něco furt a u nás???....nic bohužel máme malou scénu a prostě se u nás na to asi nehraje nebo co někdy si říkám proč sem se nenarodila v jiný zemi *7*
      • Re: Re: český fanklub

        Máš pravdu já bych zase chtěla víc JB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit