Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bille kaulitz jak se maš ja ci tebe jenom a toma kaulitz telefon číslo tvoje a bille kaulitz miluju tě vas bille kaulitz a miluju tě tome kaulitz
  • Ja taky psala fanklubu Oficiální Český Fanklub tady https://www.facebook.com/OfficialCzechFanclubofTokioHotel
  • Holky pojdme napsat ceskemu fanklubu ze chceme dalsi sraz aby zorganizovali!! ja uz sem jim psala ale chce to aby nas bylo vic!! https://www.facebook.com/OfficialCzechFanclubofTokioHotel
  • hitpošky

    Ahoj všem fanouškům! Komu z vás nejsou TH lhostejní, pomozte mi s podporou v hitparádách
    www.ujdeto.cz
    www.u jdeto.de
    http://www.ujdeto.cz/qcha rts.php
  • Re: Tokio Hotel

    A tím bych ukončila pětíletou (!!!) válku mezi fans a antifans TH. PEACE
  • Re: ..............

    To je pravda kazí si to, ale Bill zpívá dost dobře, vzhled jěště desetkrát změní (pořád jsou to mladí kluci) ale hlas a muzikálnost jim zůstanou, takže bych je jěště nezatracovala :-)
  • Tokio Hotel

    Heleďte, zamyslete se ti co sem dávají ty nekladné přízpěvky. Já vám váš názor neberu, ale není to trochu trapné, dávat sem nekladné věci o někom, koho vůbec neznáte, pouze ste viděli(vetšina z vás) asi tak jednu fotku a hned ho odsuzujete. Hlavně Billa. Bill má svůj styl, který se mu líbí, a pochybuju že něčeho dosáhnete, když sem budete psát jakej je to teplouš a buzík, když to eště ke všemu není pravda. Nechte Tokio Hotel být, ať sem napíšete cokoliv nekladného, k ničemu to nepomůže, pouze se tady rozhádáte...Ať má každý rád, to co chce a vy když se vám to nelíbí, tak to nechce být a nepište sem že sou to buzíci a další a nenadávejte jim i lidem kteří je mají rádi. Pro mě jsou Tokio Hotel skvělí, a všechny je moc miluju, hlavně Billa. Tak se sakra trochu zamyslete nad tím, co děláte.
  • výměna

    vyměním sbírku Tokio Hotel za Green Day či Ewu Farnou. Mám toho s Tokio hotel docela hodně, ale protože už se toho chci zbavit, stačí když mi za to pošlete 5 plakátů či článků právě s Ewou či Greenama. Kdyžtak písněte na mail, sem moc nechodím
  • ...

    Vážně zbožňuju ty kecy o tom, že kdo nesnáší TH, a třeba o někom z jejích členů napíše něco konkrétního, tak jim okamžitě musí závidět... To spíš vy dilinky se zamyslete nad tím, že ti, co je nesnáší, jim nemusí závidět a zase pro druhou stranu, když se vám tahle skupina nelíbí, tak to alespoň nekomentujte...
  • Re: Re: Re: Ježiš!

    Tokio Hotel jsou nejlepší skupina na světě zbožnuju je :-)
  • Re: Re: Re: vychrtlík bill-škaredý jak noc

    Stačilo by jim dupnout na hlavy Steelskama,to už by se neprobrali ;) *1*
  • Re: t-music

    hello fanusk ok si love ok aj tom *3*
  • ..............

    TH jsem milovala zhruba v... 2. třídě?? Pak mně došlo, že jsou dost divní a svou vizáží se pěkně ničí. Takže tak.
  • Re: th

    jo jsou božíííííííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • TH

    tokio hotel je nejlepši zbožnuju tokio hotel *14* *14* *14* *14* *14*
  • th

    miluju TH jsou božíííííí :-* *14* *14*
  • Bill a Tom

    Oni jsou úžasní kluci,mají pěknou skupinu i hudbu! *1* *7*
  • TokioHotel4ever

    Jo jako............... my milujem TH.........a vy???...........VY JIM ZAAVIDIITE :PPP haha.............fakt už se uvědomte lidi :D *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *9* je mi vás lííííííto :PPP
  • Re: hádky

    jj moje řeč... =)
  • hádky

    Nechápu proč se tu musí někdo pořád dohadovat.Na Tokio Hotel už nadáváte 5let a furt to samé dokola.Už to ani vtipné není..pořád to vaše,že je gay a že vypadá jak holka.No a co? Tak má svůj styl a i kdyby gay byl,gayové jsou taky lidi nebo ne?Až jednou budete mít dítě,které bude poslouchat TH nebo jim podobnou skupinu budete mu taky takle hnusně sprostě nadávat,že je to kráva když je poslouchá? A nebo kdyby jste měli syna,který vám řekl,že je gay začnete mu nadávat a valit do něj,že je to hnusný buzerant? To si nemyslím..Třeba já TH zbožňuju ale to neznamená,že bych hnedka nadávata třeba na Biebra,Cyrus nebo tak..ty poslouchám taky.Smiřte se prostě už jednou s tím,že každý má svůj styl a nikdy nebudeme všichni stejní a poslouchat to stejné! Co by to bylo za svět? Už se nad sebou laskavě zamyslete!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit