Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plakáty

    Ahoj,
    mám na prodej nové zahraniční plakáty. Od velikosti 2stránkového - až po 8stránkový plakát. Jestli máš zájem, napiš na meil a pošlu fotky *4*.
  • Šála Tokio Hotel

    Na Aukru mají super šálu TH:
    http://aukro.cz/item1283043631 _rucne_pletena_sala_tokio_hotel_th. html
  • TH

    Vím že hmoho lidí si o nich mylí bůhví jaká to je hnusná skupina a podobné věci. Mě se líbí no a co *4*
  • Re: Re: Ježiš!

    Tokio Hotel Je stě BEEEEEEEEEEEST <3<3
    Kdo je nemusi jeho problem ale ať se NÁM co je Milujem do toho neserou !!!!!
    Tokio Hotel 4Ever *14*
  • Re: Ježiš!

    hey,přesně tak,dobře si jim to nandala,přesně moje slova *3*
    kdo je neposlouchá,tak at si jich anik nevšímá,jsou spíš trapný,neř urážlivý ,pro nás.....plostě každy má jiný styl,a každymu se líbí něco jinýho,a to je taky každyho věc.Nechápu,že tyhle ti děbílkové,hed odsuzují lidi,podle tohodle *10*
    no raději je neřešit.... *5*
  • Re: Ježiš!

    hanko co to tu furt meles ja vubec ale vubec nevim o cem mluvis ja bych se stebe scvokla uz nic nepis. *1*
  • Re: Ježiš!

    přesně!... ten kdo je neposlouchá tak ať si jich nevšímá!! každý má rád něco jinýho! každý má svůj vlastní styl a názor!...
  • Re: Re: TH jsou nejlepší na světě forever !!With Tokio Hotel

    Ou, to je přímo katastrofa, viď! Kvůli tomu teď neusneš, že?
  • Re: vychrtlík bill-škaredý jak noc

    "Chlapi z práce?" Jestli už pracuješ, mohl bys mít víc rozumu než puberťáci ^_^
    Nebo druhá možnost, sotva jsi dodělal základku a na střední tě nevzali, tak děláš "hej počkej" někde ve skladu...
    Sorry ale neuškodilo by ti se nad sebu zamyslet =)
  • Ježiš!

    Heej lidi co vám je? To se musíte furt hádat co je lepší a co ne? Jako k čemu vám to bude, hm? K ničemu! Jestli nemáte co dělat, tak si zkuste napsat, zazpívat a zahrát něco, co se bude rovnat "Durch den mozun" a teprve pak můžete kritizovat, zlata. Jo jo, je mi jasný, že mě vyfakujete, co si to jako dovoluju, ale zkuste taky něco jinýho! Když se vám nelíbí, tak si jich nevšímejte, ne?! Chtěla bych vás vidět, co jste vůbec zač, ale typuju, že asi nějakej ten komplex máte a někde si o musíte léčit, nebo snad ne? Není vám to blbý, sprostě si nadávat a o tom druhým vlastně vědět jenom to, že je to holka a že poslouchá TH? Ne? Jestli fakt ne, tak si zajděte k psychologivi, protože tohle normální vážně není. Co víte, třeba poznáte super kluka/holku, ze kterýho budete úplně vedle, ale když zjistíte, že poslouchá TH, začnete mu do obličeje pálit sprosťárny? Zamyslete se nad sebou *4*
    Vím, že mi teď začnete nadávat, ale víte, že je mi to jedno? Až vám bude tolik, co mě, pochopíte, že tohle byly prostě malichernosti a k ničemu. Mám dceru asi ve vašem věku, obě posloucháme TH (ona možná víc) a to je mezi námi rozdíl bezmála 20 let! Vzpamatujte se trochu!
  • ..

    Gayové?NE!Úžasný?JO!
    Jenom závidíte,proto řikáte takový hovadiny :P
  • t-music

    hlasujte pro TOKIO HOTEL na www.t-music.cz
    prosím
  • verča

    tokio hotel sou nejlepší na světě!! A JA JE MILUJU HROZNĚ MOC A VŠECI ANTI TOKIO HOTEL AT SI VYLIŽOU PRDELE VY VYMRDANÍ POŠAHANÍ VOLOVÉ!!!!! *3*
  • Re: Fůůůj

    co že počkejjaktouřeknu biilovi tak titu hubu roskope bratrancovi tak nebude nikdo mluvit *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Fůůůj

    co že počkejjaktuřeknu biilovi tak titu hubu roskope omím bratrancovi tak nebude mluvit *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: fuujj

    co ti hnusaku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Re: kokoti

    omím brantrancoví takle nemluv *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: Smizuzi

    sem jeho sestřěnice davá noví cd *3*
  • Re: Re: Re: Re: Smizuzi

    sem jeho bratranka davá noví cd *3*
  • Re: sbírka

    toje super *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit