Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tokio Hotel

    Není pravda že jsou HNUSNÝ!!!
    Mě se líbjej!!!
    Prostě je MILUJU!!!
    *14* *4* *14* *3* *5* *4* *15* *8*
    • Re: Tokio Hotel

      Jsou HNUSNI,akorad tys na to jeste neprisla a asi jeste dlouho neprijdes
      • Re: Re: Tokio Hotel

        no ze hnusni se podivejte na ty svoje zkurveny tokio hotel fuj jake ksichty *9* *9* *9* *9*
    • Re: Tokio Hotel

      jezis fuuuj lepsi jonas brothers nez nejaci kokoti!! *8* *8*
      • Re: Re: Tokio Hotel

        S těma Jonas Brothers běž do hajzlu.Jsou největší trapáci a vypatlanci na světě. TH jsou alspoň skupina a ne takový buzíci pro dvanáctiletý holčičky *16*
        • Re: Re: Re: Tokio Hotel

          ses posral JB jsou mnohem lepší než TH
        • Re: Re: Re: Tokio Hotel

          fuj tokio hotel fuj nejhnusnejsi bleeeee *9* *9* pico hnusna *8* *8* tokio hotel trapaci kdo by je poslouchal fujjj hnusaci hnusni!!jsou to kokoti debilove !!a tobe je kolik 10? *15* *15* *15* *15*
    • Re: Tokio Hotel

      máš pravdu.jsou božíííííííííí!! *5* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
      • Re: Re: Tokio Hotel

        *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • Re: Re: Tokio Hotel

        jj nejlepšííí na světě 4ever
    • Re: Tokio Hotel

      JJá ho miluju a nepřestanu!!
      a ch ci HHOOO
  • pro fans

    a jestli tu sou nejaky fanousci tak si poslechnete tohle vystoupeni,a pokud nejste hluchy tak uslisite ze Bill zpiva falesne-http://www.youtube.com/watc h?v=yQ0M7JvhO-A&feature=related
  • Tokio hhottell

    jsou tu samy antifans,to mi je jasne,ani ja nepatrim mezi fans,a mela sem podobne nazory jako vy,smala sem se jak takovy buzny muzou existovat,a takovy ty keci,prekonala sem se a zamyslela sem se a poslechla si par jejich vystoupeni,Myslimm ze oni nevznikli zamerne pro tyhle dementi pubertacky,chteli delat neco trochu jinyho,vypadat jinak,sorry ale meli aspon napad,to proc je vsichni nesnasi je podle me nasledek prave jejich debilnich fanynek,ktere tu pisou ty nesmysli typu muck muck Billisek a ruzny srdicka a podobny picoviny.Myslim jinak by si jich moc antifans tak nevsimalo,a nebyli tolik nenevideny,co se tyce Billa ma svou image,je to mozna priserny ale aspon se lisi od nejakejch sladkej us5,rozhodne nebeha po svete moc takovych Billu,jinak Bill zpiva ve vyssich tonech falesne,dobrej zpevak to neni ani nahodou,a ostatni jsou prumer,bohuzel jejich fans nerozeznaj ani kytaru od bicich,vic hloupejsi fans sem nezazila,nez ty Tokio hotel,nepridou my tedy hrozni oni ale jejich zasrany fanousci,ktery z nich udelali ty nejvetsi paka na svete,a cist si o mochomurce a sexy Billiskovi,kterej vypada jak oskliva holka ze je sexy to je moc,jen sem napsala nazor,tak me tu hned neukamenujte,nezastavam se jich,ale ani k nim necejtim odpor,ten citim k temhle ubohejm fans,ktery nemaj v demenci konkurenci.
    • Re: Tokio hhottell

      Mno, tak tady neni co dodat. S těma fans je to naprostá pravda. Fans jako Simca atd jsou vymaštěný maly holky s inteligencí pod bodem mrazu. Ale to už je jejich problem, oni si kurví kapelu sami.
  • ...

    Héj, mně už se to zdá nějaký divný. To s tou muchomůrkou červenou a ty ostatní hovadiny. Já jsem sice taky anti, ale přijde mi, že tady už žádný fans nejsou (což je dobře), tak tu anti píšou za fans, abychom se tu pobavili. A nebo je ta fanynka vypatlaná total! *9*
  • pero

    bilííšku moje kunda je připravená na tvoje velky tokiacky pero. udělej mi tokiacky dite. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: pero

      Jsi nějaká nadržená píča!
      Já mam bylla taky hrozně ráda ale takhle fakt nemluvim!
    • Re: pero

      tak hele co ti si za picu,ze se po me opicis ty kundo zmrdla?a jestli si delas ze me srandicky tak te fakt chytnu pod krkem,a zabiju,a navic Billisek je muj sukac uz se tu neukazuj,neni tu moc fanousku,protoze ste vxicky sraby ale ja se tadi tech vypatlanejch metalistu nebojim,co poslouchaj nejky picoviny jako nihtwish,nebo acdc,to sou sracky ktery nic nikdy nedokazou,a uz toho mam dost budu se tu za tokio prat,a muj Billisek mi to snad jednou oplati
      • Re: Re: pero

        seš normální?si jako myslíš že Bill čeká zrovinka jen a jen na tebe?Naivko
      • Re: Re: pero

        ty seš fakt uplně vylízaná!kolik ti je prosimtě?! *9* *9* ty ani nevíš co sou AC/DC za kapelu tak si je neber do huby pubertačko nadržená!jak tohle můžeš vůbec říct?! *9* AC/DC(i když já je neposlouchám) tak vim že hrajou už dost dlouho a že sou hlavně KVALITNÍ KAPELOU! narozdíl od tvejch Tokiáčů!TH sou sračky o který si nikdo neopře ani kolo a dneska ani nejsou nikde vidět *15* ty ve svym věku nemůžeš poznat která kapela je kvalitní a která ne bo seš upíchlá jenom na vymrdanejch Tokiácích! *9*
        ty máš fakt dobře vymrdlej mozek *15* *15* tobě je snad teprve 11 *15* tvoje příspěvky se skládaj pořád dokola z toho jak by si vojela toho transexuálního teplouše *1* tak si dál čekej na tvýho debila když si ymslíš že jednou za tebou přijde ty naivko *15*
        • Re: Re: Re: pero

          presne teda je mi 12 ale takova pica fakt nejsem *15* *15* jak se ji muzes libit bill fuujj!! *9* *9* *16* *16*
  • bill

    bill je nejvýc sexy muž na tomhle světě a nejlepší spěvák s nejhezčím hlasem. chtěla bych ho prcat a aby u toho jeste spival. a pak aby mi postříkal moji nadrženou muchomurku a aby pořad spíval. Bille lásenko moje na tu tvoji postavu si musim každej den mastit kundu az je z toho červena auz mě bolí. A vy všichni antifans mu jenom závidíte. Chtěla bych s tebou mít aspon 8 tokiackych dětíček a stěma bych šukala taky az by mi ta moje tokiacka kundice zružověla. muck muck muck *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: bill

      Nejsi trochu vadná? Co to tu meleš za blbosti? BILL je napostej kretén. Tom už trochu ujde ale BILL??????????? Nechápu co na něm všichni máte.
    • Re: bill

      ty jsi pica co se ti na nem libi boze!! *9* *9* *9* *16* *16* *8* *8* asi si to spatne napsala je nejhnusnejsi kluk na svete!!
    • Re: bill

      Proč zrovna tebe???!!!
      já ho mam taky strašně ráda a miluju hooo!
      a ne spívat ale zpívat!!
    • Re: bill

      *15* *15* *15* *15* *1* *1* No tak tobě už nepomůže ani svěcená voda. Takovou krávu sem ještě neviděl. ( Vlastně jo) *1* Fans TH= muck nebo humus nebo inteligence 0 *15*
    • Re: bill

      *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* no comment!
      hlavně že byste ho všechny šukaly a přitom ho nikdy neuvidíte *15* *15*
  • TH 4EWA

    ToKiO HoTeL SeM sTHrAšNě RáDa Že STHe PrOTHOžE mÁTHE úPlNě SkVěLý PíSnIčKy! MnOO jÁ BiLLíSQa PLoSTHĚ láFkUjŮ mOcInEnKy Moc! MuCk! THoMáŠkOwI THo MoC mOcInEnKy MoC sLuŠí! Je THo MoC KlÁšNeJ kLuČiNa! MuCk! STHe NejÍQQQ! MUCK!! *14* *14* *14*
    • Re: TH 4EWA

      umíš psat? *7*
  • Bill je nejlespsi

    no je osklivej,vypada jak oskliva zenska,ale je nejlepsi zpevak z tech mladaych,pisnicky maji nahodou super,i kdyz oni sou kokoti,tak hudebni talent maji,takze jejich hudbu miluji,ale oni jsou osklivi jak hovno. *9*
    • Re: Bill je nejlespsi

      Když sem ho poprvý viděla tak sem si myslela že je to holka a když jsem zjistila že kluk tak jsem málem pukla smíchy. TH jsou fakt DEBILOVE
    • Re: Bill je nejlespsi

      ze jo jsou hnusni *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • PCD & TH

    Ahojky fandové TH,
    Víte o tom, že Tokio Hotel je nejoblíbenější skupina Pussycat Dolls? PCD maji radi jejich muziku a Nicole ze skupiny PCD říkala, že nejvíce zboznuje TOMA! *4*
    PS: Nejlepší skupiny jsou Pussycat Dolls a Tokio Hotel!!!!
    • Re: PCD & TH

      mno tady platí pořekadlo sračka k sračce sedá *5* *1*
      • Re: Re: PCD & TH

        tak to s tebou nesouhlasim,Tokio hotel me serou ani ne tak hubou jako tim jejich zpevakem Billem,je odpuzujici,ale pussycat dools jsou dobre,zpocatku to byla tanecni skupina,coz jim slo skvele,ted tam zpiva Nicole,ktera sice pusobi jak slapka,ale umi zpivat,vim ze jejich huba je hoddne komercni ale ne spatna.
    • Re: PCD & TH

      Tak to leda ve snu *16* *16*
  • Tokio buzna hotel

    uzasne retardovana skupina predelanej zenskejch bez vkusu a jakehokoliv nadani,neodsuzuje ctyrprocentni mensinu,to ne ale tohle sou uchyloveho,honej si svy paratka mezi sebou a hrajou si na machry rocku a delaj jak milujou svy labilni fanynky,pritom by je nevopichali,jelikoz sou teply,a nedokazou svou orientaci ani priznat,meli by je zavrit nekam odkud by se uz nikdy nikam nedostali,meli by je zakat,vsichni antifans musime se dat dohromady,at uz prestanou s tima nechutarnama a prisernym jecenim do mikrofonu,bye bye tokiaci
    • Re: Tokio buzna hotel

      To Billinka dillinka: a pozor ozval se znalec. Že ty to o nich dokonale víš čoveče. Upřímně mě to pobavilo *3*
    • Re: Tokio buzna hotel

      esi fakt sháníš anti,tak se hlásím dobrovolně *3* *1* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit