Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hi haters

    miluji antifans Tokio šrotel,jen tak dál treba se jednou dockame zpravy Tokio hotel is dead.
    • Re: Hi haters

      di do pice,ty vole uz toho nechte stejnak Billicka budem milovat furt,chtela bych si ho vzit a mit s nim krasni tokiacky deticky,sou neprekonatelny machri,Bill je nejvic sexy broucek na svete,jasny a uz drzte hubi nebo vas zabiju Bil is my love *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Hi haters

        to asi nepůjde, neidentifikovatelné bezpohlavní hybridní hermafroditní mostrum může oploďnovat pouze sám sebe a narodí se zase jen a pouze toto monstrum...
      • Re: Re: Hi haters

        ty vole tak ty si dobře blbá kráva. tak blbá jak daleko vidiš. nauč se česky psát ty hysterická puberťačko. ty dva by se na tebe vysraly protože jsou teplý. jo a ujistim te ze zadnej anti tady tvýmu "deBilííškovi" VŮBEC NIC nezávidí a uz vubec ne tu jeho vychrtlou postavu. Je celej jak plaňka. jeste zafouká lehkej vítr, zavlajou mu "vlasy" a odletí zpátky tam odkud priletel kokot teplej protože má tak 30 kilo i s posteli na který s nim jeste leží jeho teplej brácha úplně nahej připravenej s nim na šukačku. ale bez tebe *15* *15* *5* *5*
        • Re: Re: Re: Hi haters

          A co závidíš??Tak šukají spolu...i kdyby...Beztak je po nocích posloucháš taky a tady děláš nádheru....
          A JESTLI PROBLÉM TAK JDI DO PIČE CO DĚLÁŠ TADY??KDYŽ JE NESNÁŠIŠ TAK BĚŽ JINAM!!MY TI TO NECPEM TAK JDI NĚKAM!!!!! *13* prostě tupost toto *9*
          PS: Milionovy rodiče viď?
        • Re: Re: Re: Hi haters

          ty tlusty prase,nezavid mu krasnou postavicku,hubeni jsou v mode,takze zklapni ty vepri smradlavej a nelec si komplexi na mym budoucim manzilkovi,nelez sem kdyz se ti nelibi,di si na forum treba haliny pawlovsky,ty chciplej debilni curaku,tvy rodice sou debilove,kdyz mohli porodit tohle monstrum jakim ty ses,Billisek a Gustavek i zbytek skupiny jsou nejvic goodiik,mucy muck muckinky lasko Bille jestli si to tu budes cist ozvi se na muj mail,ty budes vedet pa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            Simca:bože holka ty si fakt retardovaná *1* *1* kolik ti prosim tě je? *7* 9 ? jo ASI JO jak vidím co tu píšeš za kraviny které sem ješte neviděla *1* si pojebaná kráva *1* a to tvoje muck muck bílísku *1* *9* jsme slyšeli snad 100x a fakt nás to už nezájíma jak si mentálně postižená *15* *15* že krásný tělo a že je to v modě ty si fakt kráva *15* *15* ale myslím že se ksobě nehodíte *15*
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            Simčo nechci bejt nějaká nepříjemná, ale tohle je opravdu hodně mimo mísu. Myslím, že tvoje sexuální touhy opravdu nikoho nezajímaj.
            Btw. Bill si tohle určitě nepřečte, páč by tomu rozuměl jak koza petrželi a když čtu tvoje přízpěvky, tak si říkám, že může bejt jenom rád.
            Holka bejt fanoušek neznamená bejt magor. *13* A to jsem se přesvědčovala, že jen antíci jsou na hlavu, ale jak tak koukám na tebe (teda příspěvky od tebe) tak zjišťuju, že i mezi námi se najde dost nenormálních. Když to řeknu slušně. *9*
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            hej,nevíte někdo,kolik stojí ozdravnej pobyt léčebně,týhle retardovaný pubině naivní to klido zacaluju,jako seš normální?na světě sou miliony mnohem hezčích holek,než seš ty,Bill sin tě ani nevšimne,a že je to tvůj budocí manžel,hmmmm.......tvoje starosti a ministerskej plat,to bych chtěla mět,fakt že jo.Ty prostě nejsi normální,by mě zajímalo,co na to vaši
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            Běž se léčit!! *5*
      • Re: Re: Hi haters

        Víš co by se ti narodilo? Hermafroditi!!! *9* *9* *9*
      • Re: Re: Hi haters

        krásný tokiáčky? *9* ty děti budou spíš psychicky labilní *5* tvůj příspěvek mě fakt pobavil *1*
        • Re: Re: Re: Hi haters

          tak hele uz me seres,ty zavidis ze holki chtej Billa a vas nikdo nece,je to sexy idol,zadnej kluk neni hesci,a zajimavejsi nez on a taky Gustavek je moc good,sukala bych s nima obouma od rana az do vecera,az by me moje muchomur´ka bolela,Tokio hotel muck muck *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Prej: ,,Až by mě moje muchomůrka bolela''. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Tak ty jsi fakt dost vyjebaná kunda!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Vždyť ten (de)Bill nemá ani žádnýho ptáka, ty kurvo!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* Nepiš sem takový hovadiny a zalez do bordelu!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hi haters

              *1* *1* *1* *1* *1* *1* nebo taky vojebaná kunda!!! *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hi haters

              tak hele nejsem zadna kurva,to je leda tak tvoje mama,si curak ty antichlape,Bill je chlap z poradenym dlouhym ocaskem,a navic je i krasnouckej,hebouckej,buza je leda tvuj fotrik kterej te picha do kadaku,si pako,by me zajimalo co ti poslouchas akoho obdivujes,asi nejakou tlustou kravu,se sto kili,di do piccci kokote,Nikdy na Billiska nezapomenu,je mou jedinou laskou na svete,mucky muck Billisku *14* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            *9* *9* prosimtě nech se vyšetřit!
            hmm to je fakt úžasný ,každýho tady určitě zajímá jak by si od rána do večera píchala s Billískem a jeho "úchvatnym" dvojčetem *9*
            mimochodem nic mmu nezávidim páč sem holka a jsou daleko hezčí kluci to tě můžu ujistit, než toto vychrtlý individum *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Hi haters

          Mě taky *1* To už je fakt na léčebnu *15*
          • Re: Re: Re: Re: Hi haters

            přesně,jako taky mi bylo třeba 12 ale určitě sem nepsala takový kraviny jako:"chci ošukat Billíska "*1*
      • Re: Re: Hi haters

        holka rekni mi co beres za fet,nemuzu zadnej dobrej sehnat,tak mi to prozrad,at si taky uziju *1* Bill ani nema ptaka tak jak chces s nim proboha ty tokiacci udelat,holka dobrovolne ti zaplatim trimesicni pobyt v lecebne,bo ty ses uplnej psychous
  • THokíncííí

    Já wás úpe mrTHěěě mám ráda. Wy jsTHe nejlepší z celého svěTHa. Billísenqu mojíííí jsíí lásenqa a mocinenky moc hodnej klučina!!! MUCK A THy THomísqu jsi to nejlepší zlaTHíčko pod sluníčkem. MUCK Gustáwqu THy jsi moc hezounkej klučina a mocinenky moc jsem si THě zamilovala lásenqo mojíííí. MUCK A THy Georgísqwu jsi mocinenky moc fajn klučina a v pohodě nejvěTHší. MUCK Tokio Hotel jsTHe THa nejlepší skupina z celého svěTHa a já wÁÁÁÁs mÁÁÁÁm mOOOOc rÁÁÁÁda. *14* *14* *14* *14*
    • Re: THokíncííí

      jejda pls,nauč se psat normálně,nedá se to přečíst,a dyž už to náhodou rozluštím,tak temu jde piču rozumět,to je teda styl psaní,fakt že jo.......
    • Re: THokíncííí

      ty si myslíš že si to ti tvoji buzíci přečtou?! *5*
    • Re: THokíncííí

      Ty vole, už nehul! *5* *5* *5*
      • Re: Re: THokíncííí

        tak to musím souhlasit a pak nám nemaj nadávat do krav když náká husička píše takový kraviny *9*
  • Bill

    A jeste bych chtela dodat,Furt se tu navazite do Billovi postavy,ale napadlo Vas ze ten kluk je proste hubenej a nemuze za to?nekdo to ma v genech,videla sem spusty hubenych kluku jako Bill,a nejake i osobne poznala,a nemohli za svou hubenost,bohuzel malo kdo ma dokonalou postavu,a hlavne nekomu se to libi tak ci onak,a jeho vlasy malovani a tak Vam proste furt neco vadi,kdyby to byl nejakej druhej Backhem tak zas budete nadavat ze metrous,proste si priznejte ze Vas sere jeho uspech.Slysela sem ho zpivat live takze si myslim ze zpivat umi nerikam ze jak Buh ale umi,pruser je pro me treba Madonna,ta neumi zpivat ani nic sama by nedokazala,a svet ji obdivuje,oni si ty pisnicky delaj sami a nejsou zadni trapni vyumelkovani Us5.
    • Re: Bill

      Když se tu zastáváš fans Tokio Hotel (já je taky chápu, i když TH nemusím) a aby tu jim nenadávali, když je nemaj rádi, proč tu sama takhle mluvíš o Us5? ._.
  • Tokio Hotel

    No tak sem se chtela mrknout jak to na takove diskuzi Tokio Hotel vypada,no podle ocekavani tu jsou skoro sami haters,Ja je neposloucham,moje parketa je black music,ale chci se zastat vsech fans Tokio Hotel,meli byste pochopit ze je to jejich styl,kazdej mame prece jinej ne,v danym zanru si myslim ze nedelaji tak hroznou hudbu,jak tu vsichni haters tvrdite,furt lepsi nez nejakej high school musical,Bill ma proste svuj styl,ma se oblikat snad jak metrosexual nebo hip hoper?kdyz to neni jeho styl,a kdyz je tak nesnasite proc sem lezete,proc nenechate jejich fanousky na pokoji,kdyz je to forum o Tokio Hotel,oni Vam taky nelezou na ty Vase,ja sice take fanouskem teto skupiny nejsem,ale stve me ze je nenachate v klidu,Vsichni fans to tu musi mit hodne tezke kdyz se do nich furt nejaci zakomplexovani debilci navazi,myslim ze jim zavidite uspech,v tom bude zakopany pes,tak se tu vsichni fans mejte a nedejte se.
  • FUCK OFF!!!

    FUCK OFF BILLÍSEQ
    FUCK OFF THOMÍNEQ
    FUCK OFF GEORGÍSEQ
    FUCK OFF GUSTÁWEQ
    FUCK OFF TH 4EWA
    FUCK OFF TH FANS
    FUCK OFF TH!!!
    FUCK OFF MUCK
    FUCK OFF!!!
    SHIT!!!
    • Re: FUCK OFF!!!

      trapný....
  • PrO BillísenQa

    TaĐy AsI NěKĐo NeWí,cZo ZNamEná 4eWa......... Píčo Jak To tAĐy čTu,TaK sI aSi MySLíš,žE tO nE NeJlEpčí NebO TaK.... =P --> mYsLi PiZdO,Než ZačNeš PsáT......
  • NiiC...

    tY WeE ToKiáčI TaKý BuZeRaNtI....... =P
    PsTě....Hip HoOp AndD TeKnOo Is BesT....
    žáDneJ bUzEraNt,KtErEy wyPadá Jak KdyBy DosTAŁ šŁuPaJzNu EleKtRicKiM prOuDem!xD xD..... KdYsI sEm Je TaKy PosLouChaŁa..... Ty We A tEĐ sE dIwIm JaK sEm MoHlA....
    • Re: NiiC...

      Hej nauč se psát!
  • hnus

    heh *1* tak sem si jentak listovala diskusí a tadyten příspěvek od nějaký blbky mě dorazil:"Já je miluju. S Billem chci sex. Oni jsou úplně nádherní krásní a sexy. Billíčka úpe lovuju. Chtěla mocinky moc s ním vyzkoušet šecky polohy. Je tááák sexy a bylo by TO s ním úpe nádherný. Je úúúúúúúúpeeeeeeeeeee neeeeeeeeeeejííííííííííí k. TH = 4ever. MUCK MUCK MUCK " *15* *1* *1* když sem to dočetla sem slítla málem smichy ze židle *1* je vidět že všechny fanynky sou uplně pošahaný *5* to je hnus kdo by s takovym buzernatem chtěl sex?! *9*
    • Re: hnus

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Taky jsem z toho nemohla! Takej záchvat smíchu jsem ještě neměla! To není možný, co jsou schopný ty fanynky napsat!!! *9* *9* *9*
      • Re: Re: hnus

        jo,u mě to bylo to samý.nejdřív sem byla v šoku,pak mě to došlo,a skončila sem na zemi v tak prudkým záchvatu smíchu,že sem málem dostala infarkt *1* *1* *1* *1* *1* než by zvládli šecky polohy,tak by Bill dávno chcíp,páč to jeho anorektický tělo by to neudejchalo......... *9* *9* *9* *9* *16* *16* *1* *3* *4*
        • Re: Re: Re: hnus

          jo některý příspěvky jsou hodně mimo mísu a rámec normálního chování a myšlení, na druhou stranu neházejte všechny fans do jednoho pytle. Ony jsou mezi námi i takové co mají rozum a takovouhle debilitu by nenapsali. *3*
  • ...

    *1* *1* fans ti na to serou!vidíš tady snad nějaký?já teda ne,sou tady jenom ANTI *3* už sem toho viděla hodně ale jebnutější fans jako seš ty ještě ne *9* zajímalo by mě co seš za retarda protože toto není možný...a di si šišlat někam jinam tady ti na to že :MoCinKY LawíSkUjeŠ deBiLLíSeČka *9* není nikdo zvědavej
    nastěhuj se do Bohnic a ty tvoje skopčácký šmejdy si vem sebou *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • FUCK OFF!!!

    FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF TOKIO KOKOT A FANS TH!!! FUCK OFF BILLÍSEQ!!! FUCK OFF THOMÍNEQ!!! FUCK OFF GEORGÍSEQ!!! FUCK OFF GUSTÁWEQ!!! FUCK OFF TH4EWA!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! FUCK OFF!!! SHIT!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit