Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TH

    mno já pokud to taky klapne...tag na VNS pujdu!!! *14* už se mooc těším!!!!<333
    • Re: TH

      na tebe tam tak budou zvědaví,to je děs fakt že jo!!!!!!
  • tokio

    bože ty jejich faninky sou fakt padlí na hlavu. teda aspon nejaky. nektery znam a sou normalni ale většina z nich sou fakt padlí na hlavu. jako kdyby pro ně neexistovalo nic jinyho nez Tokio Hotel jako kdyby to byl pro ně smysl života. prostě trapas. nějaky faninky Tokiáků mají o kolečko víc *1*
    • Re: tokio

      spíš bych řekla o jedno míň,tím pádem fanynky th pstrádaj sluch,takže newí,jaký vřeštění poslouchaj *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *9* *9* ,ne sorry,spletla sem se:fanynkám th (stejně jako blondýnkám *15* )chybí 2 kolečka:sluch a ještě zrak,newidí,jaký buzny poslouchaja nawíc bych řekla,že Bill měl bejt holka,a ted prostě chce jak holka vypadat,prostě to v něm zůstalo.Takže čao blondatý (a tupý) fanynky TH!!!!!!!!!!!
      Jo a lenulko,až budeš na tenhle komentář odpovídat,tak si vzpoměň,že ta odpověď bude stejně ubohá jako ty sama a zastávám se betynýý,protože myslím že má pravdu a to že tě nic z anti názorů nenaštve,podle mě mnení zas tak pravda,už tě viodím,jak vzteky skáčeš do stropu(a nesnaž se to popřít)´,protože myslím,že anti TH do tebe takhle rejou,protože jim (stejně jako mě)příde jako děsná prdel,když tady tak zuřivě(a uboze *1* *1* *13* *13* *9* *3* )bráníš svůj názor,takže čao trapko
  • tokiohotel

    They be really poor. KillerPilze be many better than Tokio Hotel!!

    TOKIO HOTEL POOOOOOOR !!!!!!!
  • Já jdu

    Já jdu... Tyx jdeš tayky?? *3*
  • VNS

    Kdo jde na VNS ? :D
  • ahahaha

    mno neřekla bych že to bude tím že kluci sou debílci..... *13* řekla bych že to bude tím...že vy anti ste totál navedení.....a serete se do nich!!! *8*
  • :D

    hovno zadnej klidek nebude protoze th sou debilci
  • No sláva

    Že by konečně klídek?? Tak co holky faninky jak se vede?? *3*
  • pro HM!

    *1* jejda tag ta omluva se fakt oceňuje!!!! *4* podívej se řeknu ti to taghle...mě nevadí že řekneš svuj názor....to fakt ne...!!mě jenom vadí jakým stylem to vy anti..řeknete nebo napíšete....,,tokio hotel sou sračky,sou to buzeranti..smrt TH..ať chcípnou...nejhorší skupina na světě..''a podobně... *9* proč to nemůžete normálně napsat??proč tag hnusně! *9* vžíj se do naší situace fans..ono to totiž není moc příjemny..!!*9* mi jenom bráníme svoji kapelu!! *3* stačilo by napsat..,,tokio hotel se mi nelíbí!nemám je ráda a jejich styl hudby mi nic neříká!...'' podle mě to hned zní líp *3* ty se taky měj *5*
    • Re: pro HM!

      hej lenulko,já myslím,že je to upa jedno,jestli svůj odpor k TH anti vyjádří hnusně,nebo tak,jaks napsala ty,vyjde to nastejno.Fans zas budou ječet beztak jim jenom závidíš,když se ti nelíbí tak sem nelez a podobně:Je to uplně jedno *9* *9* *9* *9* *9* *8*
  • HM!

    hele ted to bude znít blbě ale jen se ti chci omluvit že sem ti "nadávala" ale mě se ta skupina opravdu nelíbí !! *16* a taky mě dost sere že když napíšu svůj názor tak hned mi každý nadáva "co sem lezeš" a take kecy já prostě napíšu svůj názor a každému je po tom hovno!! ale jinak nechci se hádat vždyt už je to oničem.. jen sem sem napsala a příště budu ráda když mi hned nebudeš nadávat za názor!! *4* jinak se Měj *5*
    • Re: HM!

      Omluva se přijímá *4* Ale víckrát at´ se to neopakuje!! *13*
      • Re: Re: HM!

        To se teda opakovat bude a příště se nepleť do věcí do kterých ti vůbec nic není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit