Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUCKIO HOTEL!!!

    Stejně sou ubohý, Všichni si v podstatě na něco hrajou, je trochu divný, když někdo nosí hadry XXL jako nehustější raper a hraje na kytaru s nějakým anorektickým dikobrazem a dvěma "mouchy zežerte mě". *15* Hrát to neumí, zpívat to neumí a navíc jsou to NĚMCI!!! a já jsem zásadně proti němcům, nemám je ráda, nemám ráda němčinu a nemám ráda moji něminářku!!! *1* *3*
    • Re: FUCKIO HOTEL!!!

      Tak to nemáš ráda ani mě když sem napůl němka? *3* otec je němec *5*
    • Re: FUCKIO HOTEL!!!

      mno a my zas nemáma rády tebe!!!!! *15* *15* *1* tag sem nelez!!!! *15* *1* *13*
      • Re: Re: FUCKIO HOTEL!!!

        mě řekni,kdo je na tebe lenulko asin tag zvědavej?Tak sem nelez ty,protože co sem se tag dívala,tak anti je tu mnohem víc,seš TRAPNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        JAK TVOJA PRDEL! *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: FUCKIO HOTEL!!!

          sry devče...ale nějaký tvoje trapný nárážky mě nějak nenaserou.... *15* *1* jde aspoň poznat na jaký urovni seš!!!! *9* *1* a pokud jde o můj zadek.....tag z porovnáním tvýho ksichtu je to nádhera!!! *1* *15* jinak je mi fuk kolik je tady anti..... *9* *9* *1*
          • Re: Re: Re: Re: FUCKIO HOTEL!!!

            Jo?! že bych měla tak hnusnou prdel,že se musim srovnáwat s twojím pojebákovaným ksichtem?Bych sa hádala děvče!!!!!!! A že je ti 17,dobře,třeba je to pravda,ale asi seš krepet mentálně zaostalá nezdá se ti? *15* *15*
      • Zajebaní náckovští buzeranti

        Tokio Hotel jsou nejpostiženější,nefekálnějš
        • Re: Zajebaní náckovští buzeranti

          Správně jsou to nejpostiženější,nejfekálnějš í buzeranti z nejdebilnější země světa.Ať chcípnouuuuuuu!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Zajebaní náckovští buzeranti

            ale prosím tě.... *15* s tou tvou přezvívkou bych si tag moc nevyskakovala!!! *15* kdo ví jag daleko jed od pravdy!!!!!!!! *1* *1* *8*
  • Míša_Jay -

    US5!!!! LOL takový buznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy at chcípnou!!!!! A ty jseš pěkná píča ty trapko!!!!!!§§§§ Tancujou tam jak kokoti!!! Bože bleee..jdu zvracet z US5!!!! *16* *16* *8* *8* *8* *5* *5*
  • Buzny!!!!!!!!!!

    Jáááááááj to sou BUZNYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!! *15* *15* Holky vzpamatujte se vždyť do toho mikrofonu pouze řvou *13* *13* *1* *1*
    • Re: Buzny!!!!!!!!!!

      Jo eště sem zapoměla

      Us5 4ever*14* ,TH 4never *15*
  • Ahoj

    Ahoj lidíííí nekcete někdo pokecat na icq????Kdyby jo tak moje je: 449485251 tak napište Čusky!!!!! *5*
    • Re: Ahoj

      Chtěla bych si s někým pokecat,jenže nemám icq. Ale jestli máž zájem tak mi prosím odepiš.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

    hele ale jestli sis nevšimla tag já tě vůbec nenutím aby jsi je poslouchala!!obě chceme to stejné....poslouchat svoji hudbu!!! *9*a taky když teda víš jaký to je ..tag proč se navážíš do nás!? *8*hele víš co jo..nebudem to řešit..ja mám ráda svoje a ty taky!a stím už nic neuděláme!! *3* tag se měj hezky *5*
    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

      já sem se nenávážela já sem napsala svůj názor ty ses do mě pustila.. *8* ale tak neřeš to doufám že je to ok přece se nebudu hádat kvůli "blbé" hudbě.. *5*
      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

        To se teda hádat budeš!!! A příště se laskavě vyser na ty zamrdaný keci nech Tokio Hotel na pokoji,ty zamrdaná nadržená děvko jak jsem říkala v předchozím textu každá máme ráda to svoje.A laskavě se oluv,až se omluvíš tak tě nechám na pokoji!!!
        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

          HELE TAG TOE PĚKNĚ UBOHÝ?!!!!!!!!!! *1* PROČ ZA MĚ TADY NĚCO PÍŠEŠ?????? *8*TO SEM VUBEC NEŘEKLA!!!!!! *8* TAG LASKAVĚ POKUD CHCEŠ PSAT TAKOVÝ SRANCE Z TVÝHO CHORYHO MOZKU....TAG BUĎ TAG LASKAVÁ/LASKAVÉJ..A PIŠ SI TO POD SVOJÍ PŔEZDÍVKOU!!!!!!!! *16* *9* DIK!!! *3*
          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

            Hele tak to je pěkně ubohý.Píšeš moji přezdívkou a ještě píšeš abych si psala svojí přezdívkou.Takže příště laskavě drž hubu koukej si vymyslet svou vlastní přezdívku a neser mě!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

              hahaha...jag trapný!!!!!!! *1* víš co já se stebou nebudu zahazovat!!tohle může dělat jenom trapka!!!a já se z trapkama nezahazuju!!pokud ti to dělá dobře..tag ať!!! *15* tagže čauky!!!a třeba se z toho poser!!! *1*
  • Božééé

    Noo jako Lenulka má pravdu tady to stojí za velký kulovýý... Anti jsou stále stejný hovada.. *4*
  • slysela jsem ze je emo

    ja sem slysela ze bill je emo, taky tomu verim protoze kdyz se zamyslim tak to muze byt pravda! ale mozna sou to jen drby
    • Re: slysela jsem ze je emo

      se vzpamatujte!!Bill a emo?To je teda pěkná blbost,někdo si myslí,že když poslouchá TH tak je šíleně emo *1* přitom oni vůbec emo nejsou!!!!A ještě k tomu jsou to pěkní trapáci,kteří ani neuměj zpívat a vypadaj jako škarede baby!! *1* Ale je to váš styl,já vám je neberu,si pooslouchejte co chcete *1*
    • Re: slysela jsem ze je emo

      Si děláte srandu? Bill a emo? TAk to je fakt blbý vtip... podle čeho usuzujete? Že má černý vlasy a nehty? No tak to může být i jiný styl. Naopak bill se rád předvádí, takže určitě nední emo! *14*
  • slysela jsem ze je emo

    ja sem slysela ze bill je emo, taky tomu verim protoze kdyz se zamyslim tak to muze byt pravda! ale mozna sou to jen drby
    • Re: slysela jsem ze je emo

      ee..Bill emo není!!!! *13* mužu ti říct...že celou dobu co emo nebylo tag známí..nikdo o Billovi neřekl že je emo...jenomže...teďka stačí mít černý vlasy,černej lak a tmavý oči a každej tě hned považuje za emo!! *1* *9* vůbec tadik těm fámům nevěř!! *3*
  • do Toma se mi nenávážej!

    bejt tebou tag radči držím hubu a krok!!!a laskavě si strč tu svoji averzi proti Tomovi do prdele! *13* nwm vo co ti jde..koukala jsi se vůbec po ostatních stár..??? *1* polovina znich dělá nějakou muziku a přesto se podle toho tag neoblíká!!! *8* tag buď tag normální a přestaň se mi do Toma navážet!!! *13* a co se týče Billa...sakra to už ste tag zaostalí a bez fantazie...že pořád melete tohle!!!ouuu ach vy anti ste fakt nudní, beznadějní a zakompexovaný!!ale vymýšlet si totální srance o někom koho anik neznáte...pch....ubohost!!! *9* *9* *9*
    • lenulka je....blbá

      jejda,inteligent se zžas projevil.....
    • Re: do Toma se mi nenávážej!

      Hele laskvě se uklidni tady je nějaká diskuze tak si tady píše každý svůj názor.. *16* co to tady válíš za kecy.. *8* se uklidni kdyby tady napsali cokoliv tak tobě to může být u prdele tak drž hubu!!! každý si napíše co chce!! *16* a jestli si myslíš že ty tvoje kecy někoho zaženou hm.. tak se teda mýlíš!!! *16*
      • Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

        hele a neprotiřečíš si tag náhodou? *1* ...jag říkáš..každej si může říct svůj názor...a já říkám jenom svůj nazor.. *3* a jinak já tě vůbec nechci zastrašit.... *1* takovejm lidem jako jsi ty se já osobně směju a lituju je!! *9* vůbec nechápu proč jim nadáváte..??každej má jinej vkus jag na muziku,styl oblíkání,nebo vzhled!!tag když se ti nelíbí..tag si jich nevšímej!!nechápu čeho docílíš tím že jim budeš akorád nadávat!! *7* fakt z takovejch lidí je mi špatně...co akorád umí kritizovat ostatní a sami v životě ničeho nedokázali...ti kteří člověka neznají ale přesto mu sprostě nadávají!! *9* hele jestli máš nějaký komplexy...ok tag si je měj ale nevylívej si je na ostatních!!!! *13* měj se..
        • Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

          já vím co říkám..!! *16* a navíc mě to jako tvůj názor nepřišlo jo..!! *8* a ukaž mi jeden jedinej komentář ode mě že jsem jim nadávala jo.. *16* *16* laskavě si přečti celou diskuzi a pak něco říkej o tom že sem jim nadávala.. a i kdyby tak já si tu napíšu co mě se zachce jo.. *16* tobě to může být ukradený.. Tak se sklidni a Přemýýšlej.. ale vidím že tady si někdo zase na něco hraje ty drsňačko.. *16* *16* PS: příště mi neber názor na to mám snad právo ne tu něco napsat.. *13* *13* *13* *13*
          • Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

            upřímně řečeno... *4* ten tvůj novej komentář jsme si anik nepřečetla...!!!pač jsem si řekla,že se vůbec nemá cenu bavit s lidmama kteří za to nestojí!!! *9* *13* mrzí mě že se najde tolik povrchních lidí co umí do kluků jenom valit a urážet je! *9* něgdy bych vám přála vžít se do naší situace aby jste viděli jag je to nepříjemný,když tě člověk anik nezná ale hned tě odsoudí JEN proto co máš ráda!! *9* podívej se mě už je to uplně fuk!!miluju je a myslím si že na tom nic špatnýho není!!!! *13* jenom VY z toho děláte drama!! *9* a taky nwm jestli tě to zajímá...ale víš že už pár fas TH umřelo...??a víš jag..?napadli je a zabili anti fans!! *9* *9* *9* prosím tě zamysli se nad tím a řekni mi..kdo je tady nenormální!! *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

              čoveče Lenulko,nic proti tobě jo,ale ty tvoje komentáře fakt stojí za přečtení :-D Jako fakt,číst si ty tvoje pubertální nářky,to je fakticky síla!!! *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: do Toma se mi nenávážej!

              Hele já to řešit nebudu.. Prostě má každý svůj styl a tím to končí.. *9* nwm jestli tě to baví furt dokola říkát jak sme blbý že je neposloucháme atd.. mě teda NE!! já už bych to neřešila.. já na to jebu.. *8* Prostě vy si poslouchejte ty svoje "debily" a já si budu poslouchat svoje.. *8* A jestli tě něco zajímá tak já vím jaký to je když se mi někdo naváží do toho co poslouchám já.. *9* *8*
  • TOM

    Tom je jenom ostuda hip-hopu a rocku. je rocker a oblíká se jako hoper!!!! toje fakt megatrapák a totální debil!!! a bill vypadá jak ženská. ty holky co ho tak děsně milujou sou lesby jako kráva!!!
    • souhlas s Jessie

      no aspon nekdo je OK
    • Re: TOM

      Hlavně že ty jsi mega hvězda!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit