Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem nastvana!!!!!!

    kdyz sou tokio hotel nejlepsi na svete proc neprodali vic nez 90 milionu desek jako metallica ? *15* nektery fanousci tokio hotel sou fakt uplne blby *15*
    • Re: jsem nastvana!!!!!!

      jsi trapnej ty jedno hovado th jsou nejlepsi *14*
      • Re: Re: jsem nastvana!!!!!!

        Ale ma pravdu, tak proc je trapnej??:) Metallica je fakt legenda, tu posloucham kazdej den... ne jako sebranka s transkou v cele... jako fakt sry ale je to pravda... Metallica 4ewer, podivejte se na Hetfielda jako frontmana, tak vypada poradnej frontman bez vlasu do vsech smeru...:)
  • =*-*=

    I LOVE YOU TOMÍÍ!!!!!<333333333333 *14* *14* *14*
  • jsem nastvana!!!!!!

    Ty krávo tokio hotel je nejlepsi skupina co znám a ty jsi krava ten to vzkaz je pro autora:all-xka!!!!!kdyz nemás rada tokio hotel tak proc sem lezes ale neco ti povim tokio hotel je nejlespi a to se nezmeni ale navic kazdej bude nastvanej kdo ma rad tokio hotel jako treba ja ty kravooooooooooo jak si vubec muzes dovolit rict ze tokio hotel je fuj kdyz je good a hlavne BILL KAULITZ JSOU PROSTE GOOD JEN TOKIO HOTEL POSLOUCHAM NIC JINEHO a hlavne jedna vec miluju billa *14* *14*
    • Re: jsem nastvana!!!!!!

      Haha ale Tokio Hotel neni good sou to komercni sracky, jen je bohuzel uz posloucha vic lidi nez Metallicu prtz sou vsichni jako ty
    • Re: jsem nastvana!!!!!!

      ja tokio miluju hlavne billa *14* *4* *5* *8* opovaztese je urazet lena emarka *3* *3* *4* *14*
      • Re: Re: jsem nastvana!!!!!!

        joo,Bil je šulin,když tě to tak zajímá *1* *1* *1* *1* tak,a co mi uděláš?:-DS tebe upa nemožu...
      • Re: Re: jsem nastvana!!!!!!

        i love bill i lova th *14*
    • Re: jsem nastvana!!!!!!

      ježiši, jako si myslíš že nekeho zajímáý,že si nasraná?! *15* *15* ,jo a že miluješ Billa? Nic proti fanouškům tH,ale mě řekněte,jak možete byt zamilovaný do Bila,dyk to je očistec ten jeho vzhled:-!
  • WoooW <33

    WoooooW *14* Parádní Group *14* Strašný Zlatíčka *14* *IN LOVE* *14*
  • Tokio Hotel

    Nechápu lidi co je nesnášej a lezou na tyhle diskuze!!!Tokio Hotel jsou nejlepší na celým světě!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Tokio Hotel

      víš proč sem lezou?Chcou vyjádřit svůj odpor k týhle skupině *1* *1* *1* *1* *1* tys na to asi eště nedošla
    • Re: Tokio Hotel

      jak pro koho....
  • zajímavost

    možná o tom víte ale i tak,-tokio hotel mají stejný počet fanoušků i anti fanoušků?zajímavý ne? *15* *7* nezávidím jim to *15* *15*
    • Re: zajímavost

      Dyt sou prece nejlepsi :-D
  • Fuj!

    Nemám je ráda, protože mají písničky, kde se opakuje hudba, kde se opakuje text a je to celkově hnus. Bill je make-upová maska. Lidi si ho pletou se ženskou. To je můj názor. Tokio Hotel se mi nikdy nelíbily, nikdy ani líbit nebudou. All-X forever. Smajlíky sem dávat nebudu, protože se mi ani jeden nelíbí.
  • Re: Re: Re: hm

    mas pravdu neznam ho ale stejne ze sebe dela idiota uz tim ze se oblika jak hoper kdybis rozumela lip rock tak bys tady nekecala takovy blbosti *15*
  • xxx

    Nato kolik jim je tak určitě něco dokázali ale jejich styl , oblíkání a jejich image bi se dal definovat jednim slovem.(Totální nechutnost).
  • tokio hotel!!

    *7* takže nwm co pro ti jim máte!!!!!OI JSOU NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJ *14* *14* *14* *7* 10* *14* *14* *7*14* *14* *14* *7* *14* *14* *14* *7* 10* *14* * *14* *7* 10* *14* *14* *7* *14* *14* *14* *7*14* *14* *14* *7* 10* *14* *14* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit