Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Jsou nejlepší

    souhlasim tady s anti ste jen parta ubozaku co si MYSLI ze sou nejlepsi (nejsou) kdybi byli tak by je furt do kola hraly na mtv nabo poustely v radiu to ze vyhrali nejakou cenu mozna znamena ze maj nejaky kvality ale nejsou nejlepsi, instrumentalisti sou teda docela na hovno a nerikej ze sou stejne nejlepsi ale vis co vlastne je to jedno do vas mlatit kazdej den a stejne budete rikat sou nejlepsi co *15*
    • Re: Re: Re: Re: Jsou nejlepší

      víš možná by to chtěla zapojit mozek místo toho aby ste tu pořád někoho uráželi...th sou nejlepší pro nás!!!!<33 pro každý ho je nějaká jiná skupina ta nejlepčí na světě....<3 a vám je nigdo nenutí....to jenom vy z toho děláte šílený drama!!! *9* vždyť je neposlouchejte a neserte se do nich..!! *1* *14*
  • Re: Re: Re: Jsou nejlepší

    kristik, hele to nemelo bejt vtipny to melo bejt nejspis proto abys dostala pecku do hlavy a vzpamatovala se
  • Jsou nejlepší

    Jsou nej a vy všichni co tady píšete že jsou č*aci tak jim akorat závydíte a jste banda KRETÉNŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *5* *5* *5*
    • Re: Jsou nejlepší

      že závydíte,mno taky dobrý,taky drblá pubina,co? *7*
    • Re: Jsou nejlepší

      Nee,jako sry,ale snad eště možeme řéct svůj názor!!!!!!! Jako a takhle je to dycky:někdo řekne,že TH nesnáší,a vy fans hnedkaj začnete to svoje:Beztak jim jen závidíš,když se ti nelíbí,tak sem nelez a další vaše srance!!!!Nic proti fans TH,ale fakt se chováte jak obyčejný prdlý puberťačky hysterický *9* *9* *9* Jako to vaše:Ježiši,já Toma lovuju,a Bill je totálně krásňuckej,je to už fakt trapný,ale když se vám TH líbí,tak si to poslouchejte dál,já vám to neberu,jenom říkám svůj názor *13* *13* *13* *13* A doufám,že na mě zas budou fans ječet,aspoň si přečtu nějáký pubertální nářky..........:-D
    • Re: Jsou nejlepší

      jo to máš pravdu ale já se budu hádat dál dokud to neskončí mám síly dost.............
      • Re: Re: Jsou nejlepší

        *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Jsou nejlepší

          Jo mega vtiopný jooo mám záchvat smíchu jsi trapnej
          • Re: Re: Re: Re: Jsou nejlepší

            *1* *1* *1* *1* *1* *1* že jo mám užásnej smysl pro humor!
  • .-/ ~=-._

    hele uz tady koncim uz me to nebavi vam nadavat ale stejne si myslim ze zijete ve svym posahanym tokio hotel life , a i kdyz si myslite ze sou nejlepsi tak na takovy jako sou led zeppelin,pink floyd a metallica nikdy mit nebudou *15*
    • Re: .-/ ~=-._

      Jo aspoň někdo......ju podle tebe možná jo ale až budou na světě jenom TH tak budeš čumět...
      • Re: Re: .-/ ~=-._

        To ale nikdy nebude *1* *1* Leda na planetě debilů transek a kdoví čeho všeho *15* *15*
    • Re: .-/ ~=-._

      To si jenom myslíš
    • Re: .-/ ~=-._

      To si jenom myslíš *13*
  • Zdrawím všechny anti-Th

    zdrawím lidi můžete mi prosím vysvětlit proč je nenávidíte?????já to nechápu a asi nepochopím a pozor mě to musíte vysvětlit hodně dopodrobna.... *1* Ale fakt proč?????
  • TH:-!

    oh yeah!!!!! Joo jéé a T T T a Tokio Bordel,ty piča,mě se chce blut *9* *9* *9* jj,z TH,NO FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ,
    • Re: TH:-!

      Nazdar ale umíš vůbec česky????jo tak zatím sbohem...
      • Re: Re: TH:-!

        jo,umim česky,tobě se to snad nelíbí?!
  • hnus

    hnus fuuuuuuuuujjjjjjj *13* *13* *13* *10* *13* *16* *16*
  • hnus!

    takový pičusové ten Bill vypadá jak transka!! *1*
    • Re: hnus!

      Asi protoze to je transka... a jo my vsichni vypadam hur pac sme prirozeni:) *14*
    • Re: hnus!

      sice tě neznám ale ty určo vypadáš hůř..sorry ale můžeš mi říct proč ho nenávidíš????Já to nechápu....
      • Re: Re: hnus!

        když mě neznáš jak tohle můžeš tvrdit hmmmm?!hůř jak Bill nikdo ani vypadat nemůže! *5*
        jo a kdybys nebyla zabedněná pička fans těchle komerčních transek tak bys pochopila! *8* proč je nenávidíme!
        žij si dál ve svojí naivitě!zdar! *5*
        • Re: Re: Re: hnus!

          jo nákej chytrej néééé hlavně že se se mnou baví každej....a že miluju Th nikomu nevadí jenom ty je nšnávidíš a další čuráci nu nic chceš se hádat dál????já klidně
          • Re: Re: Re: Re: hnus!

            ahaha hahaha hahahahahahahahahahaaaaaaaaa *15* *15* *15* *15* hmmm seš nějaká moc sebevědomá ne..neuškodilo by to srazit ten tvůj rypáček níž...nee diky nemám potřebu s ebavit se sebestřednejma namyšlenejma nanynkama jako seš ty,nech se léčit pičko jedna uhádaná hysterická..mě je u prdele kdo se stebou baví a kdo ne pizdo smradlavá chlupatá! *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hnus!

              víííš moc sebevědomí škodí ty dilino jedna ať tě rakovina chytne za spodek těla ty debile! *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hnus!

              no právě že nádavat umí každej ,to jste o sobě řekly uplně přesně!slípky pošahaný!ste k smíchu *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hnus!

              Jéé sebevědomá jo???nu tak to ti teda moc děkuju a víš co namylšná a já??to se ke mně nehodí víš.....no niks tak s eměj ty kokote....sbohem.... *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hnus!

              ouu..tag teďka se ukázalo kdo je tadyk jedinej ubohej a trapák.....sry ale nadávat umí každej debil....a vy anti....nic jinýho neumíte....!!!tag se do nás neserte!!!nám je stejnak jedno co si myslíte.... *1* ...tagže dej pokoj a bež zamořovat vzduch někam jinam....
  • pičusáci tokiáci velký ptáci

    TOKIO HOTEL SOU KOKOTI DĚSNÝ KAŽDÁ JEJICH FANYNKA O NICH SNÍ, BILL JE BUZERANT VELKÝ, ČUMÍ JENOM NA KABELKY, TOM SI ŠULINA OPEKÁ, GUSTAV MU KONDOM NAVLEKÁ, GEORG SI HO HONÍ, TO SOU CELÍ ONI!!

    ahahaha sou to pěkný čůráci at táhnou tahle banda debilů zpátky do Něměcka!!miluju anti TH!!
    a jejich fans sou vymaštěný pubertální hysterky děte se vyprstit na plakátem tý anorektičky Billíska xD FUCK OFF TH A JEJICH JEBNUTÝ FANS!
    • Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

      Ty kokote už toho mám vážně dost.... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

        já taky ale neřeš,to je detail *1* *1* *1*
      • Re: Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

        dejchej holka dejchej! *1*
        • Re: Re: Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

          Proč je sakra nenávidíš udělali ti snad něco???
        • Re: Re: Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

          nééé to je dobrý.....Sakra jste ubohý....
    • Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

      bože.....zajímavý že pořád říkáthe jag je nenávidíthe....ale zathím o nich vymýšlíthe básničky.... *1* *1* *1*
      • Re: Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

        *1* yo,lenulko,she nauch chesky a ash to budesh umjet,thak naphish!! *5*
      • Re: Re: pičusáci tokiáci velký ptáci

        thak hele Lenulko azh she nhaučíš česky phak sem nheco phiš....píšeš jak dement to už lecos vypovídá o tvym intelektu *15*
  • hatsukoi asagao...

    ....sakaagari meiiji serustaa papha mishin inu no namae wa chokoreito tsudutta kaze bunko yuugure tokio bordel *9* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit