Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLBCI

    NEVÍM JAK TO mám říct ale nesnáším je!jsou tu debilové,neví co to je hudba...lakojí si nehty jak nějací teplouši a to někdy nedělá ani holka ani buzna... *1*
  • Největší píče a buzny

    Největší a nejtrapnější čuráci to jsou nejradši bych těm nádherám dal pořádně pěstí do nosu tu kapelu moc neznám ale jsou to největší chuji společně s Kelly familly!!! *16* *16*
    Hodně lidí co znám si myslí totéž.Sami Helenius bývalý ranař NHL by ty hubené čuráčky zabil jednou ranou všechny.SAmiho míry 192cm, 109kg.Má ve svý pěstech dynamit je to Fin tak bacha vy naivní, trapní pubertˇáci!!
    Chytrá rada-rozběhněte se a skočte do zdi. *16* *16* Tokio hotel=kokoti,chuji,a totální kreténi.
    Suomea Tasavalta!!!!!!!
    • Re: Největší píče a buzny

      jo máš pravdu..JSOU TO DEBILOVÉ,TEPLOUŠI,IDIOTI KTEŘÍ SI HRAJÍ NA ZPĚVÁKY A PŘITOM JSOU ABSOLUTNÍ NULY..A VY TAKY
      • Re: Re: Největší píče a buzny

        jo máte pravdu,nechápu ty co poslouchaj tokio hotel vzdyt to neni zadnej zpev *13*
  • omfg

    jako lidi já vás fakticky nechápu!!!!Nwm,proč nám anti furt nadáváte do pičí,kureva kdoví do čeho eště?! *9* *7* Jako jenom tady říkáme svůj názor,panebože tak se s tím vy fans už konečně smiřte!!!Dyk vám TH neberem!Si poslouchejte co chcete,jako mě je po tem hovno,tak ale snad eště možem říct svůj názor!Že se do TH serem,a vy se jako divíte?Kdyžna nás furt ječíte,sotva někdo řekne že TH nesnáší.Vy si jako myslíte,že to co máte rádi vy,že bude mět rád každej jo?!Jako sry,ale to nehrozí....... *13* *13* *13*
  • fujtajbl

    jeziz to sou strasny picusove se oblikaj jak hoperi a hrajou takzvanej rock to je ostuda ,kdybi aspon hraly poradne a nehraly furt jednoduchy rytmi tak nic nereknu ale tohe je fakt ubohy a jestly myslite ze kluci zavidi tak ani hovno ,nezavidime naopak fakujem holky co to poslouchaj *15*
  • Tokio Hotel

    Tokio Hotel jsou proste nej.A kluci je nesnášejí jen proto že holky po nich šílí *1* Nemůžu pochopit lidi který je vůbec neznaj a řikaj o nich hnusný věci takovejch lidí z nám spoustu *9* PS:at si každý poslouchá co chce je to každýho věc a komu se nelíbí tak at je neposlouchá *1*
    • Re: Tokio Hotel

      s tou přezdívkou bych tak nemachrovala,kdoví,jak je daleko od pravdy *7* *1* *9* *13* *15* *1*
    • Re: Tokio Hotel

      *9* jsou na světě lidi zlí,co Tokio Hotel rádi nemají *9* *9* to je smutné,to je strašné-jejich hvězda nepohasne *14* *1* *1*
      • Re: Re: Tokio Hotel

        co,že se vám moje báseň nelíbí? *7* *9* *1*
    • Re: Tokio Hotel

      no jo,a ty je asi znáš osobně,co? Hele,sou to jenom namyšlení frajírci,ani zpívat to neumí,no potěš!!!!!
      Ach ta puberta,kdy vás to přejde? *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Tokio Hotel 4EVER

    wow tys byla v americe a videla si stovku videii z ameriky , a videla si tam chodit stovky th fandu po ulici? hm pochybuju tam maj svoje vlastni kapely a na nejaky ubozaky jako tokio hotel nejsou zvedavy a kdyz uz tam maj koncert tak sou listky bud zadarmo nebo sou hodne lacny, do ameriky chodim kazdy leto a mam tam pulku rodiny takze zalez pico
  • ...

    TH beste band jen me mrzi jak se posledni dobou chovaj *8* *9* je to skoda ze sou ted porad v americe mno...
  • Tokio Hotel 4EVER

    tak hele vy fans tokio hotel, takovy sracky co tu vikladate to sou uplny kurvoviny co kecas ze v americe sou zvlast popularni vzdyt tam je primo nesnasej a nerikej ze to neni pravda,ted sem byl mesic v americe,a kdybych to mel srovnat kdo je lespi tak pred th sou urcite hodne hodne napred metallica a taky megadeath, ozzy osbourne dokonce i nigthwish , th sou mozna popularni jenom tady v evrope a nerikej ze ne priste az tady budes kecat takovyhle sracky tak si osobne zajed do ameriky a pak nam neco vikladej *16*
    • Re: Tokio Hotel 4EVER

      Tak spi dááál *4* rolf xD
      • Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

        až po tobě,ty pičo nenažraná!!!!! (sry za tu piču:D)
    • Re: Tokio Hotel 4EVER

      Hey ty! My se tady vyjadřujeme slušně,aspon je vidět na jaký úrovni jseš... *1* když o nich nic nevíš tak radši pls nic nepiš ju? *3* vy někteří anti ste takový cholerici xD...toe úroven...xD...já osobně v Americe Byla tak tady nechachruj xD jako fans Tokio Hotel vo nich vim vše...a viděla sem už stovku videos s Ameriky vo nich. *13* d e b í l k u *1* zalez ...xD
      • Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

        Jako PROMIŇ,ale fakt že by fans mluvili slušně se mě fakt nezdá.Stačí že se objeví jeden anti a hned že:ty pičo nenadávej jim,tahni do prdele atd.
        To se ti zdá slušný,jo? Tak to je dobrý :-D *1* *9*
      • Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

        To ses hustaa!! Nj TH sou proste nej... az na to ze totalne nic neumi a sou to chlapci (Nevypadaj jak chlapci) co maj stesti...Ja sem zase videl asi 10 zivaku od Metallicy + hromady videi a hustej si nepripadam kdyz posloucham lepsi styl nez ty a zalez si sama , todle vypovida o tvoji inteligenci... Muzes me zdrbat s kamoskama:P
    • Re: Tokio Hotel 4EVER

      Me se osobne libi jak tu kazdej fanda TH vypravi jak sou TH nej... a pritom to nedovede napsat bez pravopisne chyby...:) To svedci o tom ze TH maji fanousky v radach deti no... bych chtel vedet vekovej prumer posluchacu
      • Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

        heh děti xDD tjnu :DDD tak NEZÁVID....ty dospěláku xD...ty už musíš chodit do práce a máš fůru starostí vid? xDxD xD.... si myslíš že si svatej *4* ?
  • TH- FoReVeR!.mucQ ;o*

    skvělý songy...užásný koncerty!!!! *14* <333 miluju *4*
    • Re: TH- FoReVeR!.mucQ ;o*

      přesně *5* já už byla na jejich koncertech třikát v zahraničí *4* a teda paráda *14*
      • Re: Re: TH- FoReVeR!.mucQ ;o*

        jakoa co my s tím,žes byla na koncertě?Se máme posrat? *1* *1* *3*
  • Tokio Hotel 4EVER

    Tokio Hotel jsou Nejlepší...a anti sou jen ubožáci co záwiděj xD *15*
    Jsou slavní po celém světě zvlást ted v Americe....kdyQ ste od nich nic neslyšely žádnej sonQ thaQ Radši držte Hubu!!!!...zvašich anti komentů je mi k smíchu xD....prostě Tokio Hotel 4EVER!!!!zmrdi!!!! *15* *15* *15* *1* *1*
    • Re: Tokio Hotel 4EVER

      Jako proč nám anti nadáváš?!Možeš mě to vysvětlit?Mimochodem,drsnej styl psaní,to ani ten nejvetší debil nevymyslí *15* *15* .Mě řekni,co máš z češtiny
    • Re: Tokio Hotel 4EVER

      Me ses k smichu ty a to tvuj styl psani... Tokio Hotel je ostuda rockove sceny, hlavne jejich vizaz... Naprostej opak takovejch docela jeste prirozenejch Linkinu, ktery u me na ciste rockove scene vedou... Ale ja radsi Metal:))))¨


      Metallica, SoaD, Nightwish, Megadeth,Limp Bizkit......!!!! *14*
      • Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

        A slyšela jsi od nich wšeci alba ? nee thaQ je neurážej...Já třeba thaQy poslouchám Nigthwish...ale proti TH sou nic moooc *4* ...Tokio Hotel 4eVeR!!!!Screamo4evEr!!!! *3*
        • Re: Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

          Slysel sem nekolik songu... A prijde mi to fakt hrozny... Nightwish a Tokio Hotel se porovnat opravdu neda... NW je uplne jina kategorie, TH jsou mnohem mekkci, ale to neni spatny pac to neni muj styl, jen nechapu proc se oblikaj jak hoperi a hrajou rock..... a je toho vlastne hodne
          • Re: Re: Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

            Každej je v jejich skupině sám sebou...každej znich má svůj styl...metal se mi thaky líbí <3 a Screamo je mu podobný *3* ae TH maj ty texty hodně procítění a dyž ci něco jemnějšího thaQ je Ráda poslouchám *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tokio Hotel 4EVER

              Aš se nhaučýsh pshat,thak njeco naphysh,yo? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit