Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: hm

    tak promin ale jestly je tohle rock tak to je ostuda rockeru ,jestly se nemilym tak Tom oblecenej jak hoper je uplnej curak *16*
    • Re: Re: Re: hm

      tag za 1.do Toma se mi nenavážej!!nechápu jag se můžeš navážet do někoho koho anik neznáš!!!!!!!!*9* *13* za 2.to že je oblečenej jako hip hoper neznamená že nemůže hrát rock!!! *1* za 3.kritizovat to umí každej ubožák.... *9* zajímalo by mě co by jsi předvadl/la ty před 50 000 fans!!! *1* za 4.myslím si že kritici a jiný...tomu rozumí rozhodně líp než ty!!!! *1* jinak by přece německá skupina nemohla vyhrát americkou cenu!!! *14* *1*
      • Re: Re: Re: Re: hm

        Joo,jasně,jen do nás,ty Toma asik znáš osobně co,když si tak chytrá *7* *3* *1* jo a když už sme u teho,co bysme předvedli přes 50 000 fans,mno,tak v první řadě by mě zajímalo,co bys jenom tak pro zajímavost předvedla ty? *1* *1* *1* *1* *4* *5* *15*
      • Re: Re: Re: Re: hm

        hlavně že ty ho znáš perfektně *15*
        • milacci

          miluju je jsou uzasny chodim podle nich oblikana jsem vlastne emo no proste je mijuju hlavne billika lena emarka *14* *4* *15* *5* *3* *4* *3*
          • Re: milacci

            Noo,tak ty teda musíš vypadat!!!!:-DKdyž se podle nich oblíkáš..... *1* *1* *1*
  • Re: hm

    hele tak sem premyslel jakej styl ty buznaci vlastne hrajou? disko punk?
    • Re: Re: hm

      njn,mě by taky jako zajímalo,co hrajou za styl.Jako rock mě to teda nepřipadá,je to nějáký divný.....jako Bill vypadá jak škaredá baba,Tomj rádoby hoper,no to je děs!!!!!! *9* *9* fakt hele,jetli je todle rock,tak Rihanna zpívá punk,fakt že jo,protože ten styl TH je možná tak pop-rock!!!!!!!!!Ale spíš jenom ten pop *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Re: hm

      *1* neurazej tady punk *1*
      • Re: Re: Re: hm

        oni jsou bezvaaa kluciccciiiiii ja je lakuju *14*
    • Re: Re: hm

      OMG!!!!!! *1* další tupec....všichni umíte akorát kritizovat ale o hudbě víte hovno!!! *9* *1* bože víš vůbec jag vypadá punk!!!????? *1* *1* jedinej gdo pořád tvrdí že kluci hrajou punk..a jiný kecy ste vi anti!!!! *9* kluci punk nehrajou!!!!!oni hrajou rock!!! *5*
      • Re: Re: Re: hm

        no to mě poser !! *1* ty tvoji Tokiáčci hrajou obyčejnej popík! *9* *13* !!!!!!!!!!tak nemel o Rocku aneber si vůbec rok do huby ty tvý uslintaný! *9* když seš upíchlá jedině na TH tak je vidět že rozled o hudbě máš ubohej!laksavě nemle že hrajou Rock to je urážka Rocku tohlecto!píííčo *5*
      • Re: Re: Re: hm

        tak jestli oni hrajou rock tak v tom případě kabáti hrajou death metal!tupko vždyť to je popík ale por tebe je zdřejmě tokio hotel nejdvrdší kapela:D
        • Re: Re: Re: Re: hm

          tak jo no,to je pravda!!!!!!:-DDDDDDD
  • VMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OMG já sem tááág šťastná!!!!!!*15* Tokio hotel vyhráli v kategorii best new artist!!!!! *14* *14* *15* *4* *14* *1* *14* *5*
    • Re: VMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      ses zbláznila?! Spadlas z jahody naznak,nebo co?!Asi jo,a těžce sis poškodila mozek
    • Re: VMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Jo?a nespletla ses? Já si myslím,že vyhráli v kategorii Největší buzeranti na světě,ale to neřeš...... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5*
  • hm

    hele sory ale ja nechapu co na nich vidite? jsou emo a jeste k tomu maj hlozne pisnicky!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10*
    • Re: hm

      ste mááááčky.....někdo nemuže o někom řikat že je emo vy vocasi ptže emo neni o tom jak vypadá tklek vypadá každej 5 člověk ae jak se emo cejtí atd......někdo nemusi bejt hopr diš se mu lidi to oblečení xD ste vypleskaníííí...starejte se o sebe jo??já jim sice nefandím ae tyhlek kecy mě fááákt štvou xD
      • Re: Re: hm

        no vidiš,tag sem nelez,a nebude tě nic štvat!!!xD *1* *1*
    • Re: hm

      hmmm..hlavně že ty seš krásná!! *1*chtěla bych tě vidět jag by jsi si stoupla před 50 000 fans a zpívala!!! *9* *1* *1* *1*
      • Re: Re: hm

        hm...a chtěla bych vidět tebe!!!!! To by byl pohled,jak na hovno na botě *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: hm

          hmm...proč jak? *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: blemc

    sorry ale vipada jako emo a kdyz uz sou tady tak chytri lidi tak at mi vysvetli jekej styl bill vyznava *7* *1*
    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: blemc

      ouu víš..mno Billda patří mezi ty lidi co se po otatních neopičí a má SVUJ STYL!!!! *14* víš větčina lidí jag ty říkaš vyznává nějakej styl!!! *1*ale sou i takový,kteří chcou bejt svým!!!!!a nedělají ze sebe emo atd protože je to teď v modě!! *1*..
  • blemc

    hele ten bill kaulitz to je emo ne kdyz to ma hozeny na patku a a namalovany oci *9*
    • Re: blemc

      mno tag jde poznat že o emu nic nevíš...v dnešní době si každej myslí že když má člověk černý nechty,oči a patku...je emo!!! *15* Bill emo není a nigdy nebyl!!!před tím něž emo u nás bylo známí nigdo by to o něm neřekl....ale teďka.....si hned každej myslí buch ví jaký není emo!!! *1* tagže Billda nigdy emo nebyl a není!!!! *1* *14* *14*
      • Re: Re: blemc

        tag ještě že ty víš co je a co není emo... tagže Billda nigdy emo nebyl a není zato VYPADAL, VYPADÁ a BUDE VYPADAT jak B.U.Z.N.A.
        • Re: Re: Re: blemc

          mno tag radči bejt tebou tag si zametu nejdříf před vlastním prahem....a pag se navážej do ostatních lidí,který ubec neznáš..... *13* jinak co se týče toho jag kdo vypadá....ty asik budeš mít nějaký komplexy co????*1* že valíš do ostatních!!!seš uboháááá a povrchnííí!!!! *15* pač normální lidi se nekoukaj jenom na vzhled!!! *9* *13*
          • Re: Re: Re: Re: blemc

            Já si před vlastním prahem zametat nemusím. A když už mluvíš o navážení do ostatních ty máš zrovna co říkat. Když už něco hlásáš, tak se tím taky řiď. Nebo to že jsem ubohá a povrchní není navážení??
            • Re: Re: Re: Re: Re: blemc

              NE!!!!!to je jenom logickej usudek!!!!
  • fuj

    chtel bych upozornit ze zde se muze projevit kdokoliv je to verejna stranka *1* PS:pojebany tokio hotel
    • Re: fuj

      chtela bych upozornit ze zde se muze projevit kdokoliv je to verejna stranka....PS:sasraný anti!!!!! *9* *13* *10*
      • Re: Re: fuj

        hm....a pěkně blbý fanoušci,hej jako děcka,nwm jak vy,ale já májm chut šecky fanoušky TH normálně vypléskat,aby sa už konečně probrali,a aby konečně poznali,co je to rock!!!! Protože estli je todle rock,tož já su čínský bůh srandy!!!!! *5* *5* *1* *15* *15*
        • Re: Re: Re: fuj

          .....si fandíš děvče.... *9* *1* *1* podle toho co tady píšeš by měli vyliskat tebe!!!!dám ti radu...neser se do ostatních ať si poslouchaj co chcou!!! *9* *1* tag se pochlub co posloucháš ty??? *15*
          • lenulka je asi hluchá:-D

            pche,trapko,ti pěkně hrabe!!!!!!!!!!!Co na TH vidíš?!Ale neboj,puberta tě přejde,a konečně se ti budou líbitn pořádní kluci,co jak kluci vypadaj,a nevypadaj jak buzny,transsexuálové a rádoby rockeři *15* *15* *15* Holka,možná tohle považuješ za rock,ale musím tě vyvést z omylu,TH sou jenom ,,rockˇˇ smíchanej bůhví s čím,se už konečně lenulko prober!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: fuj

            ježiš,prosimtě zalez a nesmrď tady!!!!!!nwm,proč bych se zrowna TOBĚ *15* měla svěřovat,jakou music poslouchám!!!!Nebudu konkrétní,ale poslouchám music,kerá je normální!!!!!!!!!OK,někomu se třeba TH líbí,s tím já nic neudělám,třeba to srownáwáš s wašima,když se hádaj,co (no podoba tam je) ´já vím *3* *3* *3* *3* *16* Jo,a abych jednu neubalila já tobě?!Mě řekni kolik ti je?Moc bych za to nedala,že je ti blbejch 12 roků *7* *7* *1* *1* *1* *3* *3* *9* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              heeej děvenko nwm...proč to srovnáváš stím jag se hádajou naší..... *9* nevím teda v jaký společenský vrstvě to žiješ....nebo kde...ale mužu tě ujistit že naši se nehádajou *15* *1* možná mluvíš ze své vlastní skušenosti...že...?*9* ......jinak tím že nechceš říct co posloucháš mě ujisťuje že svejma interpretama si nejseš moc jistá.... *9* *15* a pag možná tě zklamu ale je mi 17 *1* víš v dnešní době...to že každá dutá hlava říká že th posloucháji 12ky...je trocha mimo.... *1* *5* *15*
      • Re: Re: fuj

        Chtěla bych upozornit, že když už teda budeš někoho urážet, tak aspoň správně gramaticky... zasraný se totiž píše se z... *15* *15* *15* *3*
  • fuj

    nechutny buzny *15*
  • T.O. K.I.O. H.O.T.E.L

    Oni jsou good !a nikdo nebude nadávat na naše kluky z TH jsou good a nikdo nám v tom nebude bránit a jestli uslyšíme nějaký řeči o nich tak poletíte !!! TH jsou NEJLEPŠÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • T.O. K.I.O. H.O.T.E.L

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* My Je MiLuJeMe Jsou upa gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood Love TH *14* *14*
    • Re: T.O. K.I.O. H.O.T.E.L

      NO JO COOOOL ILOOOOOVEEEE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJU JE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit