Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuuuuuuuuuuuuj

    fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuj
  • .

    ou yeahkonecne nekdo kdo se mnou sympatizuje *15*
  • fuuuuuuuuuuuuj

    no tyvole tak tokio je upe nejhorsi skupina na svete vseci vipadaj jak upe na mrte hnusny holky jo a ten zpev no ty vole s toho nemuzu sou to ue teplousi ne no fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ja je tak nesnasim nwm jak se nekomu muzou takovy paka libit ja z nich upe blijjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • di do prdele ilush

    me je ale uplne u prdele jestly to tebe zajima nebo ne chapes *5*
    • Re: di do prdele ilush

      pště už fakt jen to no coment:D
  • th!!!

    Hele vůbec si to nemusel komentovat..mě tvůj názor ale vůbec nezajíma!!!ANtI ....No CoMEnT:DLOOOOOOOOOOOOL:D
  • di do prdele

    no a co ti na to seru ze sem trapnej aspon nejsem tak trapnej jak vy!tokio hotel sou sracky nejvetsi *15*
  • bill

    ichlibeadichbilll
  • th!!!

    Jste už opravdu trapný..vy anti...nechápu proč je tu furt dokola jak největší trapáci řešíte..nevím proč se oně vůbec zajímáte..řešíte tak náký problémy boco??každej může mít svůj názor..já vám ten váš neberu,ale vy nám neberte zas ten náš..nám se pště líbí..a vy se s,smiřte s tím,že nám to nikdy nevymluvíte a že th nikdy nezmizíííííí!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    • Re: th!!!

      kdyz si myslis ,ze ji in ze nadavas jses na omylu tak se snima nezabývej adi si radsi tam odkud jsi prisla/prisel

      *16*
  • Fuj hnus asi zvracim

    no já vám nevim jak muzete bejt zamilivany do takovejch buzen me se od jakziva libyly jenom normalni kluci *13* *13* *13*
  • th

    čauky mám plakáty tokio hotel a ráda bych je s váma vyměnila třeba za plakáty shayna warda a nebo wentwortha millera.pokud budete chtít vyměnit ozvěte se na ivq:382-549-365 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit