Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • th

    lidi se kvuli tomu nak nerežte..th neposloucham a vypadaji podle me hrozne,ale neberu nikomu jeho nazor.tky nesnasim,kdyz nekdo rekne o Billy Talent,ze jsou to buzny a sulini,to vidim rude a vrazdila bych...DOSLOVA!!!
    • Re: th

      no,hlavne že ti tvoji Billy talent (nebo jak se ty tvoje BUZNy menujou)vipadaj jak miss universe,ze?Hm... asi vipadas stejne trapne jak bILLY TALENTi a hledas nekoho sobe podobneho!!!!! *15* *1* Nevim proč TH urazis,ja je sice taky moc nemusim,ale ty si na nich lečiš mindráky ze svého vzhledu,že?PROTOŽE PROTI TVÉMU ZJEVU VYPADAJ UŽASNĚ!!!!!! *13* *15* *9* *1*
      • Re: Re: th

        ty mrdko zpíčenná do rána chcípni neber si BT do huby sou nejlepší skupina co znám!!tak když nemáš ráda TH tak proč je bráníš a BT uražíš!!! *10* pchee takový smažky nesahaj BT anï po paty !TH by se měly plazit Talentům u nohou!umíš akorát urážet jiný skupiny bo seš upíchlá jenom na vymrdanejch Tokiácích! *9* a BT vypadaj uplně normálně za to ten úchyl vypadá jak kdyby stčil hlavu do zásuvky!přijd s em a rozbiju ti hubu svině chlupatááááááá *10* *10*
        • Re: Re: Re: th

          NOO,TY VOLE,POD DO MĚ,UŽ SU POSRANÁ STRACHY,FAKT ŽE JO,A MIMOCHODEM,TH NESNÁŠÍM,ANI SE JICH NEZASTÁVÁM,A ŽE SI BT NEMÁM BRAT DO HUBY,NOO SI VĚŘÍŠ,MĚ NIKDO NEBUDE POROUČET,KOHO MOŽU URÁŽET A KOHO NE,TAK SI TO LASKAVĚ ZAPAMATUJ A NESER MĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JO A ZKUS MĚ DAT DO DRŽKY,NOÉ ZKUS,ODE MĚ DOSTANEŠ DVAKRÁT Z KADŽÝ STRANY,ŽE SE POKŮŠEŠ NA ŘITI *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5*
  • tokio hotel

    vypičená skupina fuj
  • tri veci

    no tak mam jen tri veci ktery chci rict a to za prve-tuhle kapelu sem prestala resit uz davno(nic proti vam fans,ja mam rada zase mcr *14* )po hudebni strance mi pripada trosku prumerna, druha vec-nereste porad lidi co je nemaj radi,je to jejich nazor a diskuze je na to aby se rekli pro a proti takze klidek...a posledni nenadavejte si je jedno jestli nadavate tem ktery je nemaj radi nebo na ne nadavate,nadavani je pro primitivy *5* *15* *15* *15* tak se mejte... *1* *1*
  • cvoci

    nejvetsi buzny na hudebni scene image maj nechhutnou se z toho muzu pozvracet
  • magoři

    sou to nejvetsi buzny.ta transka co dostala elektrickej sok neumi ani nakrajet mrkev *1*
  • Love

    Tokio Hotel jsou nejlepší kapela na světě a Bill je ten nejsladší a nejhodnější kluk na světě!!!!! *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Love

      fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuj di do piciiiiiiiiiiii zalez ty kravo fujjjjjjjjjjjjjjjjjj
      • Re: Re: Love

        bez mi ty doprdele myslis si ze jsi nejlepsi.TH mi milacci na to ze mi je 10 let nic na svim zivote nezmenim
        • Re: Re: Re: Love

          píčo blbá vylízaná! *1*
  • šulini!

    TOKIO HOTEL JSOU NEJVĚTŠÍ ŠULINI NA SVĚTĚ...TO SVĚT NEŽRAL TY VOE!!!!TAKÝ SRAČKY!SE ZBLEJU JEŠTĚ *9*
    • Re: šulini!

      HM....TAK SE POBLUJ AJ POSER,ALE BĚŽ NĚKAM JINAM AT TO TU NESMRDÍ,JO? *15* *15* *9* *5* *16* *1*
      • hmmm...

        Nechápu,proč se tady furt hádáte!! Někdo prostě th má rád a někdo ne!!A ti,co je nemají rádi,tak nechápu,proč sem lozíte!!! *7* *9* *9* *13* *8*
    • Re: šulini!

      ty jsi ten nrjvětší šuliiiiiiiuiin. *5*
  • sracky

    di do prdele
  • TH

    me se TH velmi libi a nechapu jak je muze pomlouvat, mne se nejaka skupina nelibi a nenadavam ze jsou to a to! *14* *13* *4*
    • Re: TH

      tak ty si muj clovek tokio hotel jsou nej a nikdo je nezahrabe do zeme a urcite ne ti anti fans aby sme je mi nezahrabali sme proste lepsi a tokio hotel budem bratit tak ted mi muzete vy te co.. *3* *3*
    • Re: TH

      di do picy kravo si urcite z nemecka co ??? fuj :-!
      • Re: Re: TH

        Tak vis co tak kdyz kazdy tak pomlouvas tak zavolej na muj mobil.Jestli vubec jakej je zasranej picaku *10*
  • boze:D

    hele keci beznich uz bych tu davno nebyla boze vzdyt sou hroznii *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit