Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tričko TH

    Hledám tričko Billa nebo Toma nebo TH!!!
    Kdo ho má a chtěl by mi ho prodat,tak ať bez váhání mi napíše na e-mail že má to tričko!!!!Jestli mi prodáte tričko tak dejte:adresát.lucibus-buffy@seznam .cz
    předmět:prodám tričko(Billa nebo Toma nebo TH)!!A nápíše text,za kolik korun by to tričko prodal!!A hned se dohodnem!!A ať rovnou vyfoťte to tričko a pošle mi to přes email aby jsem se koukla jak vypadá!!!
    • Re: tričko TH

      nemam a i kdyz bych mela tak nedam :D
      • Re: Re: tričko TH

        jenomže já ho hledám mě nezajmá že ho nemáš a ani kdybys ho měla tak mi ho nedáš!!! *10* *16* *8* Já hledám někoho kdo to tričko má a dal mi ho já už mám od nich CD,kšiltovku a moře plakátu a hledám tričko!!! *4*
        • Re: Re: Re: tričko TH

          nic neslibuji ale mohla bych ho sehnat
  • Tokio Hotel jsou nej kapela na světě

    Miluji Tokio Hotel a hlavně Billa!
    Tokiáci jsou nejlepší skupina na celým světě a nechápu proč na ně můžete tak hnusně nadávat!!! *14* *14* *14* *14*
  • TOKIO HOTEL jsou nej....

    Miluju TH a vždycky to tak zůstane žadna blbka me v tom neovlivni chapete?!!!!!!Řikejte si co chcete,Bill zpívat umi a kdyz si dokaže napsat sam pisničku tak už fakt neco dokaze a naka kravka o tom ma pak co kecat ,že? *13*
    Myslete si co chcete ale neprojevujte se jasny!!!!!!!!!!! *5* *5*
    • Re: TOKIO HOTEL jsou nej....

      naprosto souhlasím!!!!
      tak sem neleste když nemáte rádi TH koukně te se na CB to jsou idioti ale TH ne !!!Tejk do jejich diskuzi piště že jsou blázni!! *5* *5* *5* *16* *16*
  • SUPER

    Tokio Hotel je nejnej skupina na světě *14* *16*
  • najlepšá zkůpina

    najlepšá zkůpína na cejlom světe
  • Nej skupina na světě sou TH

    TH sou upe užasní hlavně kaulitz twins ale mě se líbí všichni každej má v sobě určité kouzlo i Georg..MILUJU JE!! *14*

    http://my-th-dreams.blog.cz
  • Nikol

    KDO nesnáší TH jsou největší pizdy a kundy a Nejhorší píčusové na světě.... *10* *16* *7* *16*
    • Re: Nikol

      jo mas recht taky si myslím.... *14*
      • Re: Re: Nikol

        Tak to se asi mluví o nás co????? *3*
  • :-D

    ahoj! na mým blogu je soutěž o největší fan Tokio Hotel!!! přihlašte se!
  • píčusové

    to jsou akovy píčusove to neni mozny ze vubec lezou pred svet no to je hruza ale to zase nevada tan jsou to fakt borci a hlavne T:mo
    Tokio Hotel čuraci *9* *9*
    • Re: píčusové

      nááhodou tokio hotel jsou nmééééééééj upa!!!!!!!!!!!!!!! miluju wáááás tokio hotel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty si čůrák *16* *8* *8* *13* *9* *9* když to o nich říkáš takl sem nelez ne?!to ye LOGIKA xD...... miluju tomíííka ♥♥♥ sme ládaaa že si snim aspoň můůůžu psát na email xD I ♥ YOU Tom Kaulitz *14* *14* *14* *14*
    • Re: píčusové

      neeeee.... PLS neporovnávejte je s NT... u mě byli dřív na prvním místě TH, potom dlouho nic a potom pár písniček, co sem zkousla.... teď (poslední asi půl rok) se mi začali taky víc líbit NT, ale rozhodně sem tim TH nezavrhla.... PROSÍM, NĚDĚLEJTE TO, CO SE STALO TŘEBA S US5... VŽDYŤ PŘECE NEMUSÍME FANDIT BUĎ NT NEBO TH... NE,ŮŽEM PROSTĚ POSLOUCHAT OBOJE???!!.... NEMŮŽEM VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT???!!... NEBUDE TO TAK LEPŠÍ??!!!!
      • Re: Re: píčusové

        Ai mas andy pravdu to je možby chytam te za slovo mužu je poslouchat al nikdy Panik(NT)neklesnou pod TH to slibuju......
    • Re: píčusové

      Ty jsi taková kunda ze to není možné proč se vubec ohlašuješ a proč se naně dívas kdyz je nesnášíš podívej se do zrcadla na sebe ty kundo zasraná PIZDO..... *9* je mi z tebe na nic
      • Re: Re: píčusové

        A NÁM MÁ Z TEBE JAKO BEJT DO ZPĚVU,JO?????SKVĚLEJ FOR!!!! *15* *9* TY VYPADÁŠ EŠTĚ HŮŘ NEŽ ONI TAK ZAVŘI KLAPAČKU A ZALEZ!!!!!!!!
  • Ajaj

    Ja nechapu jak muuuze nekdo fandit takym buzikum no to je strasny kdyz se podivam na (de)Billa tak se mi chce blejt no rozhobne mel bejt holka jenze panbuch si to v posledni minute rozmislel proto je to taky kreten a ten jeho bratr jak by smet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Ajaj(hm...)

      NOO,VÍŠ CO PRVNI SE MRKNI NA SEBE A BUDE SE TI CHTĚT BLUT Z TEBE SAMOTNÝ,TY PIČO ČURÁCKÁ!!!!!!!! *9* *9* *9* *1* *15* *5* *16*
    • Re: Ajaj

      a já zas nechápu jak může existovat takovej debil jako TY! *16* *16* *16* *16* zabít by tě měli!! *5* *16*
    • Re: Ajaj

      Ty jsi lesba a taky ti nikdo nic neríka.... kurvo tak co naně gebíš nikdo ti nerika aby ses na ne dívala.... *9* *16*
      • Re: Re: Ajaj

        Ooooooo......Ono to umí i nadávat ja si s nema nehodlam mazat prsty na klavesnici bohužel než jsem si to uvedomila tak uz to tady bylo....Skoda mno ted mi uz pomalu hnije klavesnice ajaj co jsem to udelala *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit