Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TH BESTE GRUPPE

    Prostě TOKIO HOTEL jsou nejlepší skupinou světa,mají talent a jsou to krásní kluci *14* *14*
    • Re: TH BESTE GRUPPE

      Joo?že jsem si nevšimla,že by byli nejak extra hezcí!!!!!!! *1* no ale to je určite
      tím,že si asi slepá,či co!!!!!!!!!!!By me zajimalo co na nich vidiš,a že by meli nejakej talent,to se mi teda nezdá!!!!!!!!! *9* Nechcu se do nikoho navážet,ale já myslím,že talent a hezký vzhled postrádaj!!!!!!!!!!!!Tím se logicky nechcu navážet do jejich fanynek,jim se TH možná líbí,sice nechápu,co na nich vidí,ale to je ted šumafuk *13* *13* *3* *14* *5* *4*
  • Pro happykecgirl

    To neni pravda nejsou hovada a nejde jim o prahy !!! Šetři si slovy *13* !!! TH nejsou žádní hovada se koukni na sebe .. lesbo !!
  • TH JSOU PROSTĚ NEJJ !!!

    TOKIO HOTEL JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!!!!!! JSOU NEJKY !!! MILUJU JE !! *14* *14* *14* *14*
  • JSOU NEJ

    TH JSOU NEJ HLAVNE TOMIIK A BILLYK PROSTE JSOU TO KRASAVCI PROSTE NEJ *14* *14* *14* *14*
  • nebude to trvat věčně

    ja si myslim ze ani TH nebudou vynimkou toho co napisu... zachvili prijdou i TH o sve skalne fans ale zase na druhou stranu se objevi novi *1* hmm no nic zivot je obcas pekna psina *4* *4* *4* *1* *3*
  • TH

    Vy všechnosoudíte jenom jak vyoadají...ale né to ajk zpívají...někdo si myslí ře jsou KO aněkdo je upa miluje...ale je to jenom věc názorů....kařždý poslozchá něco jinýho...je jasnýže je hoper nebude poslouchat...ale tak nejsou špatní...mají aspon písničky o něčem..když si je přeložíte *4*
    • Re: TH

      aspon ti co vedi nemecky si to prelozi pac kdyby slo o mne umim nemecky maximalne 3-4 slova *1* *3*
      • Re: Re: TH

        Inteligente *7* si zadej do vyhledávače TH překlady
  • Tokiácí

    Tokio Hotel poslouchám už skoro 2 roky.....myslím si že jsou nejlepší skupinou na světě.......všichni mají právo mít o nich svůj názor ale myslím že nemá nikdo právo na to jim nadávat a zbytečně je ponižovat.....nebo eště hůř,nadávat nám fanynkám!TH by měli přijet co nejdřív na český konzert nebo mám obavy že tu jejich sláva pomine.......ale stějně je mooooc Miluju! *14* *14* *4*
  • buzny

    nic proti vám ale tokio hotel jsou fakt ujetý a maj děsnej vzhled a je jim skoro každej blázen posedlej *9* *10* jsou fakt ujetý!!! sorry *8* *8*
  • TOKIO HOTEL JSOU NEJ!!!!

    TOKIO HOTEL JE TA NEJ SKUPINA KTERA EXISTUJE ME SE OSOBNE NEJVIS LIBI BILL *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: TOKIO HOTEL JSOU NEJ!!!!

      bill???? holka blbej vkus si lesbba vzdyt vipada jak hnusna holka fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuj
  • TH

    TH JSOU NEJLEPŠÍ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit