Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WHY?????

    este iednu vec nechapu proc kdyz ie tak nesnasite lezete sem a vubec se o ne starate?????aspon ia teda o vas "suprovei a spravnackei"nazor fact nestoim ale respektuiu ho fain kazdei ma pravo na svui ale tak nam ho necpete kuli va m svui nazor steine nezmenim a ani se nesnazim zmenit vas takze F... off a zalozte si anti stranku dyz vas tak s.... *16* *16* *16*
    • ab

      máš pravdu. *3* *15* *14*
  • good 4ever

    tokio hotel ieich texty a hudba mi pomohli z tech neivetsich zivotnich sracek a ze to stalo za to a ted ien proto ze ie zacli vsichni nenavidet ano priznavam nekdy mi taky pridou komercni a nesouhlasim s se vsim co udelai a nemiluiu billa a neisem fanatik tak pres to ie nezacnu nesnaset ien proto ze na ne milion lidi zarli a nesnasi ie dokud budou hrat budu ie poslouchat a budu ie branit pred vsema a nestydet se za to ze ie posloucham ako to nektery "neilepci"fans delai ze ie zapirai mam ie rada proste GO(O)D 4ever *14* *14* *14*
  • Tokio hotel-fuuuuuuuuuuuj

    spievaju aj vyzeraju OTRASNE!!!!
    • Re: Tokio hotel-fuuuuuuuuuuuj

      NO,TY TEMU TAK ROZUMIS S TVOU OPRAVDU UZASNOU IMAGE,ŽE? (PRO TY ZAKRNĚLÉ MOZKY:JE TO MYŠLENO IRONICKY) *9* VYPADÁŠ JAK REKLAMA NA HLAD A JAK REKLAMA NA SRAČKU PROMICHANU S BLUJANCAMA!!!!!! nO,ALE TA KOMBINACE TĚ FAKT VYSTIHUJE!!!!!!
    • i love you TH.

      proč sem lezeš,když se ti TH nelíbí.Je to nej.skupina na světě. *5* *16* *13* *9* *10*
  • tokio-blééééé. us5-jéé

    tokio bléééééééé parta homousu
    • Re: tokio-blééééé. us5-jéé

      ty máš co říkat ty woe us5 vypadaj jak buzíííci!!a nemají svoje písničky!!!!!!!!!! *5*
  • Zasranci

    Tokio Hotel je skupina dementů který třeba takový kapela Queen nesahaj ani po kotníky a to doslova.
    • TH

      ZATO TY JSI SVATA. *16*
  • uhaaaaaDDD:-))DDDD

    TOKIO SHIITT FFFFFFFFUUUJJJ BLEEEEEEEEEEEEEEEE KOKOTSKA VYJEBANA SKUPINA!!!!! *16*
  • Co to jako má bejt?

    Mněli by se přejmenovat na Tokio Hostel,je to jen útok na naše uši,proboha jak to můžete poslouchat,dyť ten zpěvák neumí zpívat a ty zbylý sou rádi že něco zahrajou,Ralph Sheppers to je pan zpěvák,Victor Smolksi tomu já říkám kytarysta,Reginald Fieldy Arvizu to je basák a Joey Jordison to je bubeník a tyhle sou proti nim nuly tak i neříkejte že siu nejlëpší na světě *16*
    • Re: Co to jako má bejt?

      To je fakt,nejlepší na světě fakt nejsou...A taky si myslej kdovíco jsou....Proč já jim já blbka ještě fandím???? *8*
      • Re: Re: Co to jako má bejt?

        NO TAK SI ASI BLBÁ,KDYŽ SE TAK NEMOŽNĚ VYPTAVAS!!!!! *9*
    • Re: Co to jako má bejt?

      jsou SUPER.Ja na hodou posloucham i guano Apes nabo us5 a vsichni jsou super!!!! *14*
  • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

    TOKIO BORDEL,ne? To je lepší název,A OZNÁMKUJTE MĚ TŘEBA SAMÝMA PĚTKAMA JE MI TO JEDNO!!! *9* *13* *15* *5* *16* *8* *1* *9* *7* *10* *5*
  • prodám

    zdravím všechny..neměl by někdo zájem o starší čísla časopisů Bravo girl a Top dívka? Levně prodám, zájemci se mi, kdyžtak ozvěte na mail
  • ..

    Tím že zde vyjadřujete názory ,proti nebo pro ně ,tak dokazujete jak vás ta jejich zasraná kampaň na oblbovaní malejch puber´taček zasáhla.Oni jsou dobrý na vidělávání peněz to sou.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit