Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tokio Hotel je nej group../

    Takže lidi,nechápu proč nás fanynky furt buzerujete..Vy si fanděte jiné skupině..fanděte něčemu nebo někomu jinému a nás nechte napokoji,my vás taky necháme..!..Každý přece má právo být poblázněn něčím jiným..Třeba někdo je moc poblázněný fotbalem,největší fotbalový maniak....někdo zase Avril Lavigne..všichni mají něco..A my jsme si vybrali právě Tokio HoTEL..! Tak to prosím respektujte..!...My se tady s vama nechceme prát,hádat a upřednostovat své nzory..my chceme jen aby jste nás pochopili a nechali být.Vždyt kvůli vám umřela nejdena fanynka..! Vemte si můj názor k srdci..samozřejmě vám ho nenutím,ale aspon o něm přemýšlejte..Moc vám děkuji *4*
    • bohuzel

      Je mi lito..ale asi si to vic vzali k srdi vic antifanousci nez ti co jim fandi...tohle se proste asi nikdy neurovna..nekdo neni tak tolerranti aby pochopil ze ma kazdej proste svuj nazor mno..ale takovi sou lidi-takovi sme my *9*
  • TH=tragédie! =)))

    tsože,jak mužete posluchit TH,kdysh ani zpivat neumi? *7* *7* *8* *9* *9* *10* *8* *5* *5*
    • Re: TH=tragédie! =)))

      ty neumíš psát česky nebo co? tsože,kdysh ...omg *15*
      • Re: Re: TH=tragédie! =)))

        Drž rypák,česky umím,ale takhle jsem to napsala,aby to upoutalo pozornost.Ale nemá cenu ti neco vysvětlovat,,stejně jsi tupá nebo tupý,takže co? *7*
  • Můj názor

    opravdu nechapu lidi, co lozi na weby, blogy o th a tam je pomlouvaji. ja taky treba nemam rada ruzne zpevaky, kapely ale v zivote jsem nesla ne nejaky blog o nich a nadavala jim tam to sraček, čuráku a nevím do čeho... co vam na th tak vadi? ze to jsou nemci nebo proc ? a ze se bill maluje? ale kdyz se maluje treba jered leto (nic proti nemu *14* ) nebo billie joe, tak to vam nevadi, proste bill je ten nejhorsi co? lezte vsichni do riti a prestante furt na ne nadavat, ...kdyby byli th takove sracky, jak vetsina z vas rika, tak by si je asi nezval francouzsky prezident na statni svatek francie, aby vystupovali pred půl milionem lidi ..nebo by nebyli na cd instant karma
    vetsina lidi by se mela nad sebou zamyslet.... a prestante zit v prestave, ze th poslouchaji 12 holcicky, tohle neni vůbec pravda, nevim, ktery kokot na tohle prisel *8*
    • Re: Můj názor

      Jo?! fakt tě zajima kdo dosel na to,že th posluchaji 12lete holky?! Doslas na to asi ty,protože je to pravda,že ty 12lete je poslouchaji a to sou asi jediné,kdo th posloucha!A do riti si lez sama,protože my nemame mapu,ale ty asi jo,když si taká chytrá!Viš co nam na nich vadi?! Ze sou to male naivni děcka,ktere si mysli že sou nejlepší!A jeste to,jak sou trapní,a že Bill vypada jak holka! *15* *15* A je total jasné,že sou teplí(podle toho taky vypadaj)!Bléééééééééééééé! *9* ! *1* *15* *16*
      • Re: Re: Můj názor

        opět ses projevil jako inteligent *3* kdyby te to zajimalo,tak ja budu mit za mesic 17.. takze nejsem nejaka debilni pubertacka, co rva na kazdem rohu TH...malé naivni, a co si ty? mají v prumeru 18, a jestli je v 18 clovek malé decko, tak to potes... a muzes mi uvest nejaky priklad, kde si mysli, ze jsou nejlepsi?.... *7*
        • Pro haha

          Pi*a,mě je total u prdele,kolik ti bude!Tak sa do teho ne*er,jo?! Rikam jenom svuj nazor,tak drž pi*u!Jo,a naivacka ,trapna a kdo vi co vsecko este,(nechcu mluvit sproste)si tady jedině TY!! A ten tvuj priklad po co po me chces,kde si mysli,ze th sou best,ti teda reknu:to si praveze mysli ti mali fakani,vis?! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • TH VLÁDNOU SVĚTU!!!

    BĚŽTE VŠICHNI ANTI DO PRDELÉÉÉÉÉÉ!!! *10* *10* TOKIO HOTEL SOU PROSTĚ NÉÉÉÉÉLEPČÍÍ A VÁS TO JENOM JEDNODUŠE SERE!!!! *15* *15* *15* JEDINI TRAPÁCI STE VY!!ANTI *15* *15* *15* DĚTE SE ZAHRABAT A RADŠÍ MOC NEZÁVIDTE TOKIÁČKŮM.CO VY BYSTE ZA TO DALI BÝT ASPON TROCHU SLAVNÍ JAKO ONI! *1* TOKIO HOTEL 4EVER!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *3* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAZDAR!!!!!! *3* *3* *3*
    • bléééééééééééééééé

      TÁHNI,TVŮJ NÁZOR STEJNĚ NIKOHO NEZAJÍMÁ
    • No fůůůůůj

      kaulitzová,si trapná stejně jak oni.Nemáme jim co závidět,my na rozdíl od tebe netoužíme po slávě.a di se zahrabat sama!! *15* *1* Sou to jednoduše trapaci a kdo se mnou nesouhlasí,tak at!Andy.cz má pravdu,sou to děsné l**y.Možná tady budou dlouho,ale už Beatles sou proti nim hvězdy! *13* .Už su rači ticho a valim na záchod,chce se mě blit!BLéééééé! *15* *16* *3* *1* *8* *13* *5*
      • blb

        du idiot *16* *5* *10* *13*
  • TH JSOU NEJ!!!!

    Tak hele TH sou nej skupina na světě a komu se nelíbí aš p***l políbí...Ich liebe BILL und TOM!!! *14* *14* *4*
    • Re: TH JSOU NEJ!!!!

      jn...sou nej...akorat ze nejHORSI...je to az smutny... *5*
      • Re: Re: TH JSOU NEJ!!!!

        a ty si ubohaaaa *3*
  • TOKIJACI

    Tokijaci sou nejvetvi lamy co jsem kdy slysel je to proste hnus *15* *15* *8* *8* *8* *16*
  • FUJ!!

    zmrdi to sou¨!!!!!!!!!!!!!!!!!fuj hnusni jsou!!!! *16* *8*
  • Tokio Hotel=BESTE DIE GRUPPE

    *14* *14* *14* Jsou prostě nej...stačí se podívat na žebříčky hitparád...a ty vaše hlody že je poslouchaj jen 11-13??? *7* *13* není to pravda...i 67 letej dědula jim poslal dopis o tom,že budou taková legenda jako brouci a stouni. *4* Já bejt váma(anti) tak se nad nima moc nezdržuju...BUDOU TADY DLOUHO! *3* *8* *14* MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM THMILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH MILUJEM TH *14* *14*
    • Re: Tokio Hotel=BESTE DIE GRUPPE

      HM....MOŽNÁ TU BUDOU DLOUHO ALE TAK DLOUHO,ŽE AŽ JIM BUDE 100 LET,TAK BUDOU VYPADAT STEJNĚ OTŘESNĚ JAK TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Tokio Hotel=BESTE DIE GRUPPE

      hmmm jako souhlasim s RE !! je to pravda!! beztak hrajou jenom pro malý děcka co nic jinýho neznaj!! a řikaj tomu rock *15* to je na tom ještě lepší *1* TOKIO KOKOTS jsou prostě pro děti co znaji dádu patrasovou, anetu langerovou apod. vlastně je to i zlepšení že přešli z anety na TH :D *1*
    • Re: Tokio Hotel=BESTE DIE GRUPPE

      no moc dlouho tu nebodou...dokud se nejak(jak vy rikate ANTI) clovek(ten normalni, ktery ma hudebni sluch) nenastve a normalne je nevoddela...ono se to vresteni opravdu neda poslouchat.. budme uprimni.. *3*
    • To je hnus!

      NESNASIM TH!!!Bléééééééééééééé ééééééééééééééééé
  • Rene328

    tohle jsou ti největší zmrdi co jsem kdy viděla zpívat to neumí,to jak vypadaj raději no coment,jsou buzny zasraný,píče to jsou už nevijou kam byse všude srali,bych nejraději rozkopala ty jejich zasraný tlamy by se divili.LINKIN PARK jsou nejlepší!!!!
  • Pre vas

    TOKIO HOTEL*8* je uplne sper kto si chce vypocut ich pesnicky tak nech ide na stranku youtube.com su tam vsetky pesnicky mozes si ich aj stiahnut do pocitaca alebo na mp3. joj su proste super *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit