Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love you

    TH jsou největší jedničky na celým světě *14*
    • Re: I love you

      bléééééééééééééééé
    • tokio hotel

      Ja ich nenavidim! *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: tokio hotel

        A ONI SOU DO TEBE ASI ZAMILOVANI,NÉ?!TO BYCH SE TEDA DIVILA
  • Borci největší

    bežte někam hajzlové stejně jim zavidíte pže oni něco dokázali a vi ne *3*
    • Re: Borci největší(?????)

      HLAVNĚ ŽE TYS TOHO DOKÁZALA TOLIK,ŽE SE KVŮLI TOBĚ CELEJ SVĚT POSERE POBLUJE A EŠTĚ SEDNE NA PRDEL,NÉÉÉÉÉÉ???????????????? ???????????????????? Z TEBE UPLNĚ NEMOŽU,UPLNĚ USCÁVÁM MAGI V KOSTKÁCH!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* SI NEMOŽNÁ,TRAPNÁ,NECHUTNÁ,VYPADÁŠ JAK REKLAMA NA OTŘESNOU IMAGE TLUSTÉ PIČE,KERÁ VÁŽÍ PŘES MILION METRÁKU!!!!!!!! *9* *9* PROČ JAK!!!
    • Re: Borci největší

      Si trapnááááááááááááááá ááááá!!!! *1* *1* *13*
    • Re: Borci největší

      Jsou strašný,nic horšího jsem neslysela a jestli jim zavidime,tak co teda??ze par tydnu je hrali v radiich??to teda neni co zavidet,jsou to smradi a Bill se chova strasne nemyslene,FUJ NA NE!! *15*
      • Re: Re: Borci největší

        ´Jak můžeš soudit lidi když je vůbec neznáš ty *5* krawko*8*
      • Re: Re: Borci největší

        jsi debil magore☻☻☻☻ *5* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • fajn

        a proč jsou podle vás blbí.náhodou jsou fajn. *3* *16* *5* *15* *8* *3* *1* *7* *14* *14*
        • Re: Tokio hotel

          Podla mna nejsu ani trocha fajn!!!su otrasni! *13* *16* *13* *16*
          • Re: Re: Tokio hotel

            NLAVNĚ ŽE TY JSI SVATÁ *4*
      • Re: Re: Borci největší? Nikdy

        štěpííík má plavdu,není jim co zavidět! *13*
    • Re: Borci největší

      jim už dávno není co závidět
  • pitomci

    Jsou to jenom obyčejní sráči a Bill s Tomem nejvíc, protože vypadají jako baby.BBBBBLLLLLÉÉÉÉÉ.Kdyby vypadali jako chlapi, byli by mi milejší.Nenávidím je.A jejich hudbu taky.Hrajou tak posraně, že mi to připadá, jako kdyby neměli mezi nohama ptáka.Nejspíš, každému z nich, měří jenom 3 cm. *1* Nebo je tu i další varianta a to ta, že jsou gayové.FFFFFFFŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJ JJJJ.Žádnému z nich bych ty 3 cm nevykořila.
    • blbá pí....

      seš blbá k.... a závistivá. *10* *16* *13* *5*
      • Re: blbá pí....

        seš b.k, Natalio *13*
        • Re: Re: blbá pí....

          Já??A závistivá???No to by muselo něco bejt k závidění a ty vaše sračky, který tak rády posloucháte, tak na těch nic k závidění nevidím.
          • Re: Re: Re: blbá pí....

            a vůbec jdi někam, ty a ta tvoje banda posranejch tokiaček můžete jít jedině někam...řekla bych, že ty vaše prdele pro vás budou nevhodnější místo a nebo si můžete vybrat a jít do piče
  • Můj názor?

    Mě osobně se moc nelíbí, ale každý má rád něco, tak co... *4*
  • Mno.....

    Co o nich říct... Dělají ze sebe drsňáky, některé songy jsou fakt směšný, ale někomu se to líbí tak je při tom necháme *15* nevim ale prostě jsou divný a že byli populární? Měsíc? Dva? Teď už jim prostě odzvonilo a jejich vřeštění už nikdo nechce poslouchat *3* co se dá dělat tak skončí většina takových skupin...
    • Souhlas!

      určitě je to pravda! jsou fakt divní ale to je prostě věc vkusu *7* někdo má řvaní rád, třeba s nima srovnávají naštvané rodiče *1* noooo... podoba tam je *15*
      • Re: Souhlas!

        Týýýýýýý vole,tohle je nejvtipnější komentář na tomhle blogu! Smeká před tebou,fakt uzasný takto sem sa eště nenařehtala! *1* *1* *1* *15* *15* *15* *3*
  • ...

    miliju je jsou fakt skvělý a rozhodně nejlepší grupa na světě teda alespon pro mě!!! *14* *14*
    • Re: ...skvělí

      máš pravdu *15* *3* *14* *8* *4*
  • SRANDA

    To je sranda vas tu porozovat...mit na to vlastni nazor..ale radsi se pridavat nebudu...myslim ze negativnich narozu je tu dost..;-) *8*
    • tak tak!

      Ty vogo pravda! To jsou *5* a *4*
  • Uz staci!

    Smeju se, kdyz vidim, jak nekteri lidi nadavaji Tokio Hotelu. Takovouhle viditelnost nemela zadna kapela uz dlouho. Sice nekteri nadavaji Billovi, Tomovi, Georgovi a Gustavovi, ale tim jenom dokazuji ze jsou TOKIO HOTEL nejlepsi! *14* *14* *3* *1*
    • Re: Uz staci!

      heled nevim,jak to rict ale jejich popularita trochu zkoncila,jsem je tak mesic nikde neslysela a krome bravíčka o nich nikde nepisou:D *13*
  • tokio hotel

    tokio hotel je nej skupina na celym svete!a budu az do konce zivota! *5* *4*
  • Pochopte nás.!

    Takže lidi,nechápu proč nás fanynky furt buzerujete..Vy si fanděte jiné skupině..fanděte něčemu nebo někomu jinému a nás nechte napokoji,my vás taky necháme..!..Každý přece má právo být poblázněn něčím jiným..Třeba někdo je moc poblázněný fotbalem,největší fotbalový maniak....někdo zase Avril Lavigne..všichni mají něco..A my jsme si vybrali právě Tokio HoTEL..! Tak to prosím respektujte..!...My se tady s vama nechceme prát,hádat a upřednostovat své nzory..my chceme jen aby jste nás pochopili a nechali být.Vždyt kvůli vám umřela nejdena fanynka..! Vemte si můj názor k srdci..samozřejmě vám ho nenutím,ale aspon o něm přemýšlejte..Moc vám děkuji
    • Re: Pochopte nás.!

      JO HEJ TY MÁŠ PRVDU,TO SE MUSÍ UZNAT!!!!PODLE MĚ NEJSOU NEJAK MEGA UŽASNÍ,NO ALE JE TO MŮJ NÁZOR A ONI ZAS MAJI SVUJ NÁZOR TAK JÁ NEVIM,PROČ TĚM FANYNKÁM FURT NADAVATE!!!!!!!STE TRAPNI,SI MYSLITE,ŽE KDYŽ SE TADY FURT BUDETE PŘEŘVÁVAT JAK DĚCKA Z 1.STUPNĚ,TAK ASI Z VAS VŠECI CHCIPNEM NEBO CO!!!!!!!!!!! *9*
    • Re: Pochopte nás.!

      presne *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit