Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej hudba.

    hotel nevypadají možná nejlíp,ale správný fanynce jde především o hudbu ne o vzhled. *4* *15* *3* *14* *5* *15* *3* *14* *4*
  • ble-e-e

    Fujtajxl, kdo to sem dal? Ihned to smažte. Sou to homoklády jak prase!!! To co dělaj je urážka slova hudba dyť je to humáč!!! Vzpamatujte se!!! *1*
  • sračka

    tahle bravíčkem vytvořená skupina nemá s hudbou nic společného. PArodie na rock
  • Fůůůůj TH

    Tokio Hotel jsou jen teplý kreténi kteří ani neumí zpívat.!!jim se ani skupina nedá říkat!!! *13*
    • Re: Fůůůůj TH

      HM....HLAVNĚ ŽE TY ZPÍVÁŠ LÍP NEŽ KAREL GOTT,ŽE??????????? TRPÁKU NECHUTNÝ *9*
    • Re: Fůůůůj TH

      Jsou to pěkní čuráci.Bill je tak teplej,že kvůli němu tajou ledovce!!!!! *15*
      • Re: Re: Fůůůůj TH

        NO JO,TY SEŠ MNOHEM VÍC TEPLÁ NEŽ BILL!!!!!NECHCU SE TH ZASTÁVAT,JÁ JE TAKY NEMUSÍM,ALE ASPON NEJSU TAK VYJEBANÁ JAK TADY TI OSTATNÍ UKURVENÍ ANTI!!!!!!!!! *13* *13* *9* *16* *8* *9* STE HORŠÍ NEŽ MALÉ DĚCKA KERÉ SE NA PÍSKU HÁDAJÍ,KDO UDĚLÁ PRVNÍ BÁBOVKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Fůůůůj TH

      tak sem nelez když nemáš rád Tokio HOtel *16* *16* *16*
      • Re: Re: Fůůůůj TH

        no hele mozna tak ty je mas rad sou t ototalni buzeranti budto sou tepli nebo jako uz fkt nwm sou nechutnyyyyyyyyyyyyyy
      • Re: Re: Fůůůůj TH

        Jezis kazdej muze rict svuj nazor tak nebuzeruj ja jsem to taky rikala a ted vim jaky to je takze mno.......nebudu plitvat slova to bych se upsala *9*
  • pokráčko

    Mno jo mno....Myslím si jaký jsou hnusný a furt pro ně musím někde hlasovat,já už se fakt nechápu...:-( Měla jsem je ráda,ale je fakt,že už mi začínají lézt na mozek s tou Francií... *9*
  • th

    Tokio hotel jsou normální egoistický hovada,kterým jde jenom vo prachy,jenže...Mám na nich závislost...:-( A to je blbý,bo je to pravda... *16*
  • Jako polibte si prdel

    Jako polibte si prdel vy ubozí anti píčáci fakt se sem neserte když je tak nesnášíte jenom utrácíte čas ve vašem posraným životě protože nás ty vaše kecy fakt NEZAJIMAJ takže TH 4 ever *14*
  • tomís

    Jsou upa sladcí at si říká kdo chce co chce !!!!a mají nejky hudbu!!! *14* *14* ♥♥♥♥♥♥♥
  • ubohost

    Anti já vás vážně nechápu ..... myslíte si jak jste drsný,když dokážete nadávat lidem co poslouchají TH . Ale pravdou toho všeho je opak jste oproti všem ostatním lidem jenom ubohý nic co závidí...co prostě nesnesou,že fans a kapela dokáže mít mezi sebou takovej kontat a podporu ... A to , že říkáte jak jsou ubohý a tak , to vypodívá jenom o vaší inteligenci ...a vy rozhodně TY inteligenti nejste !! A jestly si myslíte , že vašimi nadávkami ,protestama atd ,že si myslítě , ža tak TH dostanete ze scény,že se kvůli tomu třeba psychicky zhroutí tak to jste naomylu .... Protože je taková ubohost nedokáže rozhodit a navíc mají nás ....nás fans,kteří je vždycky za jaký koliv situace podpoříme at se děje co se děje .... PROSTĚ JSTE NIC .... NIC CO NEMÁ MOZEK ,PROTOŽE KDYBY JSTE HO MĚLI TAK SE NEZAOBÍRÁTE KAPELOU, KTEROU PROSTĚ NEMÁTE RÁDI!!!
    TAK UŽ TÁHNĚTE .... NEZAJÍMÁTE NÁS!!! TH VŽDYCKY BUDEM BRÁNIT A NAVÍC PŘED VÁMI !!
    Když už je tak nesnášíte tak proč to sdělujete ostatním ...nás to vůbec nezajímá VÁŽNĚ VÁS NECHÁPU
    • Re: ubohost

      KONEČNĚ NĚJÁKÝ POŘÁDNÝ TITULEK,DYT SE CHVILU DIVEJTE CO PISETE STE JAK MALE DECKA TRAPNI,PANEBOŽE NO TAK JE NEMUSIM NO A CO?!TY FANYNKY SE ASI KVULI VAM POSEROU,NE? ESTLI SI TOHLE MYSLITE,TAK STE PĚKNĚ NAIVNI,SI MYSLITE JACI NEJSTE ZAJIMAVI!!!!!!!!JA JE TAKY NEMAM ZROVNA V LASCE A URAZIM JE NEJAK?! NEURAZIM,PROTOZE SE NECHCU PODOBAT TAKYM PIČÁM VYJEBANÝM S NULOVOU INTELIGENCÍ JAKE STE VY RADOBY ZAJIMAVI,TRAPNI A NECHUTNI ANTI!!!!!!!!!!!!!!CHCE SE MI Z VAS BLUT!!!!!
      A ASI SE VYBLUJU NA VAS,MOŽNÁ BY VÁM TAK STOUPLA INTELIGENCE VE VAŠICH ZAKRNĚLÝCH MOZKÁCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *9* *13* *3* *5*
  • TH 4 EVER!

    Pstě pro mě jsou TH ti nej!Ať si každej pindá co chce....mě je to úplně jedno...a jestli si vážení a milí antíci myslíte,že si TH něco dělají z vašich ubohých keců,tak jste taky zcela na omylu xDDDD nj...chápu,že ono je docela těžký,i když ve vašem případě spíš nemožný,na něco takovýho přijít,když vám chybí mozek,co? xDDDD *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit