Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    ja si myslim ze sou uzasny a vzdycky budou ale maji podstatne min fanousku a to me fakt mrzi :-(
  • Tokio Hotel LIVE DVD

    Exlusivní informace o připravovaném DVD z tour Humanoid: http://bit.ly/9tvnCz
  • ;)

    Musim se přiznat, že jsem patřila mezi ty, co kritizovali TH JEN proto, že se o nich všude mluvilo a taky kvůli Billově vzhledu. Teď už vim, jaká to byla chyba. I když nejsem mega fanynka jejich písničky jsou vážně super =)
  • TH-

    jejich koncert byl prostě bezva i když se zpozdili o tři hodiny.ale myslela sem že tam teda bude víc lidí ale aspon něco.Akorát mě teda mrzí jak o nich lidi mluví,že sou na kluky atd.každej má svůj vlastní styl a ten druhý nemá právo kritizovat někoho pro to,co se mu líbí atd. když už je nemáte rádi,tk se tomuto tématu vyhejbejte a děte někam jinam!ne každej kluk kterej se maluje musí být na kluka!žádný takový pravidlo není a řekla bych že je spíš většina kluků co se nemaluj na kluky.a pro informaci ti kdo to nevěděli když byl Bill mladší tk chodil s holkou!a myslím že když sám říká,že není gay tk jeho slovo by mělo stačit!takže si ty hnusný poznámky nechte pro sebe a zamyslete se nad tím,jak vypadáte a co děláte vy! *16*
    • Re: TH-

      Co máte všichni proti gayum. I kdyby byl gay nebo ne, to jako vadí? Vždyt' jsou to super lidi, já mám mezi nima i pár dobrej kámošů a to jsem, jak vy říkáte, uplně normální. Takže i kdyby byli ti z toho Tokia gayvé tak co. Dělá je to méně lidmi? Čistě hipoteticky netvrdím že jsou. *4*
      • Re: Re: TH-

        hej,ja neřikam,že aj kdyby byli gayové,tak proti nim nic nemám *4* jedna moje kámoška je lesba,ale dá se s ní fakt fajn pokecat,tkže proti 4% lidem nic nemám,nwm jak je to u jiných,ale myslim že homosexuálové sou v pohodě,a jestli proti nim někdo něco má,tk je pěkný debil *1*
      • Re: Re: TH-

        Pravda....I kdyby byli gayové tak co....Hlavně že maj super písničky a že to sou suprový lidi.....To mi upe stačí....A co je tu jenom kritizujou tak ať SEM NELEZE.......Když je nemam ráda,nelezu na jejich stránky *13*
  • Tokio

    Mě se osobně Tokio Hotel strašně líbí :) Mají skvělou muziku a teď, jak jsou starší, tak jim to jde ještě víc. A chci vzkázat těm, co je nemají rádi : Tak si jich nevšímejte, když vám tolik vadí! Copak je na tom něco tak těžkého?! Když něco nemám rád,tak to sakra nevyhledávám!
  • :)**

    Omg.. nechápu ty debili v t-music,který napadlo,že napíšou článek.. že sem přijedou 3.7. na Rock for people.. bože.. co z toho maj? všude se rvou o to, aby tam Téháčka mohli vystupovat.. a tady v ČR? napíšou jen debilní lživej článek.. nehnou ani brvou, aby sem Tokiáci přijeli.. takže.. pokud k nám ještě přijedou.. tak zase za 3 roky:(( holt budeme muset jezdit mi za nima..:( naštěstí jsem je letos už viděla letos už třikrát.. ale vidět je po čtvrtý by mi vůbec nevadilo:)) nejvíc je mi líto ale těch, které by se na ně mohli jít podívat když jim nevyšla při WTHCT např. Praha.. ale holt se nedá nic dělat.. budem za nima muset jezdit mi.. jinak.. kdo jste byl na jakém koncertě při WTHCT?:)) já osobně sem Byla v Oberhausenu, Praze a Vídni:))nejlepší dny mého života:))
    • Re: :)**

      Se máš,mě to máma zakázala...:((((
      • Re: Re: :)**

        bud ráda,tvoje máti má asi dobrej hudební vkus a nechce aby sis ho zkazila,viš jak to myslim *3*
  • th

    Já hrozně chtěla jít na koncert,ale bohužel mi to nák nevišlo a tak jsem aspoň doufala že o tom bude něco v bravu nabo tak,ale vůbec nic,tak mě to trochu zklamalo,myslela jsem že s nima udělaj rozhovor nebo tak něco.chjo *9*
  • wow

    tak to je supeeer tokio hotel sou na třetim místě!
  • nwmmm

    Bill a uplne jasne meni v ženu. já vím má svuj vlastní styl... Ale někdy mi příjde že je toho 'Stylu'až moc. *7*
    • Re: nwmmm

      mas pravdu,a nekdy mi pride ze je to zenska:-D
  • :-(

    chjoooo už hrajou třičtvrtě hodiny:-(:-( a já tam nejsem!!!!:-(
    • Re: :-(

      se z toho ne..... *1*
    • Re: :-(

      koncert th byl supeeer
      • Re: Re: :-(

        a do kolika to tak bylo? fakt skoda ze sem tam nebyla!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší