Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-D

    I love TH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
  • th

    nic proti tokiáčum,ale mě se prostě nezdaj.Jo,bez urážky,ale Bill je emo jak vyšité,to jde strašně vidět,řikejte si co chcete,ale Bill je emo a vypadá jak holka,ale třeba je to jen muj názor *3* čauky
    • Re: th

      hey díky za pobavení:D to je zajmavé:D posloucham je od r.2005 tj. od začátku co byli známí a do dneška sem si nevšimla že Bill je emo:D on má prostě svůj styl..jenže to debilové v ČR nechápou..
      • Re: Re: th

        tk to si zajdi na oční,pač už v roce 2005 nebo kdys je začla poslouchat,tk Bill vypadal jak emo,hej lidi řikejte si co chcete,klido mě tady davejte samý 5,ae muj názor mě nikdo neveme!!!Ani ty malý děcka,co TH poslouchaj *1* *1* *1* tkže marná snaha *5*
      • Re: Re: th

        takže ty to taky nechápeš? *3* nebo seš jiná národnost? *5*
  • Lupeny

    Prodám 2xlupeny na stání na dnešní koncert TOKIO HOTEL, 1 za 350,- Kč (PC 890,- Kč)
  • teplouši

    nechutný kreténi,hnus největší to tady ještě chybělo aby tu měli koncert fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjj
    teplouši co si to v šatně strkaj do prdele *9*
    • Re: teplouši

      Nwm jestli ses holka nebo kluk, ale to bylo trapný. Jak by se to líbilo tobě kdyby o tobě někdo takhle mluvil.. Pro příště by bylo pěkný kdyby si držel/a hubu ...
      • Re: Re: teplouši

        zmlkni dylino *14*
  • ble

    sere mě když se vidávaj za rockovou kapelu jsou to akorát velký p*** *16* *16* *16* *5* *8* *10*
  • OMG

    Ahoj, Nechápu proč se tady pořád hádáte jako ty největší pipiny na světe. No a co jako někdo poslouchá TH a někdo 50Centa a někdo třeba něco uplně jiného a co jako? nemůžete se respektovat? pořád se tady navzájem urážite! Takové Kecy nesnáším. A co jako? TH jsou taky lidi..a Naváži se tu snad něěkdo do vaších skupin? Stejně tady nejvíce píšou antifans TH. Nechápu proč tu lezete když tu pak jen Fanoušky TH urážite. Ste fakt trapní všichni antifans TH. Z mých přátel nikdo neposlouchá TH ae nevadí jim to tak nechápu porč to vadí vám. Je jedno kdo co poslouchá! nesuďte člověka podle toho co poslouchá ae jaký je! *9*
    • Re: OMG

      caw,hej tk to řekni těm debilním fanynkám,ty jejích sladký řeči,jako že Billíšek je upe k vošukání a to muck muck a ťuťu ňuňu,to se fakt nedá číst.Já vim,tedkom řekneš,aby sem anti nelezli,ae možeš se snažit jak chceš,stejnak tady anti furt budou,tk nwm co pyskuješ
    • Re: OMG

      Jo tos rekla fakt luxusne tk tonechápu ale tay vidíš který lidi jsou inteligentní a kdetý vypatlaný... A myslím tím jako ty co andávaj a nedaj jim pokoj a ty co je neřešej!
    • Re: OMG

      to si řekla naprosto skvěle!..... *4*
  • Lupeny

    Zdravím, potřebuji se zbavit jednoho lístku na TH 15.3. v Tesle. Stání pod podium, původní cena 990,-, prodávám za 800, nejlépe Praha. Ozvěte se na mail nebo icq 445-288-737, díky :)
  • LÁSKA

    Ahoj všichni sem Petra miluju tokio hotel a nejvíc Toma! *14* *14* A ne že si najde jinou holku neš sem já! *13*
    • Re: LÁSKA

      hej ty už to nehul,nebo se běž léčit
  • PLAKÁTY TH

    Vymením plakáty TOKIO HOTEL za plákát EWY FARNE nebo GREEN DAY :) Mám jich dost. Tak kdyžtak zanechte vzkazík :)
    • Re: PLAKÁTY TH

      aooy. mam zopaar plagatow green day. mozem poslat aj foto. posles aj ty? pls odpis na mail.
  • TH jsou prostě nej

    Tokio Hotel jsou nejlepší!! Mají skvělé alba, písničky, videoklipy... Přišla jsem na ně, kvůli jedné nenávistné skupině... Nesnášíme Tokio Hotel! Chtěla jsem se přidat, ale došlo mi že jsem písničku od nich ještě ani neslyšela. Tak jsem si pustila Automatic, a hned jsem změnila názor.. Do skupiny jsem se nepřidala a poslouchám je do teď *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší