Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    VN je úplně první skupina, od které si poslechnu kteroukoliv písničku. Tedy, jsou dvě nebo tři, které moc nemusím, ale zase když je slyším, nemám nutkání je ihned vypínat. Co taky oceňuju je to, že jejich klipy jsou buď s příběhem (I know, Liar... takové miluju nejvíc) nebo prostě psané srdcem. Žádné nesmyslné kroucení před kamerou jako třeba Gaga... *1* A jako bonus mě nalákaly na to, prohlédnout si alespoň na fotkách Estonsko. Už vím, kde strávím alespoň jednu dovolenou! *3*
  • Re: no music

    Kivilaan ti swině Lenna dělá štětku a jak to mužeš vědět radši si je neber do tlamy nebo uvidíš
  • Re: !

    ty krávo asi ti dojedu rozbít hubu krávy nejsou jedinej kdo je kráva seš tady jenom ty swině jedna zkurvená sou nejlepší to nezměníš *3*
  • Re: Re: !

    vy debilové kdo proti nim něco má at přijede rozbiju mu hubu *10* aby věděl oni sou nejlepší a vubec nejsou kurvy kdo si to myslí je na palici a je vymaštěnej jak pekáč na buchty,a je 3násobnej zmrd
  • Re: Re: Re: ..

    hele me taky nejsi sam
  • Re: Re: ..

    *3*
  • Re: ..

    jj souhlasím *3*
  • Re: Re: Re: barbiny

    to moje taky............
  • Re: Re: ..

    No já nwm jak vám, ale mě se nic na tom odkaze nezobrazilo, vám jo?
  • ..

    ne ja se nechci hadat co hrajou za styl proste je to pekny at uz hrajou cokoliv ne? *4*
  • Re: hm..

    msli si co chces ale tohle neni metal
  • Re: Re: co..

    hrají v rocku až symphonic rocku
  • hm..

    Ale třeba Cool vibes je v podobném stylu jako třeba hraje Nightwish a je to metal
  • Re: co..

    no hele metal to reda vubec neni oni hrajou takovej poprock
  • Re: Re: ..

    ne nedelam si prdel myslim to smrtelne vazne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • co..

    Co hrají vůbec za styl někde je že rock, pop, metal, ale mě přijde že je to spíš metal tak nevím co teda doopravdy hrají? *9*
  • Re: ..

    si robis prdel nie. Toto je spev: http://www.youtube.com/watch?v=OveP 2kAE4oo
  • Re: ghbgh

    asi pre toto:http://www.youtube.com/watch?v =OveP2kAE4oo
  • Re: :-)

    se mnou nikdo o nich nechce taky kecat máma říká že spívaj falešně to není pravda *10*
  • ..

    vanilla ninja je zatim jedina skupina kde sou fakt moc hezky holky vsude jinde sou takovy drzky teda ne vsechny ,maj nadherny pisnicky a ja sem jejich big fanS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit