Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lessbyy

    sere mě že se tedď nechali Lenna a Piret spolu vyfotit nahé jako lesby....TRAPAS!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: lessbyy

      to bolo proti AIDS ... keby to nebolo tak by to nenafotili...ja by som to pre dobru vec urobila tiez
    • Re: lessbyy

      To prej proti nemoci AIDS nebo co...
      Ale taky me to se**... *9* *9*
  • mám je stále v mp3

    Pořád vás poslouchám.Nejvíce se mi líbí píseň Liar, ale taky jsou skvělé písně Don´t go too fast,Hellracr, Bad girls, Insane in vain,Dangerzone a Cool vibes.Ví někdo, jestli budou mít koncert i unás v Česku???
    • Re: mám je stále v mp3

      ahoj na tedlech strankach je petice kde se muzes podepsat aby tady byl koncert vanillek a rekni to i svim kamaradum ktery vanillky poslouchaj protoze cim vic podpisu tim lip *3* *4*

      http://www.vanilla-ninja.e-fans.net/petition/
  • barbiny

    Ja jsem vanilky upe šíleně zbožňovala..mam je pořád ráda,ale už tho neni ono..jsou z nich ted uplny barbiny,co zpivaj pop a foti se nahy..hrozne me to mrzzii,protoze drive pro me znamenali upe vsechnoo:-(( *9* *9* *10*
    • Re: barbiny

      jooo tak to stebou strasne moc souhlasim.a taky me to hrozne moc mrzi protoze to byla moje nejoblibenejsi skupinka na svete..... *9* *9* a nevim jestli este je nebo ne.... *7*
      • Re: Re: barbiny

        oni su stale moja naj skupina a navzdy budu"
        • Re: Re: Re: barbiny

          to moje taky............
      • Re: Re: barbiny

        nj tak to je asi váš názor, ale můj ne
    • Re: barbiny

      já ti dám Barbínky, to se podívej např. na nějakou Paris Hilton a pak něco piš *10*
      • Re: Re: barbiny

        hm..kdyz si myslis tohle tak to je teda asi moc neznas protoze v posledni dobe se chovaj upe stejne.. *9* *5* *8*
        • Re: Re: Re: barbiny

          já je znám už moc let a myslím si, že se moc nezměnili a vůbec se nechovají jako ty nány
          • Re: Re: Re: Re: barbiny

            tak to se koukni na jejich novy fotky kde vypadaj jako kopie tech namyslenych barbin... *10* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: barbiny

              Možná ti to tak připadá, ale mě ne a i kdyby, změnily se jenom na někej foto, ale muziku dělají pořád stejnou a to je dobře, nezměnila ses náhodou ty????
  • az moc silny slova ne?:(

    Jako pravej fanousek by todle nikdy nenapsal *10* zadny kurvy to nejsou *16* proste se chtej strojit.....to je podle me normalni.....to jako soudite nekoho jen podle obleceni????..nikdo z nas nevi jak se doopravdy Vanillky chovaj.....navic uz jim neni 17 jako kdyz zacinaly......
    tak se zamyslete jako *13* *7*
    vsak to taky Katy rekla: Až do posud jsme nebyly vidět v sukni. Jsme ale stále holky! Vždycky jsme byly :)"
    jejich producent jim totiz zakazoval nosit sukne.... *9*
    • Re: az moc silny slova ne?:(

      Normalne...... Good Charlotte rekli...,,Od tech dob co zname Vanillky, chceme jezdit do Estonska!"
      *4* *4* *4* *4* *4* *3*
      Ja osobne si myslim, podle toho co sem jako cetla a tak ze sou Vanillky v pohode! *4* *3*
      • Re: Re: az moc silny slova ne?:(

        Este ktomu! Sdilim s tebou stejny nazor *3*
        • Re: Re: Re: az moc silny slova ne?:(

          já s tím taky souhlasím.......
    • Re: az moc silny slova ne?:(

      Tez souhlasim, jak nekdo muze soudit ze jsou kurvy kdyz s nima neprohodil jediny slovo. A na to nove CD se tesim jak malej *1*
    • Re: az moc silny slova ne?:(

      Hele ja s tebou souhlasim k***y rozhohne nejsou mas pravdu a sice te neznam ale asi ses chytra vid? *3* *3* *3* *3*
  • Tough enough

    distak je to ,,Tough enough" ale to je jedno kazdy se nekdy splete ze? *4* *4* *4* *4* a jeste vanillky ste pro me NEJLEPSI SKUPINA NA SVETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • ...

    vanilky sou boží!!! XD
  • !

    ony sou stejně nějaké ku**y.. *8* nic
    moc
    • Re: !

      ty krávo asi ti dojedu rozbít hubu krávy nejsou jedinej kdo je kráva seš tady jenom ty swině jedna zkurvená sou nejlepší to nezměníš *3*
    • Re: !

      Hle asík ti to řeknu takhle Njesou kurvy..Jejich manažerové to z nich dělají...Wšiml(a)si toho,že když byli ve 4 byli to takowé rockerky.Měli totiž podobného vydavatelé.Jenomže ted mají nahravací studio spíš takowé popové!Ae přesto zřejmě o nich nits newíš tak je takhle nepomlouwej..Jediný co ti řeknu je to že Lenna kurwa je!! *4* s tim stebou souhlasim!Ae Piret a Kati si oupa hafo megastický holčiny:-)
      • Re: Re: !

        aha .. tak to já to řeknu zas takhle :) .. byla sem jejich fanynka asi tak dva roky,měla o nich stránku a každý den pečlivě sledovala novinky .. časem mi došlo že to sou jenom barbie,které si hrajou na rockerky,a kurvy jsou už aspoň proto,že ze sebe je nechaj dělat :) kdyby nebyli,byli by schopny si najít gramofirmu,které z nich nebude dělat to co nejsou a budou si aspoň schopny napsat vlastní texty .. ale ne .. asi jim to takhle vyhovuje .. jsou jenom trapná castingová kapela,která si nechá řídit,jak to co hraje,tak i to co nosí .. myslím že je znám dost dlouho abych to o nich věděla :) *13*
        • Re: Re: Re: !

          lenze ty asi nevies ze oni si texty PISU SAMY!!! hlavne piret, ona stale pise texty!!!
          • Re: Re: Re: Re: !

            i kdyz uz nejste jejich fanousci nebo ste ani nebyly tak to neznamena ze o nich hned musite rikat ze jsou kurvy......jak muzete mluvit o necem co ste ani nezazily...kdyby ste byly na jejich miste treba byste delaly to same....treba ne ale to nevite tak je prestante pomlouvat.....ja sem jejich big fan...taky me stve co delaj ale urcite o nich nehodlam rozkrikovat ze jsou kurvy
            • Re: Re: Re: Re: Re: !

              Přesně tak.
    • Re: !

      joo sou to kurwy ... barbíny woe !!!! si hrajou na kdovíjaký rockerky přitom stojí za hovno ... další pussycatdolls !! *16* *13* *10*
      • Re: Re: !

        vy debilové kdo proti nim něco má at přijede rozbiju mu hubu *10* aby věděl oni sou nejlepší a vubec nejsou kurvy kdo si to myslí je na palici a je vymaštěnej jak pekáč na buchty,a je 3násobnej zmrd
  • hm..

    Ale třeba Cool vibes je v podobném stylu jako třeba hraje Nightwish a je to metal
    • Re: hm..

      msli si co chces ale tohle neni metal
  • pro skupinu Vanillu Ninju

    Ahoj jste suprový ráda vás poulouchám jste úžasní ,hlavně zpívejte dál. zatím se mějte dobře pá *4* *14*
  • ha

    Já se kvůli nim učím estonsky. Už mám i sbaleno :-D
    • hahaha

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit