Přejít na výpis diskuzí

Walda Gang

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joo

    joo,tak tohleta skupina stojí za to utrati asi 200kč za Cdčko !
  • walda gang

    Walda gang jsem viděla poprvé na kabátech v Pardubicích a jako fakt mě zaujaly hlavně dlouhovlasej kytarista!!moc se mi líbí jak hraje na tu kytaru.... *15* *15* *1* *1* *1* ale jinak hoši jste suprovýýýýýýý
  • Waldagang

    Waldagang je super kapela možná lepší než Kabát.
    • tevez

      ne to harlej jsou lepsí než kabat..ale bez vladíka to neni ono
  • Super

    Na těch Kabátech jsem byla v Otrokovicích taky, a bylo to fakt super. A myslela jsem si že to byl opravdický Waldemar Matuška. Takže to on nebyl? A jak to že měl úplně stejný hlas??? *7*
    Lucka *4*
  • walda gang

    Včera jsem byl na koncertě Kabátů v Otrokovicích a byl jsem opravdu příjemně překvapen.Walda gang to fakt pořádně rozjel.bylo to fakt super!Chlapi díky!
  • walda gang

    Mate pravdu jsou fakt skvělí
    Taky jsem si obědnal jejich cds akorát bohužel to není to pravy ořechový.Je to cd z jejich začátků a není tam kapelaco hrala na kabátech ani Láďa.
    S tím Láďou to ma uplně jiný grády vždyť i Harleje jsou uš taky k prdu Byl bych rád kdyby vydali cd v tomhle složení co tet hrajou to by byla bomba. ale jinak jsou super!!!!!!!!!!!!!! simano
  • Kabát

    Souhlasím s předchozími recenzemi. Jako předkapela to skvěle rozjeli! Už jsem si na netu objednala jejich CD. Bohužel nejsou k dostání v krámu :-(
  • Kabát

    Jako předkapela neměli chybu! Parádně to nastartovali! Více takových .... *5* *5*
  • Turné Kabátu

    Parádní vystoupení jako předkapela Kabátu. Škoda,že to bylůo jen chvíli. Paráda
    • Re: Turné Kabátu

      Taky sem na nich byla a sou ještě lepší než jsem si myslela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit