Přejít na výpis diskuzí

Within Temptation

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    hej oni jsou Within Temptation úplně super g *1* *1* d kapela.
  • WT

    Kdyby Within Temptation někdy vydali bestofku,museli by na ni dát všechny svoje skladby!!! *1* *1* *1*
  • WT

    Já WT zbožňuju,takže tady nebudu nic vypisovat,to bych musela hýřit superlativy. *14* *14* *14* Jsou to zkrátka borci! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4*
  • Within

    WT - poslouchám je asi rok a když jsem je slyšela prvně, byl to pro mně ohromný a neskutečný zážitek *3* *14*
  • wt

    tahle skupina má co do sebe!písničky...no k těm nemám co dodat!např. Our Solemn Hour,Frozen ale i The Howing!!tuhle skupinu mám ráda!!! *4*
  • WT

    Jejich písničky jsou prostě boží ať už ty starší nebo nové...Já to prostě žeru zbožňuju je! *4*
  • Některých písní se nemůžu nabažit.

    WT je jedna z mých nejoblíbenějších kapel. Z některých jejich písní mě až mrazí. Mám ráda některé písně z jejich starých alb a i s nových. Myslím si že se mění ale ne k horšímu. Vždy se u nich najde něco skvělého.
  • Within Temptation

    Within Temptation jsou to nej co jsem kdy slyšel,ale sháním písničku Overcome-LIVE.Když to nebude video tak stačí jen mp3,ale musí být live.Děkuji.Kdyby se našla nějaká rozumná holčina na výlet do Holandska Samozřejmně na koncert WT tak ať se ozve.Nebo ten song live nemáte někdo?.Díky *3* *13*
  • WT!!!

    WT je naj kapela aku poznam.ňsice sa dost zmenili ale aj tak ich mam stale rada.
    ich hudba je uplne skvela. najprv som pocuvala len nightwish ale pocase sa to zmenilo a teraz som blazon do WT!
    jednoznacne naj kapela aku poznam.
    na zaciatku v roku 1996 mali uplne iny styl a kazdym albumom sa to menilo.
    teraz prisli do stadia kde je to viac rokovejsia ako metalova kapela a niekedy sa tam najdu aj popove prvky.
    nemozem posudit ci boli lepsi predtym alebo teraz pretoze mne sa pacia stale rovnako. predtym sharonin hlas bol taky akoby len v pozadi nevyrazny ale postupom casu sa to menilo. a som rada ze sa to menilo. sharon ma uzasny hlas. jednoznacne najlepsia spevacka na svete. moj nazor. *4* *4* *4*
    • Re: WT!!!

      Jednoznačný souhlas, v těchto kruzích je Sharon jadnoznačně nejlepší zpěvačka na světě.
      Starší věci se mi líbí stejně tak jako ty novější,myslím si že se dokonale dopňují.
      Ikdyž jejich tvrší tvorba je o fous lepší
  • :O

    nj, souhlasim, evanesence je desna skupina, jeste s desnejsi zpevackou, upraveny hlas amy lee,se da poslouchat jen v radiu,ne ne zivo, a navic je to desne komercni americka hudba, nesnasim americkou hudbu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit