Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    VN je úplně první skupina, od které si poslechnu kteroukoliv písničku. Tedy, jsou dvě nebo tři, které moc nemusím, ale zase když je slyším, nemám nutkání je ihned vypínat. Co taky oceňuju je to, že jejich klipy jsou buď s příběhem (I know, Liar... takové miluju nejvíc) nebo prostě psané srdcem. Žádné nesmyslné kroucení před kamerou jako třeba Gaga... *1* A jako bonus mě nalákaly na to, prohlédnout si alespoň na fotkách Estonsko. Už vím, kde strávím alespoň jednu dovolenou! *3*
  • ..

    ne ja se nechci hadat co hrajou za styl proste je to pekny at uz hrajou cokoliv ne? *4*
    • Re: ..

      jj souhlasím *3*
      • Re: Re: ..

        *3*
  • hm..

    Ale třeba Cool vibes je v podobném stylu jako třeba hraje Nightwish a je to metal
    • Re: hm..

      msli si co chces ale tohle neni metal
  • co..

    Co hrají vůbec za styl někde je že rock, pop, metal, ale mě přijde že je to spíš metal tak nevím co teda doopravdy hrají? *9*
    • Re: co..

      no hele metal to reda vubec neni oni hrajou takovej poprock
      • Re: Re: co..

        hrají v rocku až symphonic rocku
  • ..

    vanilla ninja je zatim jedina skupina kde sou fakt moc hezky holky vsude jinde sou takovy drzky teda ne vsechny ,maj nadherny pisnicky a ja sem jejich big fanS
    • Re: ..

      si robis prdel nie. Toto je spev: http://www.youtube.com/watch?v=OveP 2kAE4oo
      • Re: Re: ..

        No já nwm jak vám, ale mě se nic na tom odkaze nezobrazilo, vám jo?
        • Re: Re: Re: ..

          hele me taky nejsi sam
      • Re: Re: ..

        ne nedelam si prdel myslim to smrtelne vazne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ha

    Já se kvůli nim učím estonsky. Už mám i sbaleno :-D
    • hahaha

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *5* *14*
  • ghbgh

    hekle a nevite proc se vanilla ninja skoro nikde nehraje?a pritom tak krasne zpivaji....fakt nevim tak me nekdo odepiste pls me se fakt libi jak zpivaji *4*
    • Re: ghbgh

      asi pre toto:http://www.youtube.com/watch?v =OveP2kAE4oo
  • Vanillky

    Jo jo Vanilla Ninja jsou super, najlepší je že hrajou na elektrický kytary já se na ně chcu taky učit hrát je to bomba *14* *3* *4* mají super písničky *3* *14* když sem je poznala věděla jsem že jim budu věrná *4* *5* *16* ony sou ´žasné.
    Texty hudba super je škoda že s něma nazústala TRiinu nabo Marja.
  • Nove CD

    Takze Vanillky tedka prave pracuji ve studiu......to znamena ze nekdy v pulce tohoto roku by melo byt nove CD! *14* *3* *1*
    A v lete by mel byt novy singl! *14* *3* *3*
    musime byt trpelivy..... *3* *14*
  • az moc silny slova ne?:(

    Jako pravej fanousek by todle nikdy nenapsal *10* zadny kurvy to nejsou *16* proste se chtej strojit.....to je podle me normalni.....to jako soudite nekoho jen podle obleceni????..nikdo z nas nevi jak se doopravdy Vanillky chovaj.....navic uz jim neni 17 jako kdyz zacinaly......
    tak se zamyslete jako *13* *7*
    vsak to taky Katy rekla: Až do posud jsme nebyly vidět v sukni. Jsme ale stále holky! Vždycky jsme byly :)"
    jejich producent jim totiz zakazoval nosit sukne.... *9*
    • Re: az moc silny slova ne?:(

      Normalne...... Good Charlotte rekli...,,Od tech dob co zname Vanillky, chceme jezdit do Estonska!"
      *4* *4* *4* *4* *4* *3*
      Ja osobne si myslim, podle toho co sem jako cetla a tak ze sou Vanillky v pohode! *4* *3*
      • Re: Re: az moc silny slova ne?:(

        Este ktomu! Sdilim s tebou stejny nazor *3*
        • Re: Re: Re: az moc silny slova ne?:(

          já s tím taky souhlasím.......
    • Re: az moc silny slova ne?:(

      Tez souhlasim, jak nekdo muze soudit ze jsou kurvy kdyz s nima neprohodil jediny slovo. A na to nove CD se tesim jak malej *1*
    • Re: az moc silny slova ne?:(

      Hele ja s tebou souhlasim k***y rozhohne nejsou mas pravdu a sice te neznam ale asi ses chytra vid? *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit