Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit


  • bych potřeboval poradit, jak vybrat vybavení do koupelny s kvalitním
    povrchem. Myslím tím teda hlavně vanu, umyvadlo a sprchový kout. Dělal jsem
    totiž koupelnu před 10 lety a vše máme tak nějak zničené… Zažloutlé a vana je
    pěkně poškrábaná. Chci to kompletně předělat a vyměnit. Jak vybrat kvalitní
    vybavení? 


    • Když
      si otevřete stránky výrobce https://www.kaldewei.cz/ , tak tam najdete
      kompletní nabídku. Jejich výrobky pak koupíte v každém větším koupelnovém
      centru. 


    • Pokud
      chcete opravdu kvalitu, tak doporučím z vlastní zkušenosti smaltovanou ocel.
      Kupoval jsem umyvadlo na desku, vanu i sprchovou vaničku od německého
      výrobce, který vše dělá ze 100 % recyklovatelné smaltované oceli a na své
      výrobky dává záruku 30 let. 

  • Já když vidím jak si někteří mladí kupují třeba na bydlení a tedy vlastně i na spaní povlečení 200x200, tak si jako říkám kde na to sakra berou peníze? Vždyť to musí mít naprosto gigantické prostory  anebo aspoň užitné plochy, nemýlím se?

  • To je bohužel pravda. Ty ceny rostou opravdu exponenciálně. Například mě se můj dům zdražil i o pár milionu. Tak jsem si řekl, že bych mohl taky trochu investovat, aby se prodražil ještě trochu více. Napadli mě designové krby. Ty by mohly z domu udělat celkem moderní sídlo. Co myslíte, přidá mi to na ceně?

  • Ceny bytů rostou ale také v některých čtvrtích proto, že se investuje jak do funkčnosti, tak do designu a celkového vzhledu. V mnoha bytech v Praze jsem třeba viděla jak osazovali hliníkové dveře a k tomu ještě třeba skleněné zábradlí. To dodá hodnotu i luxus.


  • Který
    výrobce? Kde jste to kupoval? 

  • Já bych nechtěla žít v nájmu ani za nic. Představa, že někomu dávám peníze za něco, co nikdy nebude moje, se mi vůbec nelíbí. My jsme si koupili starší dům a postupně ho předěláváme. Vloni jsme vyměnili střechu, letos jsme pořídili nové těsnění do oken, kamna a topení a udělali jsme podlahu a příští rok, až našetříme další peníze, tak budeme předělávat koupelnu :-) .

  • Potřeboval jsem byt, který jsem zdědil po babičce v Praze co nejdříve zrekonstruovat. Dlouho jsem na to však nemohl najít žádného řemeslníka, tak jsem pak oslovil firmu https://messa-invest.cz/ a zjistil jsem, že je lepší, když to řeší firma a já se tak nemusel o nic starat. Udělají perfektní práci za slušné peníze. 

  • Prosím budu kompletně rekonstruovat byt a chtěl bych do koupelny i na chodbu kvalitní dlažbu. ideálně přírodní materiál, žádná imitace. Můžete mi poradit kde se po tom podívat? 

    • Po dlouhém hledání ideální dlažby do koupelny jsem se rozhodl pro nákup od Piedra.cz a nemohl jsem být více spokojený. Vybral jsem si pískovcovou dlažbu, která dodala mé koupelně jedinečný přírodní vzhled. Kámen je nejen krásný, ale také velmi praktický a snadno se udržuje. Proces objednání byl jednoduchý a doručení rychlé. Tým Piedra byl velmi profesionální a nápomocný při výběru. Dlažba dodala mé koupelně nový, svěží vzhled a já jsem nadšený z výsledku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit