Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doma
    máme 4 auta, z toho 3 z AAA auto, a jedno kupované na inzerát, největší
    problémy jsem měl s autem, které jsem vzal na inzerát, v AAA jsem na všechny
    auta dostal záruku na skryté vady.
    • Koupil
      jsem hodně ojeté auto v AAA auto, tehdy s nájezdem 420 tisíc kilometrů, dnes
      má auto 600 tisíc kilometrů, a stále jezdí.
  • Já jsem byl kupovat Superba v AAA a měl jsem docela problém si vybrat, bylo jich tam tolik, že jsem si skoro musel hodit mincí :-D
  • Mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA, koupil jsem tam auto, ale po dvou dnech zjistil, že se mi z něho těžko leze, tak jsem tam jel a vyměnil ho za jiné
  • Já jsem se byl dívat v několika bazarech a nakonec jsem koupil Forda v AAA auto Brno
  • Váhala jsem, jestli si nechat auto dovézt ze zahraničí, ale když jsem srovnávala nabídky a podmínky, tak jsem zjistila, že už se to ani nevyplatí, tak jsem jela do AAA a koupil tam auto a jsem s ním náramně spokojená
  • Je super, že když koupíte v AAA auto, tak nemusíte řešit přepis a dokumentaci k vozu, vše zařídí
  • Koupil jsem v AAA auto felicii už před 12 lety, včera jsem tam byl pro nové auto, koupil jsem škodu Superb, jsem spokojený s nabídkou i jednání
  • Hodně lidí říká, že AAA prodávají špatná auta a drahá, já teda nevím, už mám 4 auto a nikdy jsem nikde nezůstal, nikdy jsem nemusel řešit vážnější opravu, kamarádi co chytračí a neví kde by auto kupovali, tak převážně stojí v servise
    • Moje mazda z AAA jezdí už 9 let, žádný problém, za rok tam jdu pro nové auto
  • Mám taky auto z AAA auto Olomouc, a naprosto spokojený jsem byl při nákupu, cena aut stejná jako u ostatních bazarů, takže žádná předraženost
    • Také jsem kupoval auto z Olmika v AAA, a můžu je pochválit od začátku nákupu se mi prodavač plně věnoval :-)
      • Mě se líbí jejich kompletnost služeb, že auto přihlásí, úvěr zařídí, velice dobře se mi u nich nakupovalo
        • Ano to je paráda, pro někoho kdo se v tom nevyzná, tak za něj vše zařídí :-)
  • Mám koupeného krásného golfa z AAA auto nafťák, jezdí za 4,5 litru je to paráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit