Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem si vybral v AAA auto Octavii za 118 tisíc, vzal jsem si s sebou mechanika, který mi to proklepl a řekl, že je ok, zatím jezdím druhý rok bez problému
  • Moje rozhodování mezi autem z dovozu a autem z bazaru v Čr bylo hodně dlouhé, když jsem ale pak slyšel, jaké jsou problémy, při nákupu auta ze zahraničí, tak jsem se rozhodl pro koupi auta z AAA auto, do práce mě doveze každý den už rok a tak jsem spokojený
  • Při výkupu v aaa kontrolují přes 100 parametrů a proto bych neměl strach tam jít auto koupit
  • Já jsem byla v AAA Olomouc a už od příchodu se mě ujmul vstřícný prodavač, který mi pomohl vybrat to nejlepší auto pro mě :)
  • Mají tam velký výběr aut pro nás normální lidi, kteří potřebují koupit auto za zhruba 100 tisíc
  • Mám koupenou z AAA Brno Mazdu a jsem s ní velice spokojená už rok mi slouží
  • Mám už druhý rok fabii z AAA, můžu zhodnotit, že za celé dva roky, jsem nemusela do servisu, vždy mě všude dovezla, jsem velice ráda, že jsem si ji vybrala
  • Mám dvě auta z AAA a abych byl upřímný tak jsme byl velice nadšený z každé koupi:)) Hlavně auta jezdí bezproblémově a zatím nebyla potřeba nic dokupovávat nebo tak:).
  • Moje fabie z AAA koupená za 60 tisíc jezdí jako drak, takže jsem také spokojena
  • Prodával jsem do AAA své VW polo, a nakonec jsem si tam koupil i svého superba, je tam fakt velký výběr aut
    • Jak proběhl prodej? Mohl by jsi se rozepsat. Také chci teď prodat fiata ale nevím ještě kde. Díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit