Přejít na výpis diskuzí

Kolik platíte za teplo? Většina domácností přes 24 tisíc ročně

15.10.2015 13:00
Redakce NašePeníze.cz 3 příspěvky

Vytápět se dá uhlím, dřevěm, plynem a mnoha dalšími způsoby. Každý způsob má svá pro a proti. Vetěina lidí však utratí ročně za topení více než 24 tisíc korun. Vyplývá to z průzkumu Raiffeisen stavební spořitelny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • struzzo
    To jsou teda pořádné částky, jako samozřejmě záleží na spotřebě, ale nesmíme zapomínat také na správný výběr dodavatele. Spousta lidí to vůbec neřeší, přitom by mohli ušetřit často i tisíce ročně. Každému bude asi vyhovovat něco jiného, mě se osvědčila společnost Epet.
  • Tak to si myslím, že my jsme snad ročně utráceli ještě víc... Jsem si vždycky myslel že mě vomejou když přišli domů po roce nedoplatky... Oslovili mě z X Energiich a zkusil jsem to u nich, protože nabízeli oproti tomu co jsem měl super ceny a došlo k rapidnímu zlepšení...
  • No, jsou to nehorázný sumy za topení, pak člověku příjde že vydělává jen na ty poplatky... Potom co jsme změnili dodavatele z tradičního na alternativní Comfort Energy, tak se to aspoň snížilo, takže je vidět že to jde, ale raději bych nikomu neplatil nic.... Ale to bych musel asi odjet někam hodně daleko a na to taky nemám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit