Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je opravdu neskutečné kolik toho dnes je požadováno no novomanželech aby zaplatili. Naštěstí je služba rozvoz květin Praha tak levná že jsme na poslední chvíli ještě s mým milovaným Radečkem dokázali nějaké květiny pro svatebčany zajistit za fajn cenu.

  • My jsme za naši svatbu dali také 120 tisíc korun. Nejvíce nás asi stál svatební fotograf, na kterém jsme nechtěli šetřit. Měli jsme totiž v úmyslu ze svatby mít hlavně vzpomínky a to se nám také podařilo. Ještě jsme si zaplatili předsvatební fotky a to bylo také skvělé.

  • Pozvat si na svatbu přes 50 osob chce mít opravdu velký rozpočet. Já vím moc dobře jak se moje kamarádka kdysi rozčilovala nad tím, kolik stojí základní kytice, která je tvořená pouze z bílá růže. A to jsem jí ani raději neříkala, kolik stál pronájem prostor..

  • Moje svatba byla minulý rok, květiny jsem si objednal v online květinářství www.kvetinyhned.cz a byl jsem velmi spokojený.Rozvoz byl zdarma. Svatba dopadla dobře, připravili jsme se na ni velmi pečlivě.

  • Taky jsme to řešili tak, že jsme si objednali květy a výzdobu jsme si už dodělali sami.  Dovezli nám to na místo a nemuseli si nikam jezdit a shánět. 

  • Já si nechal květiny na svatbu doručit kurýre. Využil jsem rozvoz květin Praha.

  • My jsme udělali to samé, objednali jsme si květiny online, a potom jsme si už dodělali výzdobu sami. Objednali jsme to pro jistotu ze dvou obchodů, květinářství online v Praze je hodně.

  • My si teď objednali jen květy z obchodu a dozdobili jsme si už sami, taky se tak dá ušetřit. 

  • Objednávali jsme letos svatební výzdobu v Praze v květinářství a naprostá spokojenost a cenově dostupné. 

  • Pamatuji si, že když jsme svatbu měli my, tak jsme tak nějak zapomněli na svatebního fotografa. Nějaké fotky ze svatby to ale chtělo. Nakonec to dopadlo tak, že jsme si je nechali udělat v tomto fotokoutku: https://fotokoutek.fun/poznej-nas/ Musím uznat, že se opravdu moc povedly. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit