Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme v loňském roce objednávali svatební květiny na https://www.flora-online.cz/, nebylo to finančně náročné a hlavně nádherné a ušetřilo to spoustu práce. 

  • My jsme v loňském roce objednávali svatební květiny na Flora-kvetiny.cz, nebylo to finančně náročné a hlavně nádherné a ušetřilo to spoustu práce. 

  • Tak to třeba naše svatba vyšla relativně levně. Jenže to už je taky pěkně dávno. Navíc jsme s mužem měli celkem skromnou svatbu. Třeba svatba jedné mé známé, na které jsem nedávno byla byl pravý opak. Ta je prý opravdu vyšla téměř na sto tisíc. Vůbec se tomu ale nedivím, dnes je prostě všechno drahé. Stačí se jen podívat, kolik stojí třeba taková svatební kytice.

  • ivanka386

    No, je pravda, že ani malá svatba v dnešní době není zrovna nejlevnější záležitost. Když jsem se vdávala já, tak to ještě šlo udělat, celkem levně... Co si pamatuji, tak jediné, za co jsme tehdy utratili celkem dost peněz byly snubní prsteny na zakázku, jinak nás vlastně naše svatba vyšla celkem levně.

    • macinan

      Souhlasím s vámi. Svatba určitě není levná záležitost, ale osobně jsem toho názoru, že čím skromnější svatba, tím hezčí. Třeba jedna moje kamarádka nedávno měla svatbu na které bylo dohromady zhruba 20 lidí a bylo to skvělé. Celý obřad se konal pod širým nebem. Pro jistotu tam měli ale i party stan, kde bylo schované všchno pohoštění kdyby náhodou začalo pršet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit