Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už půl hodiny se snažím dostat ke svému účtu. Stále se nabízí jen samé hovadiny. Co tam pan chytrý zase asi vymyslel ? VELMI NESPOKOJENÝ KLIENT !!!!!!
  • Je to zcela nepřehledné, komplikuje mi to život - co času dá dostat se ke svému účtu!
    Jsem opravdu nemile překvapena, to se zase někomu něco podařilo!
  • Je nemůžu se dostat na svůj účet?
  • Už půl hodiny se nemůžu dostat na svů účet.Pořád sama reklama na půjčky .......
    Nevyhovuje ,zdlouhavé nanic.Nevidím žádné zlepšení ba naopak.
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16* Nemůžu se dostat na svůj účet. Já nechci žádnou půjčku, nebo co tam nabízíte. To je hrůza !!!!
  • Právě mám dilema, jestli si toto bankovnictví mám aktivovat. Minule jsem tady našel video, kde je pěkně zpracovaný návod, jak účet zprovoznit. Teď ho nemohu najít. Docela mě překvapilo, že na tyto příspěvky, které jsem si přečetl nikdo ze strany Spořitelny nereaguje. Pak je tato diskuse k ničemu
  • Opravdu o nervy dostat se na prihlaseni, pokazde tam je jina stranka s blbostma jako jsou nabidky a pujcky, potrebuji neco spolehliveho a rychleho a nekdy je to rychlejsi zajet na postu a zaplatit to tam.
  • Asi máte mnoho klientu.Jinak si nedovedu tento paskvil!! vysvětlit, hledám jiné řešeni u jiné banky!!! *10*
  • Souhlasím s výše uvedenými příspěvky.
  • Strašný,nemůžu se přihlásit,trvá to strašně dlouho,nejsem spokojená,asi raději přejdu k jiné bance,na tohle fakt nemám čas.A to tu máme dva účty,spořitelna přijde o klienty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit